Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya biraz daha duygusal başlıyor olabilirsiniz. Yaşamınızın ana temeli sezgilerinizin güçlenmeye başladığını ve içsel anlamda duygusal dünyanızla bir savaş vermeye başladığınızı düşünebilirsiniz. Hafta başı biraz kafanız karışmış gibi hissedebilirsiniz ama hafta ortasından sonra ay ve kiron’un sizin burcunuzda kavuşuyor olması duygusal olarak iyileştirici bir haber sunabilir. Geçmişteki olumsuz bir fikriniz olumlu yönde iyileşebilir. Cuma günü finansal konularınız önem kazanabilir. Kariyeriniz ya da iş ortamınızda beklemediğiniz bazı gelişmeleri yakalayabilirsiniz. Bu hafta sadece kızgınlıklarınızı unutmalı, gelecek günler için güzel planlar içinde olmayı seçmelisiniz.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 27 Mayıs 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.