Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili koçlar, Eylül ayı sizlere kariyer yeni iş sorumlulukları, ilişkiler ve finans konularında birtakım yenilikleri beraberinde getiriyor.6 Eylül’de Satürn gezegenin ileri hareketine geçmesi ve Merkür gezegenin başak burcuna geçmesiyle kariyerinizde önemli bir ivme yakalayabileceğinizin altını çiziyor.

9 Eylül’de başak burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte de önemli bir sorumluluk üstelenebilir, işinizle ilgili bir konuda bir üst konuma yükselebilirsiniz. Bu ay hedeflerinizi gerçekleştirme noktasında sizi destekleyici ve başarı dolu günler bekliyor.

Sizi bu Ay’ın en çok ilgilendiren konusu hiç şüphesiz 25 Eylül de koç burcunda gerçekleşecek dolunay olacaktır. İlişkilerinize bir çeki düzen vermeye hazırlanan bu dolunay sizlere önemli farkındalıklar yaşatarak arkadaş ortamınızı yeniden düzenlemeye yardımcı olacaktır. Ay boyunca Satürn ile Güneş arasında gerçekleşen kare açı ise sizi hem otoriter figürleriyle olan ilişkilerinizde hem de aşk ve ilişkiler konusunda biraz zorlayacak gibi gözüküyor. Bu süreç içerisinde gelişen olayları kontrol etmeyi denerseniz büyük başarılar elde edebilirsiniz. İlişkilerde ani kopukluklar ve gerçeklerle yüzleşmeler söz konusu olabilir. İlişkileri devam eden koçların ise şüphe ve kıskançlık yüzünden bazı sorunları oluşabilir. Bu dönemde bir itiraf ile karşılaşılabilir veya eş veya partnerden duyulan bir sözünün gerçekliğini araştırılabilirsiniz. 10 Eylül ve sonrasında ise geçmiş ilişkilerinizle ilgili gizli başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu tür gizlilik gerektiren konular ise size zorluklar yaşatabilir ama oldukça heyecan verici olacağınız söyleyebiliriz. Bu yüzden bu tuzağa dikkat etmelisiniz.

13 Eylül ve 17 Eylül arasında yaşamınızda önem arz edecek bir ilişkinin ilk adımları atılabilir veya beklediğiniz bir iş teklifini alabilirsiniz. Finansal durumunuzla ilgili yeni bir düzen oluşturmak isteyebilir ve var olan şartlarınız da değişim yoluna gidebilirsiniz. Kısacası ekonomik açıdan rahat bir nefes alacağınız bu Ay’ın sizlere yeni fırsatlar getirebileceğini söyleyebiliriz.

21 Eylül’de Güneş’in Merkür gezegeni ile kavuşum yapması sizleri kariyer alanında oldukça güçlü bir başarıya ilerletiyor olabilecek.

22 Eylül de Merkür’ün başak burcundan terazi burcuna geçmesiyle birtakım projeleriniz ve iş anlaşmalarınızın yeniden gündeme gelerek sözleşmelerinizi yapabileceğinize işaret ediyor. Kariyer alanında ise yükselmeniz ve daha iyi şartlar taşıyan bir alana yönelmeniz beklenebilir. Uzunca yıllardır kariyerinizdeki problemleri fırsata dönüştürmeye çalışan koçlar artık rahat bir şekilde hedeflerine ulaşabiliyor olacaktır.

Dikkat çekici tarihler:10-12-13 Eylül ve 23-24-25 Eylül Tarihleri
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.