Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya sosyal çevre ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmelerle başlangıç sağlıyor olacaksınız. Geçmiş dostluklarınızla yeniden bir araya gelebilir ve bazı kırgınlıkları telafi edebilirsiniz. Hafta başında maddi konularla ilgili beklentilerinize ulaşmanız zor olsa da hafta ortasında bu sorunlara çareler bulmakta zorlanmayacaksınız. Yalnız bu hafta söylemlerinize oldukça dikkat etmeniz gerekebilir. Sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Hafta sonuna doğru kariyerinizi ilgilendiren konularda yaşayacağınız fikir ayrılıkları sizleri karmaşaya itebilir. Kendinizi dinlemek ve bazı planlar yapmak bu hafta size iyi gelecektir. Bu hafta içinde Mars gezegenin sizin burcunuza geçiyor olmasıyla empati yeteneğinizle partner ilişkilerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.