Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Koç: Bu haftaya hızlı başlıyorsunuz. Sizin yönetici gezegeniniz Mars, kova burcuna geçiş yaparak Satürn ile ilk kavuşumunu gerçekleştirecek. Evde olduğumuz ve mümkün olmadıkça dışarı çıkmadığımız bugünlerde sizleri bu etkileşim yargılama üzerine bir kavram getirebilir. İhtiyacınız olan şeyi isteyebilirsiniz ya da başka biri sizden ihtiyacı olan bir şeyi isteyebilir. Bu tür durumları yargılama noktasına sizleri götürebilir. Neler hissettiğinizi çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Bu duyguları paylaşırken insanların sizin hakkınızda ne düşüneceğini düşünmekten vazgeçin. Kendinize yeniden güvenebilirsiniz ve kendinize yeniden inanabilirsiniz. Özgüven seviyenizi yükseltin ama bunu yaparken çevrenizdeki insanlara belli etmeyin. İnsanın önce kendi sınırlarına saygı göstermeyi öğrenmesi gerekir. Bu hafta evde kalmaya devam ediyorsunuz ve tedbirleri ihmal etmiyorsunuz.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumu
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.