Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili balıklar eylül ayının son haftasına geldiğimiz bugün kendinizi bazı konularda düşünceli ve dalgın hissedebilir, geleceğe yönelik bazı düşüncelerinizde karamsarlık yaşayabilirsiniz. Haftanın ikinci günü ise finansal konularla ilgili geçmişten kalan bazı borçların ödenmesi ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda kendinize ikinci bir gelir kaynağı arıyor ancak bulamıyorsanız bu konu ile ilgili öncelikle kendinize güvenmeniz gerektiğini unutmayın. Yaşam akışı içinde bazı şeyleri zorlamaktansa var olan durumda bir tasarrufa gitmek daha iyi bir seçenek olabilir. Bugüne kadar sizlere verilen sorumlulukları layıkıyla yerine getirişiniz hafta sonu hiç ummadığınız bir haberle yerini bulabilir. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde yaşayacağınız her türlü soruna karşılık söylemlerinize dikkat etmeniz olumsuz olayların önüne geçebilir.

Haftanın mottosu: “Başarısızlık daha akıllıca bir başlangıç yapmak için mükemmel bir fırsattır."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.