Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar; Yepyeni bir yıla yepyeni fırsatlarla giriş yapıyorsunuz. Bu ay finansal konularda oldukça disiplinli ve şartları koruyan bir politika izlemek isteyeceksiniz. Ayın ilk on günü ilişkilerde bazı kişilerin gerçek yüzünü görebilirsiniz. İletişimde bazı çarpıtılmalar ve sorunlara karşı temkinli olmalısınız. Birebir kurmanız gereken iletişimlerde asla araya bir aracı almamalısınız. Yanlış anlaşılmalarınızı izah ederken sizi bu kadar yanlış anlamalarını kabullenemeyip fevri davranışlar içinde olabilirsiniz. İlişkilerde ego çatışmaları ve bazı sınavlardan geçebilirsiniz. Ayın ilk zaman dilimi her şeye rağmen hoş ve duygusal anlamda da oldukça keyifli olmaya aday görünüyor. Sadece hatalarınızı telafi etme yolunda olmalısınız. Heyecanlarınızı da kontrol edemeyebilirsiniz. Uzun zamandır düzeltemediğiniz finansal hatalarınızı telafi ediyor olabilirsiniz. Ay sonunda geçmişte yapılamayan pişmanlıklarınız önünüze gelirse bu alanda dik bir duruş sergilemelisiniz. Bazı şeylerin telafisi olmayabilir. Bunu doğru yönlendirmelisiniz.21 Ocak’ta Aslan burcunun 00 derecesinde gerçekleşen ay tutulması ile 2017 ve 2018 yılın tozlu sayfalarını bir rafa kaldırıyor olacaksınız. Kendinize yeni bir sayfa açın.

Yıldızlı günler:2-3-7-29 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: