Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, yepyeni bir yıla yepyeni umutlarla giriş yapıyoruz. İlişkileriniz üzerinde sözler verdiğiniz ya da birtakım kararlar aldığınız bir dönem olması öngörülebilir. Aslında bu dönemle ilgili en önemli şey size partnerinizin kendi yansımalarınızı izlediğiniz bir obje yerine, sizden ayrı bir kişilik olarak daha objektif görme yeteneğini vermesidir. İlişkinizin kalıcı mı yoksa geçici mi olacağını size söyleyen ilk işaretlerini görebilirsiniz. Bunun için ne kadar çaba sarf etmeniz gerektiğini ya da partnerinizin bu konuda gerçekten size destek olup olmayacağını anlayacaksınız. Bu konuyu ortak iş yaptığınız ya da iş birliği içinde olduğunuz kişiler üzerinde de uyarlayabilirsiniz. Sonuç olarak 21 Ocaktaki Aslan burcundaki Ay tutulması ile uzun zamandır emek verdiğiniz konularda ilk meyveleri almaya başlayacaksınız. Kendinizi uzman olduğunuz alanda ispat etmeniz için harika etkiler söz konusu. Değerlendirin.

Yıldızlı Günler:04-11-18-28 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.