Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
570 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

İlişkiler ve ortaklıklar konularında var olan sorunlar tamamen gün yüzüne çıkabilir. Yüzleşmek zorunda kalacağınız bazı gerginlikler olabilir. Bu noktada artık kesin ve net bir karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Kadersel yol ayırımları bu ay sizi ilişkiler alanında yoklayabilir. İlişkisi devam edenler adına da geleceğe yönelik kararlar alma zamanıdır.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

Maddi kazanımlarınızı koruma altına almanız gereken önemli bir dönem. Kandırılmalara ve dolandırılmalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Finansal problemlerinizi çözmek adına çok fazla görüşmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Finansal hayatınızda krizleri akıllıca yönetmelisiniz. Maddesel konularda belirgin olmayan sonuçlara göre planlar yapmamanızı öneririm.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Hayatınızda yeni bir dönemin kapıları açılıyor olacaksınız. Aşk ve ilişkiler dünyasında hayatınızda ciddi ve geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz. Elçeğe yönelik planlarınızda artık kesin bir netleşme olabilir. İlişkisinde netlik sağlayamayan aslanlar içinde önemli bir zaman dilimi. İlişkisi olmayan Aslanları kadersel tanışmalar ve aşk hikâyelerinin başlangıçları oluşabilir.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Cazibeniz ve güzelliğinizle insanların zihinlerine damga vuracağınız önemli bir zaman dilimi. Manyetik gücünüzün artmasıyla size çekilenlerin ve hayranlıkların arttığını göreceksiniz. Küçük şanslar ve fırsatlarla karşılaşmanızın yanında aşk hayatınızda yapıcı ve özel etkilerin adımlarını görebileceksiniz. Bu zaman dilimini iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları

 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.