Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu hafta başında ilişkiler konusunda sabrınız test edilebilir. Tanımadığınız yabancı insanların bazı hadsiz davranışları sizleri çileden çıkartabilir noktada olsa da büyük bir farkındalık ile hareket ediyor olmalısınız. Çevrenizdeki insanlar ya da partneriniz sanki çözümü size bağlı olan davranışlara sahipmişsiniz duygusu verebilir. Hafta ortasından sonra yapacağınız bir gezi ya da yeni yerler keşfetme istediği size çok iyi gelecektir. Cuma günü parasal konularda gereğinden fazla açılmamanız gerekmektedir. Kariyerinizde sorumlulukları yerine getirdiğiniz sürece ışıl ışıl parladığınız bir haftadasınız.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.