Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay senin için hareketli başlıyor. Venüs gezegenin 1 Kasım'da yay burcuna geçiş yapıyor olması seni bambaşka fırsatlara taşıyabilecek. Geçmişte yaptıklarından ders alarak hayatını yeniden inşa etme fırsatını bu ay görebileceksin. 5 Kasım da gerçekleşecek olan Mars-Plüton karesi geçmişteki olayları yine önüne getirebilir. Önemli olan bu olayları senin bir tecrübe olarak yorumluyor olmandır.

12 kasımda boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile yaşantına yeni planlar ekleyeceksin ve yeni fikirlerini hayata geçireceksin. Ama bunları yaparken birileri seni engelliyormuş gibi hissedebilirsin. Buna duyguya kapılmadan 26 Kasım’da yay burcunda gerçekleşecek yeniaya kadar tüm özverinle ilerle. Şu an için aranın pek iyi olmadığı ama geçmişte çok iyi olduğun biri sana pişmanlığını ya da endişelerini anlatabilir. Belki de senin böyle birine karşı pişmanlığın veya endişen olabilir, sen anlatabilirsin. Herkesin hayatında bir aşamadan geçtiğini ve hayatın denemelerini içinde olduğunu fark etmelisin.

Bu ay bir kadın figüründen yana alacağın destek seni umutlandırabilir. Eğer dikkatsiz ve aceleci kararlar içinde olursan beklenmedik sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsin. 

Kişisel ilişkilerinde, bazı şüphelerinde haklı olduğunu 24-25 Kasım civarlarında görebilirsin. Mümkün oldukça agresif çıkışlar içinde olmamalısınız. Son kez yay burcunda kavuşacak olan Jüpiter ve Venüs gezegenleri özellikle 20 Ağustos sonrası doğan Aslan burçları için inanılmaz bir sürprizi önlerine getirebilir. Kasım ayının sonlarında yeni başlayacağın ilişki seni çok mutlu edecektir ama burada hemen kuralları kendine göre koymamalısın.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.