Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay kariyerinde önemli bir gelişme seni bekliyor. Uzun zamandır emek verdiğin ve işin içinden çıkamadığın her konu seni bir başarıya ilerletecek. Belki kariyerinde biri tarafından baskı göreceksin ve olman gereken kişi olma yoluna gireceksin. Şimdi içinden diyorsun ki hani güzel şeyler olacaktı? Bu senin bugüne kadar taşıdığın hikayene göre değişecek. Eğer kariyerinde son 7 yıldır zorlanmış ve mücadele vermiş bir koç burcuysan ödüller sana yağıyor diyebiliriz. Ya da gerçekten inandığın işe emek verdiysen, yapılan her kötülüğe nezaketle kalmayı başardıysan o zaman başarıya hazırlıklı olmalısın. Bu ay yöneticilerin senden çok şey bekliyor olacaktır. Mümkün oldukça grup çalışmalarında sorumlulukları üzerine alarak önderlik etmen seni daha başarılı işler içerisine ilerletebilir. Bu ay sanki bir ödül ayı denilebilir.

Venüs’ün kasım başlarında yay burcuna geçiş yapması bu noktada seni zaten koruyacaktır. Aralık ayında Jüpiter’in oğlak burcuna yani senin kariyer ve itibar evine geçmesi öncesi sanki seni bir başka kariyere ya da başarıya hazırlıyor gibi olacak. Yani bir şey seni zorluyor bile olsa buna asla takılmadan ilerlemelisin. Özellikle 5 ve 12 Kasım arasında belirli zorluklar yaşaman ya da belirli güç kazanma mücadelesi içinde olman asla seni şaşırtmasın. Aksine öngörülü ve programlı olmalısın. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalsan bile bu yazıyı hatırlamalı ve devam etmelisin.

12 Kasım’da boğa burcunda gerçekleşecek olan yeniay seni yeni bir ilişkiye ya da yeni bir parasal ortaklığa ilerletebilir. Ya da bir mal-mülk satımı ile eline sürpriz bir para geçmesi söz konusu olabilir. Bu alanda vereceğin kararlar çok önemli olacaktır ama 20 Kasım tarihine kadar bazı şeyleri daha iyi araştırıyor olman ve sağlamcı gitmeyi seçmen gerektiğini hatırlatmak isterim. Bir sözleşme yapman ya da ek bir kazanca sahip olmanda söz konusu olabilir. 19 Kasım sonrası yönetici gezegenin Mars’ına akrep burcuna geçmesiyle bu ay işlerin ve parasal konuların açılıyor olacaktır. Sende denemek istediğin ek gelir kaynaklarını bu zaman diliminden sonra harekete geçirmeyi seçebilirsin. Özellikle bu tarihlerde aile ve kardeşlerle olan ilişkilerine dikkat etmelisin.

Arkandan dönen bazı olayları öğrenebilir ve bazı konuları kendi içinde çözüme götürmek isterken stresli bazı durumlarla karşı karşıya kalabilirsin. Aklın öfkenden her zaman büyük olmalıdır. Özellikle kadınlarla olan ilişkilerine bu ay dikkat etmelisin.21 Kasım’da Güneş’ in yay burcuna geçmesiyle işler daha yoluna giriyor olacaktır.24-25 Tarihlerinde bu yıl son kez yay burcunda kavuşacak olan Venüs ve Jüpiter gezegenleri sana sürprizleri sunuyor olacak. 26 Kasım’ da yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile hayatının anlam kazandığı ve yaşam enerjinin değiştiğini fark edeceksin. Yeni bir şey yapma kararı alacaksın. İşinde veya kariyer alanında bir değişim yaşayabilirsin. Kim bilir belki de kasım ayı gitmeden sana bir “Aşk” bırakır. Dilerim her şey gönlüne göre gerçekleşir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.