Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
457 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

Şubat ayı sizler için oldukça heyecanlı bir şekilde başlıyor. Yepyeni bir bilinç içinde olacak, farkındalıklarınız artacak, hayatınızı artık kendiniz için yaşama kararı alacaksınız. Çünkü yaptığınız fedakârlıklar, gösterdiğiniz iyi niyetler sizi, kendinizi iyi hissettirmekten çok bunaltma noktasına kadar getirdi. Sizler de bunun farkında ve çözme aşamasındasınız.

31 Ocak\'ta aslan burcunda gerçekleşecek ay tutulması ile iş ortamı değişikliği ya da çalışma hayatınızla ilgili bazı yeni oluşumlar meydana gelebilir. Çalışma şartlarınız olumlu yönde değişebilir, buna bağlı olarak iş arkadaşlarınız dahi değişebilir, farklı kişilerle önemli ve büyük projeler içinde yer alabilirsiniz. Yani bu tutulma ile birlikte hayatınızda rutin işleyen, bir türlü yürütmek isteyip te yürütemediğiniz tüm projeleri uygulayacak bütün şartlar birden değişecek siz de bu değişiklikten olumlu yönde etkileneceksiniz.

15 Şubat\'ta gerçekleşecek kova burcundaki güneş tutulması ile sizden gizlenen bazı gerçeklerle yüzleşebilir, perde arkasında gizlenen bazı oyunlarla karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızın belirli bir noktasında gizlemiş olduğunuz bazı konularınız varsa bunu biraz düşünmeli, ortaya çıkabilme ihtimaline karşı neleri kaybedip neleri kazanacağınızı bilmelisiniz. Nasıl ki biri sizden bir şey gizlediğinde rahatsız olursanız sizin de aynı şeyleri yaşatmanız karşınızdaki kişiyi rahatsız edecektir. Sizlere tavsiyem, hiç kimseyi kaybetme korkusuyla hareket etmeden davranmalı, dürüstlüğün her şeye bedel olduğunu bilerek davranmanızdır.

Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in 19 Şubat sonrasında alacağı güzel açılarla kendinizi daha rahat ve dinlenmiş hissedecek, yeni yerler görmek ve bol bol seyahat etmek isteyeceksiniz. Yepyeni bir aşk ilişkisi yaşamanız söz konusu olabilir. Özel hayatınızla ilgili bazı problemli durumlara karşı daha empatili yaklaşmanız sorunları kendiliğinden çözmenize yardımcı olacaktır. Gizli kapaklı işlere ya da kapalı kapılar ardında sürdürülen ilişkilere karşı dikkatli olmalı, gizlilik içerisinde sürdürülen her şeyin bir gün ortaya çıkacağını düşünerek dürüstçe hareket etmelisiniz. Ofis ortamında veya çalışma hayatınızda size ilgi duyan kişiyle ilgili aranızda bazı güzel paylaşımlar söz konusu olabilir. Aynı projenin içinde yer alabilir, birlikte çok güzel girişimlerde bulunabilirsiniz.

Astrolog Aygül Aydın / Şubat 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: