Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Balık burcunda doğduysanız, bu hafta farklı kuşaklardan insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni etkinlikler ve farklı çevreler size yeni bir yön kazandırabilir. Bu hafta boyunca, yaşam değişikliği geçiren insanlarla ilgili farklı deneyimleriniz olacak. Güçlü çelişkiler, yaşamdaki amaçlara karşı koymak gibi düşünceleri olan insanları yatıştırırken veya bilgece konuşmalar yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Hayal kırıklıklarınızı önlemek için gerçekliğinizi eylemlerinizde tutmanız oldukça önemlidir. Bu haftaki gerilimleri ancak siz isterseniz yaratabilirsiniz. Hafta ortasından sonra bir iş teklifi alabilir ya da size yeni bir pozisyon önerilebilir. Yaşamınızda insanlar kurduğunuz ilişkilere ya da amaçlarınıza mola vermek isteyebilirsiniz. Mesleki veya ticari işlerinizde önemli bir başarı elde edebilirsiniz. Bu hafta ilerleme ve gerçeklerinize tutunma haftasıdır. İlişkilerinizden gitmek ya da kalmak gibi duygular arasında çelişkiler yaşıyor olabilirsiniz. Nereye gitmek istediğinizi iyi bilmeniz gerekmektedir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.