Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili balıklar kasım ayının en şanslı burçlarından birisi de sizsiniz. Bu ay birçok konuda önemli başarılar sağlayabilir ve ilişkiler konusunda da büyük rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Ancak bu ay en fazla dikkat etmeniz gereken konu yanınızda sizlere dost olduğunu düşündüğünüz kimselerin sizleri aldatması olabilir. Jüpiter gezegeni yay burcuna geçiş yapıyor. Bu transit etkisi bir ay boyunca sizleri 2015-2017 yıllarında almadığınız derslerinizden tekrar imtihan edebilir. Mesela o dönemde evliliğinizde bir aldatma veya aldatılma ile ilgili olay deneyimlediniz ve görmezden gelerek sustunuz. Şimdi bu olay başka bir süreçte önünüze daha abartılı ve aleni gelebilir zaman bunlar neden benim başıma geliyor demek yerine o dönemdeki görmezden geldiğiniz şeyleri sorgulama zamanı diyebiliriz. Bu sizi hemen şüphelendirip huzursuz etmesin. İlla konun böyle bir şey olması gerekmiyor. Belki de iş hayatınızda bir haksızlığa uğramıştınız belki birileri Sizleri yanlış yönlendirerek ve yalan bilgiler beyan ederek başkaları ile aranızın açılmasına neden oldu. İşte şimdi bunların adalet ile karşılaşabilirsiniz. Sadece bu alanda yapmanız gereken olaylara yüksek bir farkındalık içerisinde girmeniz ve kendinizi bu noktada beslemeniz olacaktır. Evli olan balıklar eşlerinin iş değişimleri ya da finansal koşullarının pozitif yönde değişmesiyle yeni bir süreç başlatabilirler. Belki taşınma belki yeni bir yatırım ya da yeni bir ortak girişim gibi düşünülebilir. Özellikle bu ay 8-9-10 Kasım tarihlerinde kariyerinizdeki manipülasyonlara ve kadın figürleri ile olan ilişkilerinize dikkat etmenizi önerebiliriz. Bu konuda hislerinizi dinleyin ve hislerinize güvenin. Çünkü siz balıklar hisleri çok kuvvetli olan bireylersiniz. Aynı zamanda Mars'ın kova burcundan çıkarak sizin burcunuzda hareket edecek olmaya başlaması sizlere birçok konuda geriye çekilme ve sanki hiçbir şeye haliniz yokmuş duygusu verebilir. Bunun aksini çalıştırmalı ve kendi kendinizin yaşam koçu olmalısınız. Mars balık sürecinde başlattığınız işlerinizde planlama noktasında zorluk yaşamayacak ve istediklerinizin peşinden de kararlı bir şekilde gideceksiniz. Uzun süredir sonuca bağlayamadığınız bir ilişkiniz var ise rest çekebilirsiniz. Siz balıklar sabredip sonunda kozunuzu ortaya koyarsınız. Şimdi bu ay böyle bir ay. Elinizdeki en büyük kozu koyarak bazı şeyleri düzene sokmak adına restinizi çekmelisiniz. Sizinle olmak isteyenler sizle zaten olurlar. Hiçbir durum buna mazeret gerektirmez. Kendinizi kandırmaktan vazgeçin. Sırf kendinize duygusal o ağırlığı yaşatmaktan korktuğunuz için olduğunuz yerde saymayın. Bu ay böyle bir ay değil. Silkelenin ve yaşamınızı değiştirmek için sizlerde bir şeyler yapın. Sihirli değnek sizsiniz ve o değnekle kendinize siz dokunacaksınız. Gezegenler bu denli sizin ileriye gitmeniz için elverişli iken sizler de elinizden gelen gayreti gösterdiğiniz takdirde büyük bir rahatlama ve aynı zamanda da bolluğu kendinize çekebilir ve sevdiklerinizle beraber mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Sizin için yıldızlı günler: 1 ve 5 arası

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.