Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu haftaya para evinizin güçlenmesi ile başlıyorsunuz. Aynı zamanda burada olacak olan dolunay sizleri ekonomik anlamda biraz rahatlatıyor olabilir. Eğer zor bir transit etkisinde değilseniz bu hafta anlaşmalar, sözleşmeler ve iş birlikleri oldukça kazançlı olacaktır. Bu hafta parasal gelirleriniz iyi dengelemeli ve borçlarınızı kapatmalısınız. Asla kazandığınızı düşünerek fuzuli harcamalar içinde olmamalısınız. Bu dolunay etkisiyle özellikle çarşamba ve perşembe günleri arkanızdan dönen bazı olayları öğrenebilirsiniz. Bunlarla ilgili konular ekim ayının son günlerinde zaten gerçekleşmişti ama artık güvensiz başladığınız kasım ayına daha güvenli bir şekilde bitirmeye ilerliyorsunuz. Sabırlı olmanız ve olayları büyütmemeniz sizi kazançlı çıkartacaktır. Kendinize acımaktan vazgeçin. İlişkilerinizde gizli olan bir ilişkiyi yürütmek ya da geçmişten bazı konuları tekrar değerlendirmek zorunda kalabilirsiniz. Malum gerileyen Merkür sizi bu noktada pek rahat bırakmayabilir. Tüm güzel şeyler sabırdan sonra gelir. Güzel bir hafta dileriz. 

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 11 Kasım- 17 Kasım 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.