Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

BALIK BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

20 Şubat- 20 Mart tarihleri arasında doğan Balık burçları, Zodyak’ın son astrolojik burcudur. Zodyak’ın on ikinci burcu olan Balık’ların elementi sudur. Sanata yatkın olan Balık burçlarının duygusal yapıları hayatlarının her alanında etkilidir. Balık burçları son derece hassastır. Fakat duygusal ve kırılgan yapılarının altında aslında güçlü bir kişilikleri vardır. Burçlar kuşağının son burcu olan Balık’lar, kendinden önceki tüm burçlardan birer özellik almıştır. Kendisinde her burcun izlerini taşır. Bu nedenle Balık burcu tüm burçlarla kolayca uyum sağlayabilir. Tüm burçlar arasında en mistik düşünceye sahip olan burçlardır. Genellikle hayal dünyasında yaşarlar. Geniş ve sonsuz hayal dünyaları vardır. Hayal kurmayı çok seven Balık burçlarının sezgileri de çok kuvvetlidir. İç dünyalarını dışa vurmayan Balık’lar kolay kolay kimseyi kırmaz ve üzmez. Balık burcu insanları değişken nitelik taşır. Çok mutluyken bir anda umutsuzluğa ve mutsuzluğa kapılabilirler. Her şeyin bittiğini düşünüp karamsar bir ruh haline bürünebilirler. Hassas yapıya sahip olan Balık burçları olaylardan ve durumlardan çok çabuk etkilenir. Güçlü sezgileri nedeniyle kimsenin görmediğini görür, kimsenin aklına takmayacağı şeyleri kendilerine dert ederler. Ayrıntılar içinde boğulan Balık burçları çoğu zaman bunları takıntı haline getirebilirler. Genel olarak hisleriyle hareket eden Balık burçları oldukça yardımsever ve merhametlidir. Zor durumda olan herkese şefkatle yaklaşarak yardım elini uzatır.

BALIK BURCU İNSANININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Balık burçlarının en olumlu özelliklerinin başında romantik olmaları gelir. Sempatik ve sıcakkanlıdır. Balık burçları insan ilişkilerinde hassastır. Balık burçları çok duyarlı ve şefkatlidir. Yaratıcı ve zekidir. Balık burçları sanata ve edebiyata düşkündür.

BALIK BURCU İNSANININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Aşırı hassas ve duygusaldır. Ufak meseleleri bile çok büyütüp kendilerine dert edebilirler. Balık burcu insanı genellikle temeldir ve rahatına çok düşkündür. Ruh halleri sürekli değişkenlik gösterir. Kararsız olması da Balık burcu insanının olumsuz özellikleri arasındadır.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.