Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay senin için oldukça keyifli ve güçlü bir ay olduğunu söyleyebilirim. Yeni başlangıçlara adım atmak isteyeceğin bir kasım ayındasın. Karşına cazip görünen yanıltıcı bazı teklifler gelebilir. Adım atmadan önce bir süre beklemeli ve sonrasında şartların güvenilirliğini araştırmalısın. Yaratıcı işler yapıyorsan oldukça hünerli ve parlak fikirlerle güzel sonuçlar ortaya çıkarabilirsin. Bunları ortaya sunmak ve harekete geçmek için 20 Kasım tarihinden sonra Merkür’ün ileri hareketine geçmesini beklemelisin. Çalıştığın alanda şu an için bazı huzursuzluklar ve güvensizlikler söz konusu olabilir. Kendini belirli bir alanda güçlü hissetmek isteyebilirsin. Bu ay tam gücünü kazanmak ve kendini daha iyi hissetmek adına harika diyebilirim.

12 Kasım’da gerçekleşecek olan boğa burcundaki dolunay ile yakın çevrenden alacağın destekle kendini daha dinamik ve başarılı hissedeceksin. Aşk hayatına ve hayattan zevk aldığın alanlara ışık tutan önemli bir dolunay. Sosyal çevren genişlerken aynı zamanda sevindirici ve sürpriz gelişmelerde söz konusu olabilir. Yalnızlar için yeni bir ilişki veya yeni bir duygunun oluşumu söz konusu olabilir. Ailen ve ortaklı gelirlerinle ilgili önemli çözümlenmeler söz konusu olabilir. Karşına çıkan yeni tanışacağın insanlar finansal ve hukuki süreçlerinle ilgili destek olabilir. Yeni hedeflerini belirleyebilir ve onların peşinden gidebilirsin.

26 Kasım’da yay burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte hayatınızda önemli bir başarının gücünü yakalayacaksın ama bu biraz korkularını da tetikleyebilir. Bu noktada yapman gereken korkularının üzerine gitmen olacak. Duygulu hassas ve içe dönük bir yapıya bürünmemelisin. Bu davranış sana hiçbir şey kazandırmaz. Aşk hayatın ve ilişkilerinde yapmış olduğunuz bazı hataları fark ederek gerekli köprüleri kurabilirsin. İlk adımı atmaktan da çekinmeyeceksin. Bu durum karşındaki kişi tarafından oldukça romantik algılanabilir. Bununla birlikte kariyer hayatında kaybetmiş olduğun bazı şans ve fırsatları yeniden yakalayabilirsin.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.