Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
1460 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk günleri finansal akışlarınızı düzene koyabileceğiniz ya da eksiklikleri tamamlayabileceğiniz bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan yeni fırsatlarla borç alacak dengesi artık daha rahat kuruluyor olacak. Hafta ortasında geçmiş hatalarınıza bir sünger çekip hayallerinizin peşinden koşmak isteyeceğiniz başlangıçlar yapabilirsiniz.

Kendinizi iyi hissedeceğiniz seçenekleri hayatınıza çekebileceğinizin farkına varabileceksiniz. Rüyalarınız bu hafta size bu anlamda yardımcı olacaktır. Ev değiştirmek ve ev almak, satmak gibi bazı konular gündeme gelebilir.

Ailenizin sizden isteklerinin fazla olması ya da sizin bu şekilde hissetmeniz ilişkilerinize zarar verebilir. Hafta sonu kariyer beklentilerinizi değiştirip uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

Haftanın Mottosu: Başkasının yardımıyla ısınacak kadar üşüme. Soğuk her tür kumaştan içeri girse de, gerçek ve bilge insanın ruhuna girip içerdeki ateşi söndüremez.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: