Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay bazı konuları çözerken ilişkilerinizi bozmamaya özen göstermelisiniz. Uzun zamandır verdiğiniz mücadelelerin sonuçlarını alıyorsunuz ama bu sonuçlar pek istediğiniz gibi olmayabilir. Buna hemen tepki vermeden daha stratejik ilerliyor olmalısınız.

5 Mayıs’ta gerçekleşecek boğa burcundaki yeniay ile birlikte İlişkinizde beklentilerinizden sıyrılıp biraz daha sakin olmayı öğrenmelisiniz.
Geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız aldanışlar sizin suçunuz değildi. Yorgunluklarınız, sizi aslında bu yıla hazırlayan bir kazanımdı. Artık kime ne kadar güven duyacağınızı veya kime iki kere güveneceğinizi daha iyi biliyorsunuz. Bu yeniay güveninizi kaybettiğiniz şeylerden bir daha güven duymamayı öğretebilir. Eski bir ilişkinizi güven problemi yüzünden kaybettiyseniz bununla alakalı bir karşılaşma ya da hesaplaşma yaşayabilirsiniz.

19 Mayıs’ta gerçekleşecek Akrep burcundaki dolunay ile çok önemli bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Sürekli bildiğinizi okuduğunuzu konulardan artık yorulduğunuzu fark edip ilk kez çevrenize bir şeyler danışmak isteyebilirsiniz. Bu konu sizin için belki de daha hayırlı olabilir. Yakın çevre ve ilişkilerinizde önemli bazı dedikodulara şahitlik edebilirsiniz. Kısa seyahatleriniz ya da kısa iş projeleriniz bu ay içerisinde size rahatlama getirecektir. Bu ayı hatalarınız üzerinde analiz yapma ve düşünme adına değerlendirebilirsiniz. Huzur dolu bir mayıs ayı dilerim.


Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.