Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Balık: Bu haftaya hızlı başlıyorsunuz. Mars gezegeni kova burcuna geçiş yaparak Satürn ile ilk kavuşumunu gerçekleştirecek. Evde olduğumuz ve mümkün olmadıkça dışarı çıkmadığımız bugünlerde sizleri bu etkileşim en fazla içsel yönde şekillendirecektir. Kendi içinize çekilme ve izole olmaya daha fazla önem vereceksiniz. Bu hafta işlerin daha fazla sıkılaştığını görerek mutsuz olmamalısınız. Mümkünse sizi üzen haberleri izlemeyin ve her söylenene inanmayın. Sosyal medya detoksu da yapmanız gereken bir haftadasınız. Sağlıkla ilgili doktor kontrolleri gibi işleriniz varsa bu hafta özenli ve tedbirli olarak hareket edin. Kariyerinizde önemli bir geçiş dönemi başlatabilirsiniz. Bu hafta evde kalmaya devam ediyorsunuz ve tedbirleri ihmal etmiyorsunuz.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.