Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
434 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

Geçmişten gelen bazı aşklarınız size kafa karışıklığı yaratacak olsa da; artık samimiyetten uzak net olmayan ilişkilerinizi ve bugüne kadar bir türlü bitiremediğiniz konulara son vermeyi isteyeceksiniz. Hızlı ilişkiler yaşamak isteyebilir, ya da hızla ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Demek oluyor ki, Ayrılma kararı verebilir, şehir değiştirebilirsiniz, hatta ve hatta aniden evlenme kararı bile verebilirsiniz. Anlaşılan risk almaktan pek korkmayacaksınız. Hatta bu düşünceyi farklı yorumlarsak, gizli ilişkiler ya da evlilik dışı çocuk sahibi olabilmek üzerine de değerlendirebiliriz. Kariyeriniz adına dönüşümsel bir fırsat sizi bekliyor.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

İş ortamınız, çalışma arkadaşlarınız ya da sorumluluklarınız ile ilgili bazı konuları tekrar gözden geçirmek isteyeceksiniz. Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir dönem. Kilo vermek ya da alışkanlıklarınızı düzenlemek adına sizi cesaretlendirecek bir zaman dilimi içerisinde olacaksınız. Bu transit etkisini hayata karşı planlarınızı ve kurgularınızı yaparak geçirmeniz sizin adınıza yeni başarılar getirecektir.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Yılın son güneş tutulması sizlere, aşk ve ilişkiler konusunda şanslı etkiler sunacak. Koçlar için keyifli bir ay olurken, yalnız olanlara yeni aşklar, beraberliği olanlar içinde çocukları, hobileri ve kendi yetenekleri ile ilgili konularda farkındalık kazandıracak. Süregelen bu durumda Güneşin Aslan burcunda hareket etmesi ile sosyal ortam, dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinizden gelen hızlı aşk ve ilişkiler göz önünde olacaktır.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Aşk ve ilişkiler, çocuklarınız, hayattan zevk almak istediğiniz konularınız ile ilgili şanslar elde edeceksiniz. Yaratıcılığınızın artacağı, sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızda yeni tanışmaların söz konusu olması mümkün. Değerlendirin.

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.