Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu balık olanlar; Haftaya gelirleriniz, ortaklıklarınız, banka, finans, nafaka, vergi, ödemeler, borçlar, avans, sigorta, prim, trafik cezası, ortaklı gelirlerden yana problemlerinizi çözmek durumunda kalarak başlayabilirsiniz. Otoriter figürlerden (baba, eş, yöneticileriniz vb.) kişilerden destekler alabilirsiniz. Onların çözüm önerileri sizin işlerinizi kolaylaştırabilir. Kulak verin. Finansal konularınızla ile ilgili iletişim kurarken dikkat. Bazı ödemeler yüzünden arkadaşlarınızla yaptığınız organizasyonlarınızı iptal etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu modunuzu düşürmesin.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14-20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.