Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Yıllık Burç Yorumları

Sevgili Koç'lar acısıyla tatlısıyla kocaman bir yılı geride bıraktık. 2018 sizler için çok önemli bir yıl olacak. 7 yıldır Uranüs sizin burcunuzda farklı başlangıçlar ve bitişler yaşattı. Sizlere kontrol edilmesi zor enerjiler de taşıdı. Yaşantınızı özellikle 2014 yılından bu yana önemli ölçüde değiştirdi ve bağımlılıklarınıza karşı sizi geliştirdi. Kolektif gezegen olan Uranüs’ün Mayıs ayında Boğa burcuna geçecek olmasıyla beraber artık finansal kazanımlarınız ve yatırımlarınızda sizlere 7 yıl sürecek bir kazanım sağlayacak. Fakat tabi ki Uranüs ile olan sınavınız 6 Kasım’a kadar bitmeyecek. Sınavları seven Koç'lar bunun da üstesinden gelecek. Çünkü bu Uranüs’ün burcunuzdaki son rötuşları olacak.  

KARİYER

Jüpiter’in Akrep burcunda Kasım ayına kadar hareket edecek olması sizleri finansal ve ekonomik anlamda artık ektiklerinizi biçtiğiniz bir dönem içerisine alacak. Finansal ve hukuki mücadelelerinizde haklı olmanın gurunu yaşıyor olacaksınız. Kariyerinizde yükselecek ve çok çalışıp emek vermenin tatlı mutluluğu içinde olacaksınız Satürn gezegenin Oğlak burcuna geçiş yapması artık kariyerinizi ve toplum önündeki statünüzü güçlü bir şekilde ortaya koyacak. Gereken çabayı göstermeli ve ciddi çalışma temponuzu oluşturmalısınız. Kariyeriniz ile ilgili konulara odaklandığınızda size yüksek başarıları yıl içinde vaat edeceğini gösteriyor Satürn gezegeni. 8.evden gelen Jüpiter gezegeni kariyer evinize de destek verirken aynı zamanda size finansal anlamda da kazanımda bulunacağını haber veriyor. Böyle bir zaman diliminde kariyerinizde havadan gelen şanslara ve fırsatlara aldanış göstermemelisiniz. Bu tarz durumlara yaklaşımınız daha gerçekçi ve objektif olmalı. Genel hayatı algılayışınız biraz daha mücadeleci kimliğinizi ortaya koyuyor olsa da verdiğiniz bu mücadeleler sayesinde uzun vadeli kalıcı başarılar elde ediyor olacaksınız. 2018 Nisan ayına kadar olan süreçte yaratıcı fikirlerinizi önemli projelere dönüştürmeli ve bu anlamda kendinizi geliştirmelisiniz. Kariyer hayatınızda iplerin kendinizde olması gerektiğine inanlardansanız Evet, bu yılın ilk yarısına kadar bu durumu sağlamlaştırmanız ve devamlılığını getirmeniz açsından mücadele vereceğiniz bir süreç olabilir. Karşılaştığınız zorluklar bundan sonraki hayatınızı sağlıklı ve sağlam temeller üzerine kurmanıza yardımcı olacaktır. Belirsizlik yaşadığınız durumlarda daha fazla arka plan araştırması yapmalı hemen karar vermemeye özen göstermelisiniz.

KOÇ BURCU AŞK VE İLİŞKİLER

Bu yıl var olan ilişkilerinizde aşk ve derinlik sorgusunu vurgulayacağınız özel ve önemli bir yıl olacak. Eski kafa karışıklıklarınız yılın 2.yarısından sonra sizleri daha da düşündürücü bir noktaya getirebilir. İlişkinizde yönetemediğiniz ve sözünüzü geçiremediğinizi düşündüğünüz noktalarda daha baskın bir tavır içinde olmak isteyeceğiniz ve biraz da kısasa kısas mücadelelerine sahne olacağınız bir süreç. Yılın ilk yarısına kadar ilişkilerinizi her ne kadar istikrarlı bir şekilde korumaya çalışsanız da bazı sorunlar yaz ayları gözünüze daha bir görünür olacaktır. Eğer hali hazırda olan ciddi bir ilişkiniz var ise ve bu evlilik ya da uzun süren bir flört ise hayatınızda engel oluşturabilecek noktaya gidebilir, demedi demeyin. Eskide kalmış ilişkilerinizin karşınıza yeni bir şekilde gelmesi ve yeni şartlar oluşturması sizleri farklı tercihler yapmaya itebilir. Bu noktada kazandıklarınız kaybettiklerinize değer olmalı. Bunun yanında tutulmalar hala aşk ve ilişkilerinizi yöneten alanda meydana geliyor olacak. Şubat ve Ağustos aralığında meydana gelen gelişmeler sizleri aşkta yeni arayışlara itebilir. Hayatınıza yeni giren biri, sizi ilişkide ciddi bir birlikteliğe kadar götürebilir. Mayıs ayı, geleceğe yönelik kararlar alacağınız kişi ile yeni bir başlangıcın kapısını size çalabilir. İlişkisi olanların da çocuk düşünebileceği bir yıl olacak 2018 yılı. 5 Ekim ve 16 Kasım aralığında oluşan Venüs Retro’su ve 26 Haziran -27 Ağustos aralığında olan Mars Retro’su, hayatınızı yeniden şekillendirmenize yardımcı olacak ve ilişkinizde oturmayan taşları yerine oturtmanızı sağlayacaktır.

ASTROLOG AYGÜN AYDIN'IN KOÇ BURCU TAVSİYESİ

Sevgili Koç Burçları, Satürn gezegenin kariyer evinize geçiş yapması ile beraber statü ve mesleki anlamda bu yıl içinde kesinlikle yerinizi kesinleştirmeli ve temellerinizi sağlam bir şekilde atmalısınız. 2008 yılından bu yana kariyerinizde uğradığınız haksızlıklar ve yaşanılan olumsuz durumların ortadan kalkması için bir çok fırsatlar önünüze gelecek. Bunlar, çok çalışmanız ve sürekli çevresel iletişimlerde uzlaşmacı tavrınızı ortaya koymanız gereken bir dönemin başlangıcı olacak. Bu yıl para kazanmayı ve itibarınızı olumlu yönde yapılandırmanızı sağlayacak fırsatları oldukça ciddiye almalısınız. Çok çalışmalı ve 2020 sonunda olmak istediğiniz yer ile ilgili kariyer hedefinizi oluşturmalı ve buraya yürümek adına hedeflerinizi tek tek belirlemelisiniz. Aşk ve ilişkiler ile ilgili Temmuz sonrası hayatınızda yeni oluşumlara açık olmalı ve kendi mutluluğunuzu öne çıkaracak kararları almalısınız. Başarıların ne olursa olsun, en büyük başarın mümkün olabildiğince kendin olabilmektir. Dünyayla uyum içinde olabilmek için kendin ol. Bu meydan okuyan bir iştir. Ve bunu senin kadar iyi kimse yapamaz...

Demem o ki; 2018 Yılında sırtınızdan vuran tek şey akşam güneşiniz olsun. Mutlu seneler…

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2018 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.