Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya hayallerinizi gerçekleştirmenin tutkusuyla başlıyorsunuz. Kariyerinizdeki hedefler ve parasal konularda kendinizi fazlasıyla yıpratıyor oluşunuz sizleri bu hafta düşündürtebilir. Biraz daha önünüzü görmeli ve hedefleri doğru belirlemelisiniz. Eğer ayağı yere sağlam basmayan bazı işler içindeyseniz bu noktada zorluklar sizinle olabilir. Cumartesi sonu kova burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile biraz daha inzivaya çekilmeli ve kendinizi düşünmelisiniz. Gerçekçi ve ayağı yere sağlam basan işler içinde olmanız gereken bir yıl içinde olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Kolay yoldan yada borçlanarak bir şeylere ulaşma fikri sizleri zorlayabilir.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 20 Ocak 26 Ocak 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.