Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
1170 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Kariyer hayatınızda uyumu yakalayamadığınız sorunlar yeniden gün yüzüne çıkabilir. Rakipleriniz sizi bazı konularda zorlamaya çalışacaktır. Bu konuda kendinizi engellenmiş ve baskı altındaymış gibi hissedebilirsiniz. Güçlü olup bu tür oyunlara gelmemeli. Yine bu hafta güçlü figürlere karşı kendinizi ispat etmeniz gerekebilir. Özellikle onlarla ilişkilerinizde alttan almak durumunda kalabilirsiniz. Devlet ve otorite ile ilgili bir beklentiniz var ise bu konuda bazı hayal kırıklıkları yaşayabilir kendinizi ruhsal anlamda moralsiz hissedebilirsiniz. Eğitim ile ilgilenen koç burçları için bir sınav söz konusu ise bununla ilgili bazı terslikler yaşayabilir ve moralleri bozulabilir. Yine bu konuda önceden tedbirli olmanız daha az mutsuz olacağınız anlamına gelir. Hafta başından itibaren kendinizi bu tarz sorunlara hazırlamanız ve moralinizi hiç kaybetmeden güçlü bir şekilde üzerine gitmeniz sizler için daha yapıcı olacaktır. Hayatınızda olmayan şeyler için üzülmemeli, belki de nerede eksiklik olduğunu öğrenmeye çalışmalısınız. Eğer bu eksiklik sizden kaynaklı hisse bunu giderme yoluna gitmeli dışarıda ise gereken kişilerle görüşme yoluna gitmelisiniz. Bu konuda asla yardım almaktan çekinmeyin. Her fikir sizi ileriye doğru götüren başta küçük ama sonda büyük olan adımlardır. Maddi anlamda beklentileriniz için hafta ortasından itibaren daha akıcı etkiler devrede olacaktır. Ödemelerinizi bugünlere bırakmanız daha iyi olur.

Haftanın mottosu: “Hak, size birilerinin vereceği bir şey değil hiç kimsenin sizden alamadığı bir şeydir."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.