Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar, 2018 sizler için oldukça önemli bir yapılanma yılı.31 Ocak Aslan burcundaki Ay tutulması ve yılın ikinci yarısında gerçekleşecek olan 11 Ağustos’taki Aslan burcundaki Güneş tutulmaları sizler için en önemli gökyüzü transit etkileri olacak. Hayatınızda en büyük sıçramaları bu yıl gerçekleştireceksiniz. Kısacası hayatınızdaki bu büyük değişim ve dönüşüm, beni yazarken bile heyecanlandırdı. Bakalım sizler yaşarken hangi harika deneyimler içerisinde kendinizi bulacaksınız.

KARİYER

Satürn transiti, yaşama karşı sorumluluklarınızı ve hayata bakış açınızı yeniden inşa edecek olaylarla karşılaştırabilir. Çalışma ortamınızda değişimler, çalışanlarınız var ise onlarla ilgili yeni yapılandırmalar veya yepyeni bir iş ortamına giriş yapabilirsiniz. Yeni bir iş kurabilir belki de yeni bir işbirliği içine girebilirsiniz. Devlet veya hukuksal girişimleriniz, planlarınız, uygulamalarınız var ise bunlarla ilgili bazı önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu alanda çalışkan, ciddi, sorumlu ve mütevazı tavrınızı korursanız büyük işlere imza atacaksınız. Bugüne kadar fazladan aldığınız gereksiz sorumluluklardan ise ayrılma vakti artık geldi. İstediğiniz gibi olmadığına inandığınız yatırımlar ve ortaklıklardan ayrılma kararı almanızda söz konusu. Bunlar sizi korkutmasın, bu bitişler tekrar bir kentsel dönüşüm gibi olacaktır adeta. Parasal anlamda şanslı ve güçlü bir yıl içindesiniz. Tabi sadece böyle bir yıl içinde olduğunuzu bilmek yeterli değil. Harekete geçmelisiniz. Mayıs ayından sonra Uranüs’ün boğa burcuna geçiş yapmasıyla satış, reklam, medya, teknoloji, yurtdışı, eğitim bağlantılarınız ve seyahatleriniz ile ilgili alanında 7 yıllık önemli sürprizlerinde söz konusu olacağı bir döneme bu yıl giriş yapıyorsunuz. Ağustosun başlarında kariyerinizde yenilik arzunuzu kontrol etmeniz zorlaşabilir. Bunu isyan noktasına getirmeden bu zaman dilimine kadar kariyerinizi doğru yönde yapılandırmayı seçmelisiniz. Üç tutulma yaşayacağınız yılın ikinci yarısı daha sakin olmayı, ilişkilerinizi daha kontrollü olmayı seçmelisiniz. Farkındalık düzeyinizi yükseltirseniz önemli başarılara imza atacaksınız. Nisan sonrası akrabalarınızla ya da kardeşlerinizle ortak kazanımlara açık bir dönem sizi bekliyor.11 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki tutulma etkisiyle bazı radikal değişimler oldukça hız kazanan bir döneme girecektir.

ASLAN BURCU AŞK VE İLİŞKİLER

Bu yıl için, hayata bakış açınız ve hayata karşı duruşunuzu oluşturduğunuz ve önemli kararlar alacağınız bir yıl olacak diyebiliriz sevgili aslanlar. Yeteneklerinizi ortaya koymak ve yaşam amacınıza ulaşmak sizler için önem kazanacak. Jüpiter’in Akrep burcundaki transit etkisi ekim ayına kadar size ev ve aile konularında önemli şanslar ve fırsatlar sunacak. Taşınmak veya yer değişimi gibi konular ön planda olabilir. Ev almak ya da yatırım yapmak ta diyebiliriz buna. Belki de bir çeşit evliliğe hazırlık ta olabilir bu.Ya da çocuk sahibi olmak adına oluşturulan şartlar diye de düşünebiliriz. Bu sene aile hayatınıza verdiğiniz önem ve aile sorumluluğu kazanma fikrinin önemini daha iyi kavrayacaksınız. Aile olmak, yalnız kalmamak fikri size radikal kararlar aldıracak. Siz kendiniz için bir şeyler yaptıkça hayatınızın size verdigi olumlu cevabı görmek sizi kendinize getirecektir. Aşk ve sevgi anlamında kasım sonrası şartlarınızın daha iyi oluştuğunu fark edeceksiniz. Bu döneme kadar ilişkileriniz üzerinde hızlı kararlar vermemeniz isabetli olabilir. Aile büyüklerinizin hayatınızdaki sorumluluklarında bazı artışlar mümkün.5 Ekimde-16 Kasım arasında Venüs Retro’su ilişkilerinizde denge kurmayı zorlaştırabilir. Bu tarihleri sakın unutmayın. Aşk ve ilişkiler konusunda kasım sonrası hızlı bir tanışma ile hayatınızın aşkı ile karşılaşmanız mümkün. 

ASTROLOG AYGÜN AYDIN'IN ASLAN BURCU 2018 TAVSİYESİ

Baktığımızda, tutulmalar sizin burcunuzda gerçekleştiği için bu yıl gerekli gayreti ve kararlılığı gösterdiğinizde kadersel anlamda bu yılın sizin yılınız olduğunu deneyimleyeceksiniz. Tüm radikal kararlar ve büyük dönüşümlerin içerisinde olacağınızı söyleyebiliriz. 1.5 yıllık bu döngüyü iyi değerlendirmek için bazı şeylere veda ederek yeni yollar bulmalı ve bunlar için hareket etme cesareti içerisinde olmayı
denemelisiniz. Güneşinizin, kuzey ay düğümünüzle hareket ettiği bu yılda size verilen her türlü sorumluluk veya teklifi büyük bir ciddiyet ve sabırla üstlenirseniz hem kariyeriniz hem ilişkileriniz yönünde büyük bir zafer sizin olacaktır. Bu yıl yaşadıklarınız, kendi gelişiminiz ve geleceğe yönelik hedefleriniz için önemli farkındalıklar yakalamanızı sağlayacak. Yine bu sene önünüze ev almak ya da yatırım yapma gibi bir fırsat gelirse bunu asla kaçırmayın. Kimsenin lafıyla dolduruşa gelme, ama aklının bir köşesinde de tut. Kafanda bitirdikten sonra iki çift tatlı söz, iki damla gözyaşı için asla yumuşama. Seni sevenlerle, kullananları çok iyi ayırt et. Seni dinleyip anlama gayreti olmayanlarla tartışma. Emrivaki oluşturulan dostlukları kabul etme. Dostun olacak insanları bazı kriterlere göre belirle. Hadi göreyim seni aslanım..

Demem o ki; 2018 Yılında sırtınızdan vuran tek şey akşam güneşiniz olsun. Mutlu seneler...

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2018 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.