Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili balıklar, eylül ayına herkesten daha farklı bir giriş yapıyorsunuz. Çünkü 26 Ağustos’ta gerçekleşen harika dolunay sizin burcunuzda gerçekleşmişti. Bu dolunayın etkileri bir yandan sürerken şimdi de 9 Eylül de sizin ilişkiler evinizi etkileyecek olan ve başak burcunda gerçekleşen bir Yeni Ay deneyimleyeceksiniz.

Tabi bununla da bitmiyor. Sizleri ilgilendiren bir diğer önemli konu 6 Eylül’de Merkür gezegenin sizin karşıt burcunuz olan başak burcuna geçiş yapmasıdır. Bu transit etkisi sizleri önemli bazı girişimler konusunda etkileyecektir. Kendinizi daha planlı ve daha cesur hissedeceğiniz bu dönem bazı kararlarınızı partnerinize ya da iş ortağınıza sunmak adına oldukça güzel bir zaman dilimi.

Bu ay kendinizi ifade edeceğiniz, toplum önünde göstermek isteyeceğiniz yeni projelerinizle ilgili bir süreç başlıyor. Hiç olmadığınız kadar içiniz kıpır kıpır diyebiliriz. Kiminiz için projeler söz konusu olurken kiminiz için de ilişkiler konusu öne çıkacak. Evli olanlar evliliklerinde bazı konularla ilgili gerçek yüzleşmeler yaşayabilirler. İlişkisi olmayanlar ise yeni bir ilişkiyi başlatabilirler.

21 Eylül’de Merkür’ün Güneş ile Başak burcunda kavuşum halinde olması yaşam ortağınızla ilgili önemli kararlara doğru ilerlediğinizi gösteriyor. İş ortaklıkları ortaya çıkabilir. Kendi işinizi kurma fikri veya ticaretle uğraşma kararı içinde olabilirsiniz. Yaşamınızda herhangi bir sorunu çözmek için bu transit geçişini kullanın.

22 Eylül’den sonra Merkür’ün başak burcundan terazi burcuna geçiş yapmasıyla hedeflediğiniz iş planlarınızı ve ortaklıklarınızı hayata geçirebileceğinizi gösteriyor. Sözleşmeleri imzalamak ve hedeflerinizin peşinde parlamak için harika bir zaman dilimi. Bu süreci mantık süzgecinden geçirip belli bir karar almanızda fayda var. Sizi mutlu edecek hedefinizi belirleyip o yönde ilerlemeniz yaşamınızdaki belirsizlikleri sona erdirebilir.

25 Eylül de gerçekleşecek koç burcundaki dolunay ile kendiniz ve insanlar arasındaki sınırları belli bir mesafede çizmeniz ve bundan sonra ilişkilerde ödün vermemeniz gerekebilir. Bu dönemde size akıl vermeye çalışan veya sizi ikilemde bırakan dostlarınızın söylediklerine kulak asmayın. Çünkü kimse yaşam şartlarınızı sizin kadar bilemez. O yüzden neyin iyi neyin doğru olduğuna sadece siz karar verebilirsiniz. Bu Dolunay ile beraber hayatınızda yapmak istediğiniz yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Özellikle geçmişte yaşadığınız bir haksızlığın sizin lehinize sonuçlanması ve haklılığınızın ispatlanması sizi fazlasıyla mutlu edebilir.

 

Dikkat çekici tarihler:11-12-17 Eylül ve 24-26-29 Eylül Tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.