Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
456 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

Sizden gizlenen bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Arka planda oluşan gizli oluşumlar önünüze düşebilir. Hayatınızın belirli bir noktasında gizlemiş olduğunuz bazı konular varsa bunu biraz düşünün ortaya çıkabilme ihtimalinde neleri kaybedeceksiniz ya da kazanacaksınız. Bu dengeye göre hayatınızı ayarlamanızda fayda var.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

İlişkilere dair yapılan hatalarla yüzleşme dönemi. Eskide kalan aşklar ve ilişkiler yeniden gün yüzüne çıkabilir. Bazı konuşmalar yapmak isteyebilirler. Geçmişte yapmadığınız bazı eksik söylemler için pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Eski aşkların zihninizi kurcalaması ve geçmişte kalan bazı hesaplaşmaların ya da son konuşmaların tamamlanacağı bir dönem. Eskiye dair bazı sorunlar artık çözüme ulaşabilir.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

İş ortamı değişikliği ya da çalışma hayatınızda bazı değişimler meydana gelebilir. Çalışma şartlarınız değişebilir daha da iyileştirilebilir. İş arkadaşlarınız değişebilir. Gündelik rutinlerinizi değiştirecek yenilikler meydana gelebilir.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Özel hayatınızla ilgili problemli bir durumla uğraşmanız gerekebilir. Gizli kapaklı işler ya da kapalı kapılar ardında sürdürülen ilişkilere dikkat. Ofis ortamında veya çalışma hayatınızda size ilgi duyan kişiyle ilgili bir konu söz konusu olabilir. Platonik aşklardan haberdar olabilirsiniz. Mevcut işinizde mutlu değilseniz, bulunacağınız girişimler size başarılı sonuçlar verecektir.

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.