Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BALIK BURCU

BALIK BURCU

19 Şubat - 20 Mart BALIK Burcu Genel Özellikleri >
456 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Balık Burcu Aylık Burç Yorumları


1 Aralık Venüs Yay Burcunda

Bu transit etkisi aşk ve ilişkilerde ya da evliliğinizde daha hoşgörülü olmanızı ve ani kararlar vermemeniz gerektiğini ve farkındalıklı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini söylemektedir. Maddi projelerinizle ilgili görüşmeler ve konuşmalarda gecikmeler ve engellerle karşılaşmanız dâhilinde, sadece sonucu ortadan kaldıran çözümlere yönelmelisiniz.

3 Aralık-22 Aralık Merkür Retro’su

Duygusal yaklaşımlarınız ve ailenizle olan ruhsal bağlarınız gündemde olacak. Ailenizin yaklaşımları karşısında net bir karar alamayabilirsiniz. Aileniz ve yaşadığınız yer ile ilgili gündeme gelen bir değişiklik adına bazı yanılgılar ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Bu  dönemde yapılan tüm maddi ve manevi konularda çok dikkatli olmalı ve alacağınız kararların arka planını iyice araştırmalısınız.

3 Aralık İkizler Burcunda Dolunay -18 Aralık Yay Burcunda Yeniay

Eviniz, aileniz ve ebeveynlerinizle ilgili konularda önemli bir dönem başlıyor olacak. Taşınma kararı alabilirsiniz. Karlı bir yatırım yapabilir ve evinizin onarımı ile ilgilenebilirsiniz. Ailede üstlenmeniz gereken misyon, sorunlara çözüm bulan kişi olmanız adına önemli bir denge yaratacaktır. Gayrimenkullerinizle ilgili konularda gergin etkilere sahip olarak başlangıç yapmaktasınız. Evinizle ilgili konularda bazı gerginlikler oluşabilir. Tamir, tadilat ya da yenileme gibi konular sizi evde daha huzursuz veya gergin yapabilir. Ev alım satım gibi konularda dengeleri oluşturmamanız ve konuların sizin dışınızda gelişmesi de sizi bir hayli yorabilir. Ebeveynleriniz ve özellikle babanızla olan ilişkileriniz sizleri gerginlik noktasına taşıyabilir.

9 Aralık Mars Akrep

Aşk ve ilişkilerde önemli bir yoğunlaşma süreci başlıyor. Evli olanlar için çocuk sahibi olmak adına önemli yeni kararlar söz konusu olabilir. Çocuklarınızın hayatını ilgilendiren konularda farklı sorumluluklar almanız gerekebilir. Romantizm ve aşk konuları sizi bu dönemde daha ruhsal anlamda yoğunlaştıracaktır. İlişkilerinizde kıskançlık sorunlarına dikkat etmelisiniz. Sosyal çevreniz ya da akrabalarınızla olan ilişkilerinizi daha doğru yönetmelisiniz. Seyahatleriniz ve yurtdışı bağlantılı işleriniz hız kazanabilir.

 Astrolog Aygül Aydın / Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.