Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
1455 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya Çalışma hayatınız ve kariyerinizle ilgili meydana gelen önemli gelişmelerle ilgilenerek başlangıç yapabilirsiniz. Ofis ortamınız ve iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz bu dönemde daha yoğun olabilir. Fazla çalışmanızı gerektirecek konu ve olaylarla karşılaşabilirsiniz.23-27 Ağustos haftasında ikili ilişkilerinize özen göstermeniz gereken konular gündemde olacaktır. Bazı sorunlar duygusal bağlarınızı köreltecek noktaya getirebilir. Aşk ve ilişkilerde çekişmeleri bir kenara bırakın. Sürpriz yaklaşımları ve sevginin güzelliğini deneyimlemeye kapınızı açın. Yeni oluşumlara kapılarınızı açmanız için bazı kırgınlıklarınızı yumuşatmaya çalışın. Hayata bakış açınızda hep iyimserlik ve umut olsun. Bu hafta en çok buna ihtiyacımız olacak. Finansal sorunlar yüzünden ilişkilerinizi zorlamamanızı öneririm.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

İş ortamı değişikliği ya da çalışma hayatınızda bazı değişimler meydana gelebilir. Çalışma şartlarınız değişebilir daha da iyileştirilebilir. İş arkadaşlarınız değişebilir. Gündelik rutinlerinizi değiştirecek yenilikler meydana gelebilir.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 21 - 27 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: