Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili koçlar eylül ayının son haftasına geldiğimiz bugün yoğun geçecek olan günlerinizi planlamakla geçirebilir ve işlerinizi bitirmek için gereken mücadeleyi fazlasıyla gösterebilirsiniz. Kariyer yaşantısına yeni bir yön vermek veya var olan durumda yükselmeyi hedefleyenler için bu haftanın biraz zorlu geçeceğini söyleyebiliriz. Siz her ne kadar bu yolda kendinizi tek olarak görseniz de rakiplerinizin sizi izliyor olması ve atacağınız her adımı dikkatlice takip etmesi işinizi biraz daha temkinli yürütmenize neden olabilir. Ancak şunu da hemen söylemeliyiz ki sizler öyle kolay kolay vazgeçen veya emek vermeden yükselme hedefleyen insanlar değilsiniz. O yüzden bir şeyi kafaya koymanız o işi yapmanız için yeterli bir sebeptir. Bu hafta gökyüzü sizleri herhangi bir yatırım yapmamanız konusunda uyarıyor. Acele ile verilen kararlar geçmişte yaşadığınız hataların tekrarlanmasına neden olabilir. Sosyal ilişkilerde ise hafta sonu keyifli günler ve heyecanlı haberler sizleri bekliyor.

Haftanın mottosu: “Kendimden başka güvenebileceğim pek kimse yok. İşte o yüzden her güne aynı cümleyle uyanıyorum. “Yaparsın, daha önce yaptın, yine yaparsın."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.