Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili koçlar Kasım ayının sizler için bambaşka bir anlamı olacak desek abartmış olmayız. Eğer bu hareketli ve başarılı döneme hazırım diyorsanız o zaman kollarınızı sıvamaya başlayın. 9 Kasım’dan sonra her türlü girişimlerinizi başlatabilir ve istediğiniz konularda başarılı iletişimler sağlayabilirsiniz. Çünkü bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, rahat ettiği bir burç olan Yay burcuna geçerek sizlerin 9.evinizde etkili oluyor. Bu ay hemen hemen bütün gezegenler adeta sizi mutlu etmek için yarışır vaziyette. Ancak şunu da hemen söylemeliyiz ki sizler de üzerinize düşen görev ve sorumlulukları kabul edip geçmişteki negatif düşünce tarzlarından kurtulup ve bu büyük şansı kullanmaya niyet ederseniz gerçekten çok verimli ve huzurlu bir ay yaşayabilirsiniz. Yine bu ayın dikkat çekici olaylarından birisi Uranüs son demleri gerçekleştirmek üzere Mart 2019 yılına kadar yine burcunuza geçiyor. Burada adeta son 7 yılın rövanşını sizlere yaşatıyor olacak. Özel ilişkilerde ise geçmişte kalan bir sevgili ile yeniden kontak kurmak üzere harekete geçebilir .7-11 Kasım arası ilişkiler konusunda oldukça harika bir dönem içinde olabileceksiniz. Bekarlar ise çok güzel bir ilişki başlatabilirler. Hukuksal veya parasal alanda da ummadığınız bir durum sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Kariyer hedeflerinizde planlarınızı hayata geçirmelisiniz. Geçtiğimiz ay umduğunuzu bulamadığınız kariyer öykünüz bu ay tam şeklini alıyor olacak.26 Kasım civarlarında alacağınız haberler ayaklarınızı yerden kesebilir. Belki de bu dönemlerde gizli bir ilişki yürütmek zorunda kalabilirsiniz. Venüs gezegenin gerilemesini bitirip ileri harekete geçmesiyle bu gizli olan ilişkiyi daha özgürce yaşamak isteyebilirsiniz. Keyifli bir ay diliyorum.

Sizin için yıldızlı günler: 17,18,19

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: