Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

ASLAN BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan burçlarının yönetici gezegenleri Güneş, grupları ise grupları ise Ateş’tir. Lider kişilikleriyle bilinirler. Herkesi yönetebilecek özelliklere sahiptirler. Şanları son derece açık olan bu burcun insanları gururlu bir karakter yapısına sahiptir. Öz güvenleri yüksek olan Aslan burçları kendilerine hayranlık duyarlar. Asaleti seven Aslan burcu insanları gösterişi sever. Lüks bir hayata sahip olmak adına maddi gücü olsun isterler ve bunun için çabalarlar. Yapmacıklıktan hoşlanmazlar, doğal davranırlar. Enerji dolu yapılarından dolayı daima hareketlidirler. Bu burcun olumsuz olarak nitelendirilen özelliklerinden biri kızdıkları zaman adeta bir Aslan gibi kükremesidir. Açık sözlüdürler. Sinirlendiklerinde lafları peş peşe sıralarlar. Aslan burcu insanları alımlı ve girdikleri her ortamda fiziksel özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Bu burçtaki kişilerin gözleri ışıl ışıl parlar. Aşırı derecede çekicidirler. Dik yürüyüşü sayesinde bir Aslan burcunu tanımanız hiç de güç değildir. Çok sosyaldir, gezmeye bayılırlar. Cömert olan Aslan burçları sevgilerini belli etmekten asla çekinmezler. İnsanlardan iltifat duymak çok hoşlarına gider. Asalet ve cesaretleriyle dikkat çeken Aslan burçları zaman zaman kibirli olmalarıyla nedeniyle çekilmez olur. Bu yönleri nedeniyle arkadaş çevreleri tarafından sevilmezler. Hırslıdırlar. Her ortamda her insana hükmetmek isterler, bu nedenle onlarla anlaşmak kimi zaman zor olabilir.

ASLAN BURCU İNSANININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Lider kişilik özelliğine sahiptirler. Öz güvenleri yüksektir. Kendilerine hayranlık duyan bir burçtur. Fiziksel özellikleriyle ve dik duruşlarıyla girdikleri her ortamda dikkat çekerler. Asaletin temsilcisi olan Aslan burçları enerji dolu ve hareketlidir. Çok çalışkandır, istedikleri hayata ve lükse sahip olmak için çabalarlar. İyimser ve dost canlısı insanlardır. Olumsuz olaylara pozitif bakış açısıyla çevresindekileri motive ederler. Sadık ve şefkatli olan Aslan burçları çok cömerttir.

ASLAN BURCU İNSANININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Aslan burçları açık sözlüdür, bir şey hoşuna gitmediğinde bunu açık açık söylerler, bu da karşılarındaki insanları zaman zaman kırabilir. Kendini beğenmişlerdir ve çok kibirlidirler. Hükmetmeyi sever ve diktatör bir kişilik yapıları vardır. Kendini aşırı derecede beğenen Aslan burçları girdikleri ortamlarda burnu havada ve küstah olarak görünebilirler. Bazen isteklerini elde etmek için adeta bir oyuncu gibi rol yaparlar. Bir yanlışlarını onlara kabul ettirmek asla mümkün değildir çünkü daima kendi bildiklerini okurlar. Aslan burçları olaylara tek yönlü bakar ve sadece kendini düşünür.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.