Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk günleri kariyerinizle ilgili konular hızlı bir şekilde gündeminizde olabilir. Çalışma hayatınızda üzerinizde baskı unsuru yaratan konulara karşı dikkatli olmalı, manipülasyon oluşturacak sözlere ve davranışlara karşı hemen hızlı davranışlarda bulunmamalısınız. Bu günlerde düşünmeden konuşmak yerine daha farklı yollar izlemeniz ve biraz her şeyin dışında kalmanız daha iyi olacaktır. Yolunda gitmeyen bazı projeleriniz için aceleci bir tavır sergilemekte haklıyken bazı noktalarda haksız da bulunabilirsiniz, bu durumda üzülmeden hareket etmeli ve olayı daha analitik boyutta düşünmelisiniz. Ailenizden ve ortaklı gelirlerden beklediğiniz finansal destekleri istediğiniz yönde kullanabilecek, gerekli yatırımları sağlıklı bir şekilde yapabileceksiniz. Bu aralar ruhsal gerginliklerden ve streslerden biraz uzak durmanızda fayda vardır. Hafta ortasından itibaren yine eski neşenizi ve canlılığınızı kazanıyor olacaksınız. Önceki sosyal çevrenizden ya da yeni tanışacağınız kişilerden ummadığınız bir teklif alabilirsiniz. Bu hafta özellikle Salı ve Çarşamba günler birilerinin haddini bildirmek ya da hakkınızı aramak adına doğru olmayabilir. Anlaşılmayı beklemek yerine anlamayı seçin.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 27 Ocak 2 Şubat 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: