Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; bu hafta kariyer ve aşk hayatınızda önemli dönemeçlerden geçeceğiniz, sürprizlere açık olduğunuz bir süreç başlıyor olabilir. İlişkiler de açık olmanın ve dürüstçe konuşmanın önemini bir kez daha anlayacağınız bir hafta içindesiniz. Var olan konumunuz ya da itibarınız daha da sağlamlaşacak ve yerinizi artık daha net bulmuş olacaksınız. Hafta sonu Güneş’in Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte daha toplumsal işler de söz sahibi olabilirsiniz. Yalnız olan Koçların hayatlarına renklilikler geliyor olacak. Aşka olan bakışınız değişebilir. Hızlıca başlayan flörtler ve etkileşimler hayatınızı önemli bir noktaya taşıyabilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14-20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: