Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
1459 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya ilişkilerinizle ilgili beklediğiniz gelişmelerin istekleriniz doğrultusunda olmadığını görerek başlayabilirsiniz. Bazı beklentilerinizin yüksek olması bu ilişkiye adapte olmanızı zorlaştırıyor olabilir. Partnerinizle her ne olursa olsun sadece ortak ve bir olma duygusu içerisinde olursanız kazanan taraf siz olursunuz.

Ama uzlaşmaya çalışan taraf siz olmazsanız bazı yaralar yeniden ortaya çıkabilir dikkat. Bununla birlikte aile içerisinde sağlık sorunları oluşabilir. Ebeveynlerinizin yanında olmalısınız. Kariyer hayatınızda rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayan bazı fırsatlar oluşabilir. Bunları değerlendirerek üstlerinizin takdirini kazanabileceksiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay

Heyecanlarınızı artıran önemli olaylar gündemde. Gizli bir heyecan ve önemli bir aşk gündeminizde olabilir. Sevgi ilişkilerinde var olan rekabetlere karşı önlem alabilirsiniz. Gizli oluşumlar hayatınızda a-denge oluşturma noktasına gelebilir. Bu süreçte gizlilik önemli bir diplomasi yöntemi olabilir. Bunun yanında borçlar ödemeler ve finansal konularınız gündemde olacak. Bazı borçlarınızı ödeyebilecek yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal ve hukuki zor meselelerinize çözümler bulabileceksiniz.

Haftanın mottosu: Başarısızlığa karşı tutumunuz, başarısızlıktan sonraki davranışınızı belirler.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 - 22 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu   

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.