Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için de yükselme ve başarı döneme denilebilir. İçinizde bir şeyleri büyütme kararı alıyorsunuz ama bunu çok duyurmak istemiyor olabilirsiniz. Çünkü 2015 yılından bu yana oldukça ağzınız yandı. Şimdi hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsunuz. Aksine her şey farklı bir dinamik kazanıyor. Sizler büyümeye doğru ilerliyorsunuz. Hakkınızı alamadığınız şeylerden hakkınızı almaya ilerliyorsunuz. Balıklar için bu ay büyüme ve başarı öngörülebilir. Genel olarak harika bir ay sizlerle olacak.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Bu ay gündeminizi kariyeriniz çok önemli olabilir. Bunun için sizlerin de güçlü bir şekilde hayatınıza yön vermeyi seçmeniz gerekmektedir. İradeniz ve özgürlüğünüz hayatınızı yöneten en önemli iki kavram olacak. Özellikle arzu ettiğiniz şeyi yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Sağladığınız başarılar sizi daha fazla motive edecektir.

13 Ocak Pazartesi günü 22:30’da Venüs, Balık burcuna geçecek, romantizm artacak. Bu ay özellikle sosyal çevreniz ve manevi duygularınız ön planda olacak bu tür ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Bekar balıklar için flörtöz bir ay olabilir. Çiftler içinse daha çok arkadaşlık ve ideal olma dürtüsü ön plana çıkacaktır. Çekim gücünüz sayesinde bu ay oldukça popüler olabilirsiniz. Aile ile olan ilişkiniz güçlü olacak. Sağlığınızı devamlılığı için düzenli spor ve doğru beslenme ile devam ettirmelisiniz. Kariyer konusunda Balıklar bu ay oldukça şanslı bir dönem içindeler.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay ile birlikte hedeflerinize ulaşmak için çevrenizden gerekli yardımı görebileceksiniz. Sıkı çalışmanızın karşılığını alacak ve güven duygunuzu pekiştirecek olaylar içine girebileceksiniz. Bunun tadını çıkarın. Finansal anlamda bu ay rahat bir akış içinde olabilirisiniz ama yine de gereksiz harcamalardan kaçınmanız önemli olacaktır. Biraz daha sabırlı ve gayretli olun elbet şans sizin yararınıza dönecektir. Bu Yeni Ay için kendine çekil ve yönetici aklın, kendi kendine yetebilecek bir yaradılışa sahip olduğunu hatırla. Doğru olanı bu Yeni Ay ile bulacaksınız. Kendinizi dinleyin. Akıllı insan başkalarının eylemleri ile ilgilenmez. Kendi eylemlerinin sorumluluğunu yaşar.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: