Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili aslanlar kasım ayı sizler için birçok sıkıntıyı geride bıraktığınız ve üzerinizdeki baskılanmış hissinin sona erdiği güzel bir ay olacaktır. 2017 Temmuz ayından beri oldukça yıprandınız. Ay düğümleri sizlerin burçlarından çıkıyor ve Yengeç-Oğlak askına geçiş yapıyor. Aynı zamanda Jüpiter'in yay burcunda hareket ediyor olması sizlere büyük şanslar getiriyor. Şimdi derin bir nefes alın ve arkanıza yaslanın. Geçen aylarda yaşadığınız engellenmişlik hissi ve ne yaparsanız yapın her şeyin olumsuz yönde ilerlediği bir durumdan çıkarak bunun tam tersi bir yola doğru gittiğinizi sizlere gösterecek. Jüpiter bir sene boyunca yay burcunda hareket ediyor. Bu sizin için önemli şanslar ve fırsatlar demek. Aynı zamanda geçmiş aylarda yaşamış olduğunuz iş aile ve çevresel sıkıntıların azalarak bittiği bir sürece doğru ilerlediğinizi de söyleyebiliriz. Kariyer yaşamınızda ise sizlere büyük yerlerden önemli destekler gelebilir. Finansal olarak alamadığınız paralarınız veya ödeyemediğiniz borçlarınızın bu ay tamamlandığını görmek sizleri iş yaşamınıza karşı yükseltecek. Bu ay motivasyon artıyor ve incinen gururunuz tamir oluyor diyebiliriz. Yaptığınız iş ve aldığınız sorumluluklar sayesinde sizin farkında olmadığınız fakat bazı kimselerin gözünden kaçmadığı bu durum üzerine önemli bir teklif gelebilir ve bunun kısa bir sürede değerlendirebilirsiniz. Ancak çevrenizdeki dost ve düşmanlara karşı mücadele etmeniz de gerekebilir. Durum böyle olduğunda kıskançlık ve çekememezlik gibi sorunlar baş gösterebilir. Aslında bu da sizin için bir arınma ve kötü insanlardan uzaklaşmaya vesile de olabilir. Ayın ortasından sonra ise romantizmi hissedeceksiniz. Geçmiş ilişkilere bir sünger çekin. Yeni olan ne varsa hayatınıza dahil edin. Bu ay yavaş yavaş gönlünüzü çelen bir kişi ile tanışabilir ve birden hayatınızın en önemli parçası haline gelebilir.

Sizin için yıldızlı günler: 9,10,11
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: