Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları


Sevgili Koçlar; Yepyeni bir yıldan ve yepyeni umutlardan hepinize merhaba. Bu aya diğer burçlardan daha hızlı ve farklı giriyorsunuz. 1 Ocak’ta Yönetici gezegeniniz Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle eski ve yeni arasında yepyeni bir sentez oluşturabilirsiniz. Bu iş ilişkileriniz ya da aşk ilişkileriniz adında olabilir. Hayatınızda önemli bir değişim sizleri bekliyor. Satürn gezegenin kariyer evinizde olması sizlere yepyeni bir kariyer öyküsü yazıyor olabilir. Âmâ içinizden şunu söylüyor olabilirsiniz. Benim ne zaman bir şeyim kolay oldu ki? Evet, doğru. Genelde maceralar içinden çıkan koçlar artık yaşamlarını belli sorumluluklar ve disiplin altına almak zorunda olarak ilerlemeyi seçecekler. Diyelim ki uzun zamandır çalışmıyordur kişi gidip devlet güvenceli bir işim olsun diyebilir ve bununla ilgili kararlar alabilir. Kariyer hikayesi olmayan koçlar için ise eski ilişkileri veya evlilikleri ile ilgili önemli bir olayın gündemlerinde olmasını işaret ediyor. Hayatınızda büyük bir zirveye ilerlediğinizi fark etmelisiniz. Siz sabırsız olan koçlar bunun hemen olması fikrinde olduğunuz için olacak olanı da lütfen bozmamalısınız. Sabırlı olmalı ve adım adım ilerlemelisiniz.
 

Yıldızlı günler:5-6-7-11-25-29 ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.