Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Yıllık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, 2018 yılında gezegenler ve yıldızlar sizin adınıza olumlu yönde çalışıyor olacak. Bu yıl hayatınızda artık önemli bir döneme giriyor olacaksınız. Uzun zamandır yanıp tutuşan arzu ve hırslarınız artık sizi kanatlandırmaya başlayacak. Yaşam biçiminiz, kariyeriniz ve gelecekteki kişisel yaşamınız için belirli radikal değişiklikler yapmanıza cesaret verecek bir yıl içine giriyorsunuz. Bu yılın ilerleyen döneminde hayatınızdaki en iyi kazanımları elde etmek için enerjinizi doğru bir şekilde planlamalısınız. Duygularınızın serbestçe dolaşmasına artık müsaade etmeyin. Olaylara olan keskin bakış açınız ve yıl boyu güçlü bir şekilde işleyen sezgileriniz size her zamankinden daha fazla yardımcı olacak. Yılın başındaki Oğlak geçişleri ve Satürn oğlak transiti, sizlere hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek adına çok önemli fırsatlar sunacak. Mayıs ayında, Uranüs'ün boğa burcuna geçişi ile uzun zamandır duyduğunuz maddi kaygıları yıl boyunca tekrardan gündeme getirebilir. Maddi ihtiyaçlarınız her ne kadar önemli olsa da hayallerinizi de görmezden gelmeyeceksiniz.

KARİYER

Kariyer hayatınız, bu yıl sıkı çalışmanız ve bağlılık duygunuzu ortaya koymanızla beraber doğru orantılı hareket edecek. Yılın ilk çeyreğinde çabalarınız iyi sonuçlar vermeye başlayabilir. Bu yıl mesleki faaliyetlerinizde bir uzmanlık edinmeye çalışın. Bir veya en fazla iki projeye odaklanın ve enerjinizi aynı şekilde kullanın. Bu yıl yurtdışı seyahatleri ve benzeri yollarla büyük profesyonel başarılar elde edebileceğiniz büyük bir yıl olacaktır. Yılın ortasında, balıklar için önemli ve hızlı değişimler söz konusu olabilir. Bunu nisan ayındaki Satürn gerilemesinde daha iyi fark etmeye başlayabilirsiniz. Dürtüsel olarak hareket etmeyin. Hayatınızı daha güçlü bir yönde ilerletmek adına istikrarlı tahammüllü davranmak size daha iyi sonuçlar getirecektir. Kişisel ihtiyaçlarınıza karşı artık daha duyarlı olacaksınız. Harcamalarınızı dikkatli ve planlı bir şekilde yönetmeyi öğrenmelisiniz. Kişisel ve mesleki açıdan parasal güç anlamında kazanım sağlamak için bu dönemleri emlak, arazi yatırımlarına yatırım yaparak değerlendirmek sizin için daha kârlı olacaktır. Yönetici gezegeniz Neptün’ün haziran ayında geri hareketinde bulunmasından dolayı bu sürece kadar finansal hareketlerinizi iyi değerlendirmeli ve rüzgâra karşı hareket etmemelisiniz. Geçmiş dönem yatırımları bu yılda olumlu yanıtlar verebilecek.28 Temmuz Kova burcundaki Ay tutulması sizleri iş alanınız veya kariyeriniz ile ilgili önemli bir terfiye veya yepyeni bir başlangıca kadar sürükleyebilir. Bu zaman dilimine kadar daha öngörülü hareket etmeniz lehinize olacaktır. Önceki yıllara göre finansal açıdan oldukça iyi bir yıl sizleri bekliyor . Yeter ki siz gücünüzü ve aklınızı hangi yönde kullanacağınızı bilin.

BALIK BURCU AŞK VE İLİŞKİLER

2018 yılı önemli tanışmaları ve yeni başlangıçları hayatınıza getirebilecek çok güçlü bir yıl. Duygusal anlamda bu tarihe kadar kendinize hiç olmadığınız kadar güveneceksiniz. Ruhunuzun olgunlaşamadığı alanları tek tek temizleyip hayatınızdan çıkartacaksınız. Bu yıl aşk hayatınızda mart ayına kadar kendinize bir hazırlık planı belirleyin. Mart ayında tanışacağınız kişiler bu sene hayatınızda duygusal dünyanızda önemli bir yer açacak çünkü. Temmuz ayında gerçekleşecek tutulma ile ilişkinizi ciddi bir noktaya getireceksiniz. Aile ilişkileriniz ve partnerinizin ailesi ile ilgili önemli bir denge unsuru oluşturmanız gerekebilir. İlişkilerdeki çatlakları ve yanlış anlamaları çözmek için kendinize zaman ayırın. Ekim ayındaki Venüs gerilemesi, eski aşk ve ilişkilerinizin tekrardan gündeme gelmesi ile var olan ilişkilerinizin zarar görmesine sebep olabilir. Bu dönemde partnerinizden şüphe duyabilirsiniz. Eşinizle yanlış anlama ya da görüş farklılığı ortaya çıkması durumunda, onunla ya da kalbinizle konuşun ve sizi saran tüm olumsuzlukları yok etmeye çalışın. İlişkilerinizin başarılı olması için bu söylenenleri tam olarak anlamanız ve uygulamaya geçmeniz size çok büyük artılar getirecektir. Zira 2018 size bu anlamda yardımcı olmak için göz kırpıyor.

ASTROLOG AYGÜN AYDIN'IN BALIK BURCU 2018 TAVSİYESİ

Satürn, nisan ayında geriye doğru gittiğinde, planlarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Bütün cephelerde iç gözlem için iyi bir zamanda olduğunuzu ve bunu iyi bir şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederim. Yılın ikinci yarısı gerçekleşecek olan mars Retro’su temmuz aylarında size oldukça önemli şans ve fırsatlar getirecektir. Kararlılık ve bağlılık duygunuz Mars'ın transit geçişlerinde daha çok artacaktır. Bu geçiş sizin yanlış kararlar vermenize neden olabilir. Bu nedenle bu süre zarfında kendi aklınızı kullanmak güven duyduğunuz insanlardan yardım almak daha akıllıca olabilir.2015 yılından bu yana yorulduğunuz ve niye bunları yaşadığınızı sorguladığınız dönemin bu yıl size neden yaşattığını daha iyi anlar olacaksınız. Kasım ayında Jüpiter artık Akrep'ten ayrılıyor ve kendi yöneticisi olan Yay burcuna geçiyor. Hayatınızda partilerin başlamasına izin verin!

Demem o ki; 2018 Yılında sırtınızdan vuran tek şey akşam güneşiniz olsun. Mutlu seneler…

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2018 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.