Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

KOÇ BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

21 Mart-20 Nisan tarihleri arasında doğan Koç burçlarının yönetici gezegenleri Mars, grupları ise Ateş’tir. Hareketli ve aceleci kişiliğe sahiptirler. Bitmek bilmeyen bir enerjileri vardır. Koç burçlarının en belirgin özellikleri açık sözlü olmalarıdır. Sürekli yeni fikirler düşünür ve üretirler. Her konuda yaratıcıdırlar. Koç burçları kolay sinirlenir ancak sinirlendikleri insanlara karşı kin tutmazlar. Yaşamları oldukça hareketlidir, durağanlıktan pek hoşlanmazlar. Hayat tarzlarıyla dünyaya adeta kafa tutarlar. Birçok insanın uzun süre zarfında yaşamadıklarını onlar kısa zamanda yaşarlar. Ömürlerine birçok deneyim sığdırırlar. Koç burcu savaşçı bir kişiliğe sahiptir. İçlerine kapanık ve çekingen değillerdir. İdealisttirler. Kendilerini çok fazla düşünürler. Bu nedenle çevrelerindeki insanlar tarafından bencil olarak tanınırlar. Başka insanların haklarında ne düşündüklerini asla umursamazlar. Deli dolu ve maceracıdırlar. Heyecanı severler. Eğlenmek ve eğlendirmek Koç burçlarından sorulur. Aynı zamanda lüks düşkünlükleri de vardır. Para harcamayı severler. Ufak detaylara takılmaktan hoşlanmazlar. Detaylar ile uğraşmak onların işi değildir. Koç burçları özgürlükçüdür. Bu nedenle kısıtlanmayı ve sınırları sevmezler. Kısıtlanacaklarını hissettikleri anda savaşçı ruhları devreye girer.

KOÇ BURCU İNSANININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Koç burçları yardımsever, doğal ve dost canlısıdır. Savaşçı yapıları vardır, asla yılmazlar. İdealisttirler. Sürekli yeni fikirler üretmeyi severler. Fiziksel anlamda dikkat çekici yapılarıyla çevresindeki insanlar tarafından beğenilirler. Koç burçları cesur, girişken ve maceracıdır. Dürüst, samimi ve zekidirler. Koç burçlarının bitmek bilmeyen bir enerjileri vardır.

KOÇ BURCU İNSANININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Koç burçları oldukça inatçı bir yapıya sahiptir, bu nedenle aniden öfkelenebilirler. Açık sözlü olmaları nedeniyle kimi zaman istemeden de olsa kalp kırabilirler. Bazı konularda haksız olsalar da en doğruyu daima kendilerinin bildiklerini iddia ederler. Koç burçları sabırsızdır, istekleri olmadığı zaman sinirlenirler. Başkaları onlardan başarılı olduklarında kıskanırlar ve çıkarları için kurnaz davranabilirler. Öfkelerini dizginlemekte zorluk çekerler, böyle zamanlarda insanlara karşı kolayca kin tuttukları olur. Koç burçları kendi bildiklerini okumaktan hoşlanırlar, bu nedenle zaman zaman başkalarının fikirlerini dikkate almadıkları olur. Bu özellikleri nedeniyle bazen bencilce davranabilirler.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.