Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
457 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Maddi konular ve finansal harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç. Gelir gider dengesinde bazı gerginlikler olabilir. Sahip olduklarınıza olan duygusal bağımlılıklarınızı bırakmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Şuan bir anlam ifade etmeyen ama gelecekte size büyük ölçüde fayda sağlayan bazı konular gündeme gelecek.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Hayatınızda yükseköğrenim ve eğitim önemli bir yer tutacak. Yer değiştirmek isteyebilirsiniz. Yakın çevreniz genişleyebilir. Hayatınıza katılan yeni dostluklar kendinizi şanslı hissettirecektir.

14 Ekim Venüs Terazi

Eşinizle ortak iletişimleriniz ve ortak planlarınızda önemli paylaşımlar oluşabilir. Çift olabilmek yani ilişkilerde uzlaşı ile devam etmek ve partnerinle uyum sağlamak zorunda olduğun alanları çözüme ulaştırmak durumunda kalabilirsiniz. Yani iki kişinin de tek olabilmesi kavramını deneyimleyeceksiniz. Her iki tarafında tek olarak ortak kararlar alabildiği önemli bir dönem. Ben ve biz kavramlarını tekrar gözden geçirebilirsiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay

Heyecanlarınızı artıran önemli olaylar gündemde. Gizli bir heyecan ve önemli bir aşk gündeminizde olabilir. Sevgi ilişkilerinde var olan rekabetlere karşı önlem alabilirsiniz. Gizli oluşumlar hayatınızda denge oluşturma noktasına gelebilir. Bu süreçte gizlilik önemli bir diplomasi yöntemi olabilir. Bunun yanında borçlar ödemeler ve finansal konularınız gündemde olacak. Bazı borçlarınızı ödeyebilecek yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal ve hukuki zor meselelerinize çözümler bulabileceksiniz.

22 Ekim Mars Terazi

İlişkinizde güçlü olma saplantısı içerisinde olabilirsiniz. Buna kapılmayın. Kırıcı olmak hoşunuza gitmeyen bir durumken şartlar sizi bu noktaya getirebilir. Şayet partneriniz ile bir işbirliği yapıyorsanız bununla ilgili artık bir tamamlama yaşamak durumunda kalabilirsiniz. Şartları zorlamamanızda fayda olacaktır.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.