Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
1195 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Koçlar, yeni bir haftanın arifesinde yaşamınızdaki bazı şeylerin adeta bir yapboz parçası gibi yerine oturacağı kadersel bir takım olaylar yaşayacağınızı söyleyerek başlamak istiyor ve bu hafta özellikle finansal konularda eğer çabalarsanız büyük bir başarı sağlayabileceğiniz konusunda size destek veriyorum. Çekimser kaldığınız bazı durumlarla ilgili söylemek istediklerinizi kafanızda netleştirip belli bir karara vardıktan sonra karşı tarafa iletmeniz olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Bekar koçlar için bu hafta yeni tanıştırılmalar ve kendilerini değerli hissedebilecekleri bir partnerle karşılaşmaları mümkün gözüküyor. Çalışma hayatında belli bir mücadele sarf eden ve artık emeklerinin karşılığını almak isteyen koçlar için özellikle hafta ortası dikkat çekici gözükmekte. Zira yöneticileriniz tarafından gayet olumlu karşılanabilecek bu durumu sizler de mutlulukla karşılayabilir emeklerinizin karşılığını almaktan dolayı büyük bir huzur duyabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda ise ortaklı gelirlerden kaynaklanan müjdeli bir haber gözükmekte. Hafta sonuna doğru uzak bir seyahate çıkmanız söz konusu olabilir.

Haftanın mottosu: "Nihayet sabrım meyvelerini vermeye başlıyor"

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.