Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
134 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Yıllık Burç Yorumları

2016 yılı sizler için değişimi kaçınılmaz kıldı. Birçok Balık burcu dostunu düşmanını tanıdı. İş arkadaşlarınızdan, sevdiklerinizden belki de ailenizden ihanet gördünüz. Gözlerinizin önündeki o sisli buğulu perdeyi kaldırmak zorunda kaldınız. Neyse ki 2017 yılındaki son rövanşınızı 26 Şubat Balık burcundaki güneş tutulmasından alıyorsunuz. Sabrettiğiniz kariyeriniz ile ilgili artık meyveler toplayacaksınız. Çevrenizdeki tahmin etmediğiniz kişilerin destekleri sizi şaşırtacak düzeyde olacak. Ortak veya eşin finansal desteği sizi rahatlatacak. Vergi, devlet, hukuk ile alakalı konular da önemli fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Herkes zaman zaman kariyerinde önemli zorluklar yaşar. Ama geçtiğimiz yıl kariyer alanında ait olmadığınız yerde üzerinizdeki baskıyla direnç göstererek geçirmiş olabilirsiniz. Aslında sizler sanatın kalbinden gelen romantik insanlarsınız. Hırs, çıkar ilişkileri sizi çok yıpratır. Kariyerde neticede büyük bir mücadeledir ve pes etmemek gerekir. İşte tamda bu süreçte pes etmeyenlerin zaferlerini kutladıkları bir yıl olacak.

ZOR GÜNLER DOSTU DÜŞMANI AYIKLAMAK İÇİN VAR

11 Şubat’taki parçalı Ay tutulması sorumluklarınızın ve iş hayatınızdaki değişimlerin ayak seslerini size duyuracak. 26 Şubat’taki Güneş Tutulması ise sizin burcunuzda gerçekleşecek. İşte tamda bu tutulmanın kahramanları sizler olacaksınız. Bu tutulma 2016 yılında gelişen olaylarınızın artık sonuç kazanması ve üzerinizdeki baskının kalkması için fırsatların sunulabileceği bir tutulma olacak. Tabi ki fırsat altın tepside gelmeyecek. Bazı krizler ve streslerin içerisinden gelecek. Siz 2016 yılında öğrendiklerinizi hatırlayacak bu soruları hızlıca cevaplandırıp rahat bir nefes alacaksınız. Bir döngü sizler için kapanıp yeni bir döngü başlayacak. Arkasından Venüs gerilemesi fırtınası esecek. 3-4 Nisan’a kadar sizlere ekonomik çalkantılar yaşatabilir. Eski ilişkilerinizle gündeme gelebilir, dikkat çekebilirsiniz. Ya da ekonomik şartlardan dolayı evliliğiniz zarar görebilir. Benim param senin paran tartışmaları bu rüzgarda esmesin, dikkat!

Mayıs ayı içerisinde Merkür’ünde düz hareketine geçmesiyle ekonomik baskının üzerinden kalktığını hissedeceksiniz. Haziran ve Temmuz aylarında 2016 yılında başlattığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. Bu zaman zarfına kadar kendinize şans vermenizi ve mücadeleden vazgeçmeminiz tavsiye edebiliriz. Yaşadığınız bazı olaylar Ekim ayından sonra sizi eğitim ile ilgili konulara yönlendirebilir ya da şartlar bu şekilde olabilir. Yabancı dil öğrenmek, yüksek lisans, doktora yapmak, farklı kültürleri araştırmak, basın medya alanında çalışmalar yapmak söz konusu olabilir.

YOLU CESARET OLANIN YOLU AYDINLIK OLUR

21 Ağustos’ta oluşan Güneş tutulması iş hayatınızda yaratıcı özellikler geliştirecek. Yeni bir iş kurmak ya da farklı bir proje ile çalışma ortamınızı keyifli duruma getirebileceğiniz fırsatlar yaşayabilirsiniz. Evde çalışmak, daha önce yaptığınız bir iş başvurusundan cevap alarak yeni bir düzene geçiş söz konusu olabilir. Eylül sonrası ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda önemli kararlar vermek isteyeceksiniz. Özellikle 28 Ekim bu etkilerden sonuç almak için bazı netliklere ulaşmanızda yardımcı olacak. Kasım ayı ruhunuzu besleyecek. Aşk cesaret ister diyeceksiniz ve sıcacık bir aşka yelken açacaksınız. Tüm tabularınızı kıracağınız, kendinizi özgürleştireceğiniz güzel bir süreç sizi bekliyor olacak. Aynı zamanda kariyeriniz ile ilgilide cesur olmanız gereken bir yıl. Bu yıl işinden mutlu değilsen değiştireceksin, eşinden ya da sevgilinden yana şüphelerin var ise artık onla ilgili bir karar vereceksin.

6 Eylül’deki Balık Burcundaki Dolunay ile birlikte kariyeriniz ve iş hayatınızda mücadeleleriniz çözüm bulacak. Duygusal anlamda kendinizi daha huzursuz hissedebilirsiniz. Âmâ bu geçici bir etki. Buna çok takılmadan devam etmenizde fayda var. 3 Aralık’ta kariyer evinizde gerileyecek bir Merkür olacak burada işten ayrılma kararı verebilirsiniz ya da iş değişikliği yapabilirsiniz. Taşınmak ve yer değişikliği bu yıl size iyi gelecek. Planlarınıza dâhil edebilirsiniz. 18 Kasım Akrep burcundaki Yeniay ile birlikte çocuklarınızın okul değişimi ya da yeni bir aktivite onların sorumlulukları ile alakalı önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Sizi kıran, canınızı yakan bir arkadaşınızın dönüşüyle bu yıl içinde karşılaşabilirsiniz.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 28 Ocak Kova Burcunda - Yeniay
• 26 Şubat Balık Burcunda-Halkalı Güneş Tutulması
• 20 Eylül Başak Burcunda - Yeniay
• 24 Haziran Yengeç Burcunda - Yeniay
• 21 Ağustos Aslan Burcunda– Tam Güneş Tutulması

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.