Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
1172 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya ilişkiler alanında kendinizi ifade etme duygusu ve gücünüzü ortaya koyma isteği ile başlayacaksınız. Bekar olan koçları heyecan verici sürpriz yeni tanışmalar bekliyor. Etki alanınızın yoğunlaşacağı ya da çok etkileneceğiniz bu kişi ile tanışmak sizleri belki var olan düzeninizi değiştirmeye sebep olabilecek.

Yaşamla olan bağlarınızı heyecan üzerine kuran bu birliktelikler sizleri sınayıcı noktaya gelebilir. Hayatınızı ve isteklerinizi yeniden gözden geçirme süreci başladı.17 Ekim tarihinde sağlığınıza dikkat özellikle baş ve boyun bölgenizde bazı rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Vücut direncinize özellikle dikkat etmelisiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay

Hayatınıza ilişkileriniz kanalıyla yeni bir renk gelebilir. Yeni başlangıçlar ve yeni insanlar hayatınızı etkileyecek kararlar aldırtabilirler. Var olan ilişkilerinizde evlilik kararı alabilirsiniz.

Haftanın Mottosu: Pek az kişiye, mutluluğa erişmek için bir fırsat düşmemiştir; ama pek az kişi de bu fırsattan yararlanmayı bilmiştir.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 - 22 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu   

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: