Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
433 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Ekimin ilk haftası burcunuzda oluşacak olan dolunay hayatınızla ilgili önemli yön değişikliklerini gündeme getirecektir. Ani ve sürpriz değişimleri ilişkilerinizde ki iletişim başarınız sayesinde kanalize edebileceksiniz. İlişkilerinizde yüzleşmek istemeyeceğiniz bazı sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Yeni ve orijinal bazı yaklaşımlarınızla ilişkiler konusunda yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Geleceğinize yönelik önemli konular ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Yaşam serüveninizde yeni aşamalar kaydedebilirsiniz. Evlilik veya Kariyeriniz ile ilgili farkındalıklar söz konusu olabilir. Kariyerinizde yakalayacağınız yeni gelişmeler sizi güçlü bir şekilde yapılandıracak ve finansal kazanımlarınıza arttıracak tarzda olacaktır.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Finansal kaynaklarınızı büyütme ve genişletme zamanı. Borçlarınızı kolaylıkla kapatabileceğiniz konular gündeminiz de olacak. Önemli iş ve proje teklifleri ile toplu gelirler kazanabilirsiniz. Yatırım fırsatları sizin sezgileriniz size oldukça yardımcı olacak. Devlet ve kamu ile çalışmalarınız var ise kadro ve terfi gibi yapılandırmalara girebilirsiniz. Ortaklık ilişkilerinizde kazançlı bir dönem sizinle olacaktır.

14 Ekim Venüs Terazi

Romantizm ve aşk konuları sizi bu dönemde daha ruhsal anlamda yoğunlaştıracaktır. Yeni bir ilişki için keyifli bir dönemin başlangıcı da diyebiliriz. Aşk ve ilişkilerde önemli bir yoğunlaşma süreci. Evli olanlar için çocuk sahibi olmak adına önemli bir dönem olabilir. Aynı zamanda flört etmek ve sevgi duygularınızı beslemek yaşama karşı motivasyonunuzu oldukça güçlendirecektir.

19 Ekim Terazi Yeniay

Hayatınıza ilişkileriniz kanalıyla yeni bir renk gelebilir. Yeni başlangıçlar ve yeni insanlar hayatınızı etkileyecek kararlar aldırtabilirler. Var olan ilişkilerinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Ya da geleceğe yönelik önemli ilişkilerinizi bu dönem başlatabilirsiniz. Ekonomik anlamda kazanç sağlayacağınız da bir süreç.

22 Ekim Mars Terazi

İlişkilerde rekabetçi yaklaşımlardan dolayı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kıskançlık sorunları üzerine önemli problemler yaşamınızı meşgul edebilir. Eşinizle aranızdaki var olan problemleri çözmek adına mücadele etmeniz gerekebilir. Ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi yormaktan ve stres yaratacak koşullardan kaçınmanız gerekir. İnsan ilişkilerinde zorlayıcı hareketlere karşı denge bulmak zorunda olan siz olmalısınız. Bu transit size bunu öğretecektir.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.