Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

21 Mart - 20 Nisan KOÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları

Mayıs ayının ilk gününe giriş yaparken ay, koç burcunda giriş yapıyor. Bu sebepten ki Ay’ın ilk günleri kendinizi bazı konularda baskı altında hissederken birden her şey tahmininizden farklı ve olumlu ilerleme yoluna gidebilir. Önemli toparlanmalar yaşadığınız bir ay içerisine giriyorsunuz diyebiliriz. 14 Mayıs’a kadar Venüs’ün koç burcunda ilerliyor olması sizlerin başarılarınıza başarı katacak noktaya getirebilir. Bazı konuların telafilerini yapmak adına önemli fırsatlar söz konusu olacaktır.

1-7 Mayıs arasında geçmiş bir ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Bu ilişki farklı bir anlam kazanabilir. Güzelliğinizin, gösterişinizin arttığı bir ay içindesiniz. Kıskanılmalara ya da hiç ummadığınız arkadaşlarınız tarafından rakip görülmelere karşı biraz daha dikkatli olmalısınız. 5 mayısta Boğa burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizleri parasal konularda bir rahatlığa sürükleyebilir. Kendinizi daha fazla güven içinde hissettiğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz.

19 Mayıs Akrep Dolunay’ı sonrası uzun zamandır beklediğiniz terfi ya da bir sorumluluğun olumlu cevabını alabilirsiniz. Hayatınızla ilgili geçmişte kendinizi ifade edemediğiniz bir konuda bu dolunay sonrası haklılığınız anlaşılabilir ve kaybettiğiniz hakkınızı geri alabilirsiniz. Finansal anlamda partnerinizin size hissettirmeye çalıştığı bir baskı varsa ya da aranızda yaşanan bir güç çekişmesi varsa bunu bu ay çok fazla tetiklememenizi ve daha anlayışla karşılamanızı tavsiye edebiliriz. Huzur dolu bir mayıs ayı dilerim.
 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorum

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: