Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu ay Güneş’in Balık burcunda ilerlemesiyle birlikte psikolojik olarak kendinizi yorgun ve yaşam enerjinizde bir düşüklük hissedebilirsiniz. Ayın 20’sine kadar biraz yorgun ve hayatı sorgulayan bir dönem içinde olsanız da 21 Mart sonrası Güneş’in Koç’a geçmesiyle gerçek enerjinize kavuşmak mümkün olacaktır. Kontrol dışında gelişen olaylara kafaya fazla takıyorsanız bu dönemin geçici olduğunu unutmayın. Olaylar karşısında canınızı sıkmak yerine yapmaktan keyif aldığınız şeylere yönelmek size iyi gelecektir. Olan biteni kendi kabuğunuza çekilip düşünebilir ve bu konuyla ilgili gözlem yapabilirsiniz.9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay ile birlikte değişimleri de beraberinde getirebilir. İş hayatınızda yaşadığınız bazı hayal kırıklıkları sonucunda iş hayatınızda değişlik yapmak ya da düzen getirmek isteyebilirsiniz. Dolunay ile birlikte bunları net bir şekilde görebilirsiniz. Bazı konularda karar alma arifesinde olabilirsiniz ama harekete geçmek yerine iyice düşünmenizde yarar var, bu konuda oldukça dikkatli olmalısınız. Sağlığınız konusunda kendinize çekin düzen vermelisiniz, sonuçta hiçbir şey sizden değerli değil. Sağlığınızın kıymetini bilin.

Martın 20’sinden sonra Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte Parlayacağınız bir döneme gireceksiniz ve oldukça dikkat çekeceksiniz. Kariyer konusunda bir değişim istiyorsunuz ama unutmayın, bu ay alacağınız kararlar doğru olmayabilir. Biraz sakin kalıp kendinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız. Harekete geçmek istediğiniz konular için Merkür gerilemesinin bitmesini bekleyin. 24 Mart’ta gerçekleşecek olan Koç Yeniay’ı sizleri yeni başlangıçlar içine çekebilir. Çevreniz tarafından daha görünür ve daha hoş bir durum içinde olabilirsiniz. İlişkinizde yeni bir boyut kazanıyor olacaksınız. 23 Mart sonrası Satürn gezegenin Kova burcuna geçmesi ile sizler için yepyeni bir seçim dönemi olduğunu da söyleyebiliriz. Daha isabetli bir yorum için kendi doğum haritanızı incelemelisiniz.
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: