Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
1171 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya sürprizli ve geleceğe yönelik sevindirici fırsatlar ile dolu haberlerle başlıyorsunuz. Uzun zamandır içinizde biriktirdiğiniz duyguların karşılık bulması an meselesi olabilir. Karşılık bulamadığımız her duygu için sürpriz adımlar alabileceksiniz. Bilinmeyen bir şekilde ibre size dönerek kadersel seçimlerde başrolü oynayabileceksiniz. 16 Ağustos’ta yakın çevre iletişimlerinizde önemli bir süreç meydana gelecektir. Aşk hayatınızdaki güzel gelişmeleri yakın çevrenizle paylaşabilir, onların da önemli desteklerini almanız gerekebilir. Özel yaşamınızda çözüme kavuşmamış olan konular yeniden gündeminize gelebilir. Uzlaşma ve çözüm yollarını kolaylıkla bulabileceksiniz. Kardeş, kuzenler, yakın dostlarınız ile ilgili önemli gelişmelerden haberdar olmanız mümkün. 19 Ağustos tarihinde ev, aile ve yuva yaşamınızda dikkat etmeniz gereken olayları her zamankinden daha sağduyulu algılamanız ve destek olmanız sizi daha da güçlü kılacaktır.

Haftanın Mottosu: İnsanlar konusunda daha az, fikirler konusunda daha çok meraklı olun.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14 - 20 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.