Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
457 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili balıklar, Temmuz ayı sizler için geçmişin muhasebesini içinizde yaşayacağınız bir değerlendirme zamanı olacaktır. İçsel anlamda geçmişten beri süregelen birtakım yaşanmışlıklar,pişmanlıklar ve kişilerle yaşadığınız duygu durumları kendinize yeni bir felsefe oluşturma yolunda yardımcı seçenekler olacağı yönünde. Genel olarak yaşamınızda çocukluğunuzdan bugüne kadar geçirdiğiniz evreleri bir bir inceleyecek aynı bir psikolog gibi davranışlarınızın altında yatan ana sebepleri bir bir ortaya çıkarbileceksiniz. Özel ilişkilerden yana bekar olan balıklar için Temmuz'un 10'u itibariyle ikili ilişkilerde önemli şanslar ve fırsatlar elde edilebilir.Aşk'a ve bağlılığa olan yaklaşımınız her zamankinden daha yoğun olabilir ve karşınızdaki kişiden de bir o kadar sevgi göstermesini bekleyebilirsiniz.

13 Temmuz saat 05.48'te Yengeç burcunda güneş tutulması

Bu tutulma ile birlikte geçmişe özlem duyma ve geçmişte yaşamış olduğunuz bazı duygular sizleri inceden inceye sarabilir ve ruhunuzu esir alabilir. Yine geçmiş yaşantıda yaşadığınız pişmanlıklar,üzüntüler ve bilinmezlikler sizleri bugünlerde daha fazla düşüncelere sevk edebilir ve kendinize kızacağınız bazı durumlar yaşatabilir. Bunun yanı sıra eğitim ve iletişimleriniz daha aktif hale gelerek eskisinden daha fazla sosyal ortamlarda bulunmanız gerekebilir. Aşk hayatınızda ise geçmişten gelen bir takım etkiler sizleri bugünün gerçeklerinden uzaklaştırarak o zamanları sevgi ile yad etmenize neden olabilir.

26 Temmuz Merkür Aslan burcunda geri gidiyor.

Finansal ve ekonomik koşullarınızda yarım ve eksik kalan konuların tamamlanacağı bir döneme doğru ilerliyorsunuz. Çalışma şartlarınızda birtakım değişimler veya sorumluluklarınız da bazı artışlar olabilir. Buna bağlı olarak kazanımlarınız da iyileşebilir. Aynı zamanda yeni bir iş teklifi ve statü değişimi de olabilir. Böyle bir teklif geldiğinde kesinlikle değerlendirmenizi öneririz.Şayet geçmişte yaşadığınız aile içinde veya kardeşlerle ilgili bir takım problemler var ise bunların tekrar ön plana çıkması ve yeniden çözüm aşamasına ulaştırılması gerekebilir. Evraklar ve sözleşmelerinizle ilgili durumlarda ise son derece dikkatli olmanızı öneriyor ve imza atacağınız yerleri dikkatlice izlemenizi tavsiye ediyoruz.

27 Temmuzda Kova burcunda Ay

Bu tutulma ile zihninizde çözememiş olduğunuz bazı soru işaretlerinin cevaplarını rahatlıkla bulabiliyor olacaksınız. Finansal anlamda sorunlar yaşıyorsanız burada pratik çözümler bularak hayatınızı iyileştirebilirsiniz. Çalışma ortamında bir terfi veya maaşınızda bir artış söz konusu olabilir.Gizli kalmış bir çok olayın gerçek yüzünü öğrenebilir ve duyduklarınıza şaşırabilirsiniz.Eğer evliyseniz evlilikle iligli önemli aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.Görmezden geldiğiniz ya da gözden kaçan ne varsa bir anda gözünüzün önüne gelerek sizleri bambaşka bir şekilde aydınlatabilir. Kısacası Temmuz ayının sizlere yaşamınızda sorun yumağı haline gelmiş birçok olayı aydınlatacak durumlar yaşatacağı ve bu sayede farkındalık gücünüzü artıracağı gözükmekte. Umarım her şeye rağmen mükemmel bir ay geçirir ve dilediklerinize kavuşursunuz.
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.