Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili balıklar ve yükselen burcu balık olanlar; bu ay sizler için oldukça değerli ve önemli diyebiliriz. İlişkiler dikkat çeken bir konu olurken hayatınızda bazı radikal kararlar içine doğru ilerliyor olabilirsiniz. Uzun zamandır başlangıçlar içindesiniz ama bir türlü istediğiniz şekilde konular ilerlemedi. Bu ay Satürn gezegenin düz hareketine geçmesiyle birlikte birçok konuda önemli başarılar kazanabilirsiniz. Uzun zamandır yaşamınızla ilgili bazı olayları sonlandırma ve kafanızda bitirme kararı almış olabilirsiniz. Artık size ağır gelen yüklerden kurtuluyor ve istediğiniz hayatın rotasına doğru ilerliyorsunuz.

14 Eylül'de sizin burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay ile taptaze ve yepyeni hedefler önünüze getirebilir. Yeni bir bakış açısı kazanacağınız özel bir insan tanıyabilirsiniz. Yaşamınızda en önemli kararları bu ay sonu alıyor olabilirsiniz. Hedeflerinizi uygulamaya koymanın zamanı gelmiş olacak. Belki konuşulanlar hep yarıda kaldı ama artık projelerin somutlaşma dönemine girdiğini gönül rahatlığı ile ifade edebiliriz. Sizin için bazı durumları somutlaştırmak çokta zor değildir. Maddi anlamda uzun zamandır kazançlarınızdaki engeller artık kalkıyor.

Bu ay harekete geçmeniz ve hedefleriniz doğrultusunda ilerlemeniz gerekiyor. Özellikle 28 Eylül’de terazi burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile ummadığınız sürpriz yardımların ve fırsatların kapınızı çalabileceğine işaret ediyor. Parasal anlamda borçlarınızı veya ihtiyaçlarınızı çok daha rahat karşılayacağınız bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Eşinizin ailesi ya da kendi aileniz ile yaşanabilmesi muhtemel olan ufak sorunları büyütmemelisiniz. Parasal anlamda bir büyümeye ilerleyebilirsiniz. Bu ay sizin için etrafınızdaki insanlar bazı seçimler yapabilir. Belki de bazı seçimler sizin kararınız olmayabilir. Bu yüzden biraz daha sakin olun ve önünüze gelen konuları daha farkındalıklı ilerletin. Ekonomik olarak belki de uzun süredir idare ettiğiniz bir konudan kurtulma zamanı gelmiş olabilir. Güzel ve keyifli bir ya dilerim.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Eylül 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.