Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
1466 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, yeni bir haftaya başladığınız bugün kendinizi bazı duyguların arasında kalmış gibi hissedebilir ve karar verme aşamasında tereddütlü bir ruh hali içinde hissedebilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız kararlar vermektense uzun bir süre düşünmeyi ve kendiniz için iyi olacak sonuçlara varmayı kabul ettiğiniz takdirde karşınıza çıkan fırsatları daha iyi görebilir ve anlayabilirsiniz. Bu hafta özellikle gelecekle ilgili varmak istediğiniz durak ile ilgili kafanızda farklı düşüncelere dalabilir ve şu an içinde bulunduğunuz konumu beğenmeyebilirsiniz. Ancak zaman ilerledikçe şu an içinde bulunduğunuz durumun böyle olması gerektiğini anlayarak şükredebilir ancak ileride karşınıza çıkan fırsatları değerlendirdiğinizde geçmişiniz için ne kadar doğru bir karar verdiğinizi o zaman daha iyi anlayabilirsiniz. Bu hafta yine dikkatimizi çeken bir konu terfi ve zam ile ilgili haberlerin sizlerle ilgili olumlu işleyeceği konusunda. Eğer böyle bir beklentiniz var ise hafta sonu itibariyle söylemeniz olumlu sonuçlanmalar verebilir. Yeter ki ne istediğinizden emin olun. Karşınızdaki bu enerjiyi hemen alacaktır. Özel yaşamda ise artık daha iyi duygular devrede olacaktır.

Haftanın mottosu: “Beklentilerim dahilinde yaşama isteklerimi sunuyor ve geri dönüş alıyorum."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.