Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
1464 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili balıklar bu hafta sizler için ilişkiler aksında oldukça hareketli ve bir o kadar da yoğun bir zaman dilimi olacaktır. Özellikle ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlara kendinizi hazırlamak ve artık gücünüzü elinize almak isteyecek ve yaptığınız fedakârlıklara karşılık daha fazla fedakârlıklar görmek isteyeceksiniz. Şimdiye kadar yaptığınız yanlışları anlayarak ilişkilerde kurban rolü üstlenmek istemeyecek, sizi gereksiz yere duygusallığa iten nedenleri bir bir bulup hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Yine de bunu yaparken merhamet duygusu ön planda olacaktır. Kısacası bu hafta sizler için kişisel aydınlanma haftası diyebiliriz çünkü eskisi gibi olmadığınızı siz de görüyorsunuz. İnandığınız her konuya bağımlılık göstermekten vazgeçmek için belirli kararlar alabilir, kendinizi bu noktada geliştirmek için içsel anlamda bir temizliğe gidebilirsiniz.

Aynı zamanda bir yandan ruhunuzu yenilerken kişisel görümümüzü de değiştirmek isteyecek ve bunun için hafta ortasından itibaren yeni kararalar alacaksınız. Yalnız hafta sonuna doğru beklentilerinizle ilgili hayal kırıklıkları oluşabilir, bu noktada kendinize söz verdiğiniz gibi davranarak hemen duygusallığa kapılmak yerine güçlü bir balık olarak konuya başka taraftan bakmak sizi daha iyi hissettirecektir. Kariyer ilişkilerinizde beklentilerin karşılanamaması üzerine yeni kararlar alabilir ve uygulama yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca yalanlar üzerine kurulu bir hikâyenin karakterlerinden biriyseniz bu yolda mücadelenizin büyük olacağını söylemeliyim.

Haftanın mottosu: “Sağlıklı yaşamın sırrı an'ı yaşamakta hızlıdır."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.