Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
436 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

Yepyeni umutlarla başladığımız bu ayın hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek sözlerime başlıyorum. Ocak ayına hızlı bir şekilde giriş yapıyoruz. Bir kere öncelikle şunu söylemeliyim hâlâ Uranüs’ün etkilerinden kurtulmuş değilsiniz. İyi haber ise 2 Ocak'tan sonra Uranüs düz hareketine geri dönüyor. Bazen kendinizi hızla çarpan kalbinizle buluyor bazen de umutsuz ve mutsuz halinizden sıkılıyorsanız işte bu güneş burcunuzda gezen Uranüs’ün yaptıkları marifetler. Şimdi bu gezegen düz hareketine dönüp artık size rahat bir nefes aldırabilecek. Aşk ve ilişkiler ile ilgi çarpıcı ve heyecanlı gelişmeleri de beraberinde getirecek.

Aynı günlerde Yengeç burcundaki dolunay ile kariyerinizde dikkat çekici bir yükseliş kazanmaya başlayacaksınız. Şaşırtıcı bir terfi veya hiç olmaz dediğiniz mevzularla hızlı bazı gelişmelere şahitlik edebilirsiniz.9-10-11 Ocak civarlarında kariyeriniz belki de mülakatlarınız ile ilgili olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Eğer bir kariyer hikâyeniz yoksa bunu bu yıl baştan yazacak kadar şanslı etkiler içindesiniz. Şanslı etki dediğimiz şey aslında sizin kendinizi bunu yapacak kadar cesur bulmanızla yakından ilişkilidir. Çalışma arkadaşlarınızın manipülasyonlarına asla kulak vermeyin. Kadın figürleri ile ayrıca gerilmemeye özen gösterin.

17 Ocak'ta gerçekleşecek oğlak burcundaki yeni ay ile birlikte de artık yeniden doğmuş gibi dünyayla başa çıkmaya hazır hissettiğin kişisel gücünü tekrar kazanabileceksin. Başkalarının sizi fark etmesini ve söyleyeceğiniz şeylerin dinlemesini sağlayan çekici ve bazen ön gören bir görüntü içinde oluyorsunuz. İşte bu ay sergilediğiniz bu yönü kariyerinize doğru yönlendirin. Girişimsel bir projenizi bu oğlak yeniayından sonra sunmak veya bir terfi istemek için iyi bir zaman. 15-16-17 Ocak tarihleri sizler için yıldızlı günler diyebiliriz. Bu alanda neler deneyimleyeceksiniz gözlemleyin. Çünkü bu alanda yaşananlar bu yıl için önemli konular haline dönüşecek. Aileniz veya aile büyükleriniz ile ilgili konular önem kazanacak. Taşınma yer değişikliği gibi konular gündemde olabilir. Belki de gayrimenkul tercihleriniz ya da bununla ilgili fırsatlar bu ay gözünüze çarpabilir. Hızlıca alım-satım işlerine giriş yapabilirsiniz.

21 Ocak'tan sonra Güneş’in Venüs ve Merkür’ün Kova burcuna geçiş yapması ve 31 Ocak'taki Aslan burcundaki Ay tutulmasına karşıtlık yapması sizler için önemli bir ilişkiyi başlatmaya ya da bir yıldırım aşkına doğru sürüklenmeye neden olabilir. Aşk ve ilişkilerden yana oldukça heyecanlı günler sizi bekliyor. Belki de çok istediğiniz bir olayın başlangıcını da yapabilirsiniz. Sosyal ve arkadaş çevrenizde popülariteniz giderek artıyor ve başarılarınızla göz dolduruyorsunuz. Sizin için çok önemli bir ay içinde olduğunuzu unutmayın ve her zaman yaptığınızı yapıp mutlaka harekete geçin. Şubat ayı bu anlamda büyük bir dönüşümün başlangıcı olabilir.

 Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2018 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: