Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

Yılın ilk Ay’ı sizin için oldukça şanslı başlıyor. Üzerinizdeki ölü toprağı atın ve mücadele için hazır olun. Hedefleriniz gerçekleştirirken gökyüzü sizinle olacak ve hem başarınızın hem de popülerliğinizin arttığı bu ay size güzel imkanlar sağlamaya hazırlık yapacak. 06 Ocak civarlarında başlayacak olan Satürn-Plüton kavuşumu sizleri yeni bir kariyer süreci içerisine alabilir.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Kariyer konusundaki başarınız bu ay sizleri etkileyecek ve sürpriz gelişmeleri önünüze taşıyabilecek. Bu tutulma ile beraber kariyerinizde biraz köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Hayatınızda beklemediğiniz insanlardan beklemediğiniz yardımlar alabilirsiniz.

11 Ocak Cumartesi günü saat 05:17’de Uranüs, Boğa burcunda ileri hareketine başlayacak. Finansal konuda bu ay şans sizinle. İyi bir bütçe planı oluşturmalı ve bunu sağlam adımlarla desteklemelisiniz. Bu ay beklenmedik yerlerden ödeme alabilir ve finansal anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz.

17 Ocak’tan sonraki dönem yeni girişimlere başlamak için oldukça iyi bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. Kariyer hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ve sosyal desteğinizi kullanın. Bu ay aşk konularını bir süreliğine ikinci plana alabilirsiniz. İletişimlerinizde politik olmalısınız. Mümkün oldukça bilgi ve birikimlerinizle kendinizi ortaya sunmalısınız. Bu ay kariyerinize ve sosyal çevrenize odaklanıyorsunuz bu da size yaptığınız işler konusunda oldukça referans sağlayacaktır. Kısacası Ocak ayı size mutluluk ve zafer vaat ediyor. Kurallarınızı ona göre belirleyin ve meydan okumaktan korkmayın. Bu ay duygusal ilişkiler konusunda inişli çıkışlı bir ay olabilir. Küçük sorunların bile büyük bir çığ haline geldiğini görebilirsiniz. O yüzden bu ay alttan alan bir tavır içinde olmalı ve olayları sükunetle ilerletmelisiniz. Ay boyunca hoşgörülü ve diplomatik olmak size yarar sağlayacaktır.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, Venüs’ün de etkisiyle romantik zamanlar başlayabilir ve yeni heyecanlar tüm hayatınızı ele geçirebilir. İlişkilerinizde daha sempatik ve samimi olun ve aile ortamındaki uyumu korumak için ciddi çatışmalardan kaçının. Sağlık konusunda kendinize bakın ve bağışıklık sisteminizi güçlü tutacak beslenme şeklinde olun.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: