Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
92 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumları

2017 sizin değişim yılınız. Bu yılın kahramanları sizlersiniz. Değişime direnmeyeceğinizi umut ediyoruz. Hadi gelin bu yılı diğerlerinden farklı kılın. Yüzyılın en güçlü güneş tutulması tüm asaletiyle burcunuzda olacak. Bunu fırsata dönüştürmemek büyük hata olur. 10 Ekim 2017 tarihine kadar Jüpiter Terazi’de 3. evinizden geçiş yapacak. Demek oluyor ki yakın çevre, kardeşler, akrabalar, iletişimsel ve çevresel fırsatlarınız size güç katacak. Sizde bu gücü kullanmalısınız. Yakın çevrenizden önemli destekler alacağınız ve bu desteklerle hayatınızın fırsatları ile karşılaşacağınız bir dönem olabilir. Bol bol seyahat edebileceğiniz bir süreç. 2016’da arkada bıraktığınız alışkanlıklarınızla ilgili önemli yüzleşmeler yaşayacaksınız. Siz sevgili Aslanların sürekli nedenini bilmediğiniz bir geriliminiz vardır. Sorunlarınızı çok yönlü değerlendirerek daha sakin olmayı deneyimleyeceğiniz bir yıl olacak. Sizin için başarının diğer bir kriteri ne kadar para kazanabildiğinizle ilişkili. Sizler cömert kişiliklerinizi sergilerken, paranın ne kadarda önemli bir konu olduğunu iyi bilirsiniz. Satürn ve Uranüs desteği ile ilişki ve sevgi anlamında sizi değişimlere itiyor olacak. İlişkilerde beklenmedik kararlar veriyor olacaksınız. Bu etki aynı zamanda çocuk sahibi olmak, taşınma, aileden ayrılıp bireysel bir hayat sürmek, iş değişikliği, terfi, projelerinizi devreye alma gibi konuları gündeminize taşıyacak. Temmuz ayında ekonomik anlamda sabit gelir kaynağı oluşabilir. Bu da size iyi gelecek.

İNANDIĞIN KADAR GÜÇLÜSÜN

21 Ağustos’ta sizin burcunuzdaki güneş tutulmasıyla artık ilişkilerde toparlanma ve karar zamanı olacak. İlişkiler, kariyer ve en önemlisi hayata bakış acınız ile ilgili dönüşümler yaşayacaksınız. Aynaya baktığınızda yeni bir siz oluşturacaksınız. Benlik duygusunu özümseyerek, egonuzdan sıyrılıp kendi motivasyonunuzu kendiniz sağlayacaksınız. Güzel ve başarılı bir şekilde geçirebileceğiniz tüm fırsatlar önünüzde olacak. Yeter ki inanın. Tutulma zamanında Venüs’ün de burada olması sizi daha şanslı ve güzel bir şekilde ortada gösterecektir. Aşk duygusunun enerjisiyle adınızdan bahsettirebilirsiniz. Ağustos size kaçırdığınız bir fırsatı ikinci şans olarak karşınıza getirecektir. Ama tabii ki sizin de Şubat başlarında bu altyapıyı oluşturmanız gerekiyor. Belki de ilişkinizi ciddiyete oturtup şehir değiştirerek hayatınızı değiştirmek isteyebilirsiniz ya da şartlar sizi bu noktaya getirebilir. Satürn de 5. evinizde seyrediyor olacak. Hayatınızda olmasını isteyeceğiniz kişi ile ilgili önemli adımlar atabileceğiniz bir süreç. 10 Ekim’den sonra ise hayatınızda önemli gelişmeleri deneyimleyebilirsiniz. Bu konular kişisel doğum anı haritalarınıza göre değişiklik gösterir. Ailenizde ve yuvanızda huzurun hâkim olacağı evinizi güzelleştirip, büyütüp yeni bir eve taşınmanız da mümkün görünüyor.

HAYATINDA TAŞIMAYACAĞINI, KALBİNDE TAŞIMA

Bu yıl hayatınızda dostunuzu düşmanınızı ayrıştıracağınız bir yıl. Yok artık denilecek derecede insanları tanıma fırsatı yaşayacaksınız. Siz Aslan’lar kalplerinizle hayatınızı yönetirsiniz. Hislerinizden bağımsız bir yetenektir bu. İyi mi kötü mü, zarar verir mi vermez mi bir şekilde bunu bilirsiniz. Kalbiniz mantığınızı yönetecek güçtedir. Bu yılki tutulmalar kendinizi her zamankinden daha güçlü görmenizi sağlayacak. Bu yıl ani bir şekilde evlilik yapabilirsiniz.7 Ağustos’taki Kova burcundaki kısmi Ay tutulması bunu tetikleyecek etkiler barındırıyor. Mesela, artık vakti geldi düzenli bir hayatım olsun duygusuyla bu konuya da eğilim gösterebilirsiniz. Lütfen kararlarınızı iyice gözden geçirin. Devlet ve hukuksal konularınızda gündem yaratacak. Finansal, ekonomik anlamda ya da ilişkileriniz ile ilgili yeterli altyapınız yoksa bu tutulmalar gelişiminiz yönünde sizin hangi konularda hatalar yaptığınızı gösterecek. Dikkate alan ve egolarından sıyrılarak bilinçli karar verenlerin kazanacağı bir hikâye oluşacak.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 11 Şubat Aslan Burcunda-Halkalı Ay Tutulması
• 7 Ağustos Kova Burcunda - Kısmi Ay Tutulması
• 21 Ağustos Aslan Burcunda–Tam Güneş Tutulması
• 9 Temmuz Oğlak Burcunda - Dolunay

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: