Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
127 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Yıllık Burç Yorumları

Sevgili Koçlar, bu sefer her şey çok farklı olacak. Bugünlere hep umutlu ve iyimser yönünüzle geldiniz. Tam vazgeçmek üzeresiniz ki size iyi haberi verelim. 2017 aşk ve evlilikle ilgili önemli fırsatları getiriyor olacak. Bugüne kadar yakaladığınız farkındalıkların cevabını alma vakti geldi. Neticede derisini değiştirmeyen yılan ölür misali, bu yıl cesaretli davranışlarınızla göz dolduracak ve kendi hayatınızı değiştirme kararını vereceksiniz. Uranüs burcunuzda, sizleri 2011 yılından beri oldukça değişime zorluyor. Jüpiter’in Ekim ayına kadar Terazi seyrinde olması size ilişkilerinizi yönetme fırsatı verecek. Ben değil biz diyebilmenin önemini anlayacağız. Hayatınızı ilişkiler yoluyla dönüştürebileceğiniz bir yıl. Bu yıl önemli gökyüzü hadiseleri sizlerin aşk, ilişkiler, çocuklar, hobileriniz, eğlence evi diye nitelendirdiğimiz 5. evinizde gerçekleşiyor. Uzun zamandır aşkta yüzü gülmeyen Koç burçlarının istediği ilişki fırsatı ayağına gelebilir. Şubat ayı çok önemli olacak. Kadersel bazı tanışmalar ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle çocuk, hamilelik ve doğum ile ilgili konuların yoğun bir şekilde gündeminizde olacağını söyleyebiliriz. Yılın ikinci yarısından sonra hayatınızın şansları ve fırsatları ile daha net karşılaşıp kararlı olacaksınız. 7 Ağustos civarında önemli bir hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güneş tutulması sizlere hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunabilir.

EĞİTİM/KARİYER/PARASAL KONULAR

Satürn yıl boyunca 9. evinizde seyahat ediyor olacak. Bu alandaki konular hız kazanacak yani uluslararası ilişkiler, ithalat-ihracat, yeni projeler, dil öğrenimi, seyahatler, ikinci evlilikler, akrabalar ve eşin ailesi, hukuki işlemler, medya pazarlama, ticaret konuları sizin hayatınızda sorumluluklar alabileceğiniz, hayatınızı bu alanlarda yeniden inşa etmeniz gereken bir süreç haline gelecektir. Burada yapılandırdığınız her süreç sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracaktır. 26 Şubat güneş tutulmasından sonra beklenmedik sürpriz fırsatlarla hayatınızı dönüştürüp 2016’daki tüm sıkıntıları kapatma fırsatlarını yakalayacaksınız. Nisan ayında beklenmedik gelir gider dengesi değişimleri sıkıntı yaratsa da 10 Ekim sonrası, önümüzdeki 1 yıllık süreçte fırsatlarla karşılaşabilir buradaki dönemi telafi edebilirsiniz. Ekonomik anlamda kendinizi güvene alabilirsiniz.

AŞK VE İLİŞKİLER ARENASINDA ŞOV BAŞLIYOR

Mart ayında burcunuzda oluşacak Venüs Retro’su aşk ve ilişkilerde önemli kararlar alınmaması gereken ve başlangıçlar yapılamaması gereken bir zaman dilimidir. Eski aşkların gündeme gelmesi ve sorunların konuşulması adına önemli gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Nisan ayında bu tarz eski ilişkilerin gündeme gelip şimdiki ilişkilerle arasında kafa karışıklıkları yaratması söz konusu olabilir. Lütfen bu dönemlerde gizli ve yasak aşk gibi durumlardan uzak durun. Gerçekten aşık olmak sizi oldukça besleyecek.15 Nisana kadar gözünüz hiçbir şey görmeyebilir ve risk alabilirsiniz. Siz siz olun, duygusal gücünüzü kontrollü kullanın. Venüs’ün fırtınasından sonra (15 Nisan) tüm inancınızla sürdürmeyi başardığınız ilişkinize bu yıl netlik kazandırabileceksiniz. Ekim’den Sonra Jüpiter Akrep geçişi ile birlikte çok önemli dönüşümleri yaşayacağınız bir süreç başlayacaktır. Evlilik ve ortaklık ile ilgili konularda gelişmeler deneyimleyebilirsiniz. Evlilik kararınızı verip, Uranüs’ün hızlı eliyle bu yıl sürpriz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ortaklaşa gelirler ve kazanımlardan önemli fırsatlar yakalayabileceğiniz bir süreç olacaktır. Haziran ve Temmuz ayların da önemli bazı alım satım ve gayrimenkulle ilgili fırsatlar elde edebileceksiniz. Yaşadığınız ortamı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz ya da daha güzel ve estetik bir alana taşınmak isteyebilirsiniz.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 28 Mart Koç Burcundaki - Yeniay
• 11 Şubat Aslan Burcunda - Halkalı Ay Tutulması
• 11 Nisan Terazi Burcunda - Dolunay
• 5 Ekim Koç Burcunda - Dolunay
• 19 Ekim Terazi Burcunda - Yeniay
• 21 Ağustos Aslan Burcundaki - Tam güneş tutulması

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.