Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay birçok konuda huzuru bulabileceğiniz ve kendi içinizde doğru savaşlar verebileceğiniz bir ay içindesiniz. Mayıs ayı sizlerin duygusal dünyanızı en rahat denge içine aldığınız ve uzlaşmacı yönünüzü kullandığınız bir ay olmaya aday. Yeni iş imkanları ve ek gelirler bu ay kapınızı çalabilir.

5 Mayıs’ta boğa burcunda yaşayacağımız yeniay istenmeyen dedikodulara maruz kalmamak adına söylediklerinize dikkat etmeniz sonradan yaşanacak pişmanlıklara karşı önlem almanız gerektiğinin mesajını veriyor. İletişiminiz ve görüşmelerinize özellikle bu ay daha dikkat etmelisiniz. Ani gelişen seyahatler ve sizlerin yeni yerleri keşfetme isteğiniz sizlere sürpriz bazı imkanlarda doğuruyor olabilir. Yeni insanlar tanımanız veya yeni eğitimler almanız söz konusu olacaktır.

19 Mayıs’ta gerçekleşecek olan akrep burcundaki dolunay önemli bir projenin sorumluluğunu alabilirsiniz. İş alanınızda kendinizi ispat ettiğiniz ve takdir görmeye başladığınız bir dönem içine girdiğinizi söyleyebiliriz. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber bu dönemde sizi maddi manevi rahatlatabilir. Aşk ve sevgi ilişkilerinde etkin bir rol üstlenebilir ve bu rolü gereğinden fazla abartma eğilimi içerisinde olabilirsiniz. Yeni aşklar ve ilişkiler bu dönemde fazlaca kapınızı çalabilir. İlişkisi olanlar hızlı bir şekilde evlilik kararı alabilir. Evli olanlar ve bu döneme kadar evliliğinde problemler yaşayanlar ise başka bir ilişki kurma cesaretini gösterip yeni bir aşka yelken açabilirler. Kısacası aşk hayatına dair şanslı ve sürprizli başlangıçlara hazırlıklı olun.
  

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.