Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar ve Yükselen burcu Aslan olanlar, bu ay sizler için oldukça marjinal gelişmeler barındırmaktadır. Uzun zamandır yorulduğunuz ve iş hayatınızda sarf ettiğiniz gayretin karşılığını alacağını bir döneme giriyorsunuz. Bu ay biraz daha içe dönme zamanı. Hayatınızı yönlendireceğiniz yeni kararlar oluşabilir. Motivasyonunuz oldukça yüksek olacak. Yakın çevreniz sayesinde yeni kararlar alabilirsiniz. Cesaretinizi yeni girişimlerinize doğru kanalize ediyor olacaksınız. Yeni kararlar ve yeni beklentilerin planlarını oluşturabilirsiniz. 9 Mart’taki Başak burcundaki Dolunay sizleri finansal konularda toparlayacaktır. Ayın İkinci yarısı unutulmaz ve hafızalara kazınacak duygusal sahneleri hayatınıza getirebilir. Ve siz hak ettiğiniz duygusal yaklaşımları ediniyor olacaksınız. 24 Mart’ta gerçekleşecek olan Yeniay ile yakın çevrenizin size yapmış olduğu haksızlıklar ortaya çıkabilir ve haklı çıkmanın gururunu yaşayabilirsiniz. Özellikle ayın sonunda olan Satürn kova burcuna geçiş yapması sizleri oldukça sorumluluklar içerisine alacaktır. Yeni bir başlangıca ve ilişkiye adım atabilirsiniz. Ayın ilk yarısı ilişkilerde iletişimsel çarpıklıklar sizi yorabilir. İlişkilerinizle ilgili hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kişilerle ilgili bazı tereddütler olabilir. Mars 30 Mart'ta Kova'ya girip hemen Satürn'le buluştuğunda, ilişkinizde yeni bir yön belirleyebilirsiniz. Bu süre zarfında, akıllıca ve ihtiyatlı davranın Yapmak istediğin şeyin yapılması gereken bir şey olduğunu iliklerinde hissediyorsan yap. Önsezi çoğu zaman gerçekler kadar önemlidir.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.