Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya kariyerinizle ilgili mücadele etmeniz gereken sorumluluklar ve görevlerle başlayabilirsiniz. Üst yönetimdeki kişileri yeni projeleriniz veya çalışkanlığınızla etkileyebilirsiniz. Bu hafta ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olabilir. Bu hafta ilişkilerde alacağınız bazı yanıtlar sizi tatmin etmeyebilir. Aynı zamanda ilişkilere karşı olan bakış açınızda ani farklılıklar ve değişimler söz konusu olmaya açık. Bu hafta yapacağınız konuşmalar ve görüşmeler yaşamınızda oldukça önem kazanıyor. Duygusal anlamda ulaşacağınız farkındalıklar geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz sayesinde gün yüzüne çıkacaktır. Bu anlamda kendinize ikinci şansı vermelisiniz. Hafta ortasında aşk hayatınızda sürpriz bir iletişim ve görüşme gündemde olabilir. Belki bu kişi eskiden gelen bir kişi ve artık aranızda sorunların yok olması adına bir konuşma yapılıyor olabilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.