Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
1170 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alarak başlangıç yapıyor olacaksınız. Yapacağınız önemli görüşmeler sizleri önemli bir noktaya taşıyabilir. İş görüşmeleriniz ve gelecek hedeflerinizi şekillendireceğiniz olumlu zaman dilimleri olan haftanın ilk günlerinde iletişimlerinize dikkat etmelisiniz.

Hafta ortasından itibaren borçlar, ödemeler ve hukuki finansal durumlarınızı ilgilendiren süreçlerde kendinize kaynaklar bulabilirsiniz. Eşinizle veya partnerinizle maddi sorunlar yüzünden bir takım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İletişimsel anlamda eksiklikleriniz hayatınıza problem olarak yansıyabilir. Yalnız olan Koçlar, yalnızlık duygusu sorunu ile doğru baş etmeyi öğrenmeli. Hedeflerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız yaşça büyük hatırı sayılır sosyal çevre bağlantılarınızı güçlü tutmalısınız.

Hafta sonunda eğitim, hukuk, seyahatler, yenilikler, akrabalar ve kardeşlerinizle ilgili konular, eşinizin ailesi, yurtdışı bağlantılarınız, ticari projeleriniz gündeminizde olacak. Bu konularda önemli başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Araç almak, değiştirmek veya iletişim cihazı edinmek adına bazı fırsatlar gelse de Merkür Retro’sunun bitişini bekleyin.

Haftanın Mottosu: İnsana şans, dirseğinin yardımıyla gelir.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.