Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
572 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Yakın çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde yeni açılımlar meydana gelecek. Kardeşlerinizin hayatıyla ilgili önemli konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Yakın çevrenizin hayatıyla ilgili oluşan değişimlere yardımcı olmanız gerekebilir. Haberleşme ve iletişim trafiğiniz artabilir. Geçmişinizde merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabilirsiniz. Projelerinizle ve yakın çevre desteğinizle başarılı işlere adım atacağınıza inanmalısınız. Hayata karşı bakış açınız değişebilir. Kendinize yeni bir yol çizmeniz gereken bir zaman dilimi olacaktır. Eğitim hayatınız ve yükseköğreniminizi ilgilendiren konularda kadersel temalı seçimlerle ilgilenebilirsiniz. Seyahat planlarınızda sizin için önem arz edecek konuları deneyimleyebilirsiniz. Bu alanlardan yeni insanlarla tanışabilir hayatınızı yeni başlangıçlara sürükleyebilirsiniz.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Uzun zamandır beklediğiniz bir ev-alım satım işlemleri ya da anneniz babanız ile alakalı önemli konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Taşınma ya da evde bazı tadilat ile ilgili konular gündeminizde olması söz konusu. Babanın, eşinizin veya yakın çevre dostlarınızın sorunları ya da sorumlulukları hayatınızda öncelik kazanabilir.

14 Ekim Venüs Terazi

Hafta ortasından itibaren ikili ilişkilerinizde önemli iletişimler kurulabilirsiniz. Haberleşme trafiğiniz yoğunlaşırken aşk ve ilişkilerde soru işareti olan konular çözüme kavuşabilir. Kendinizi yenilemek ve artık geçmişten kopmak isteyeceksiniz. Bunu bu hafta en güçlü şekilde başarmalısınız.

19 Ekim Terazi Yeniay

Bu dönemde tüm iletişim kanallarınız açık ve esnekliğinizi koruyor olacaksınız, ama her anlamda ilerleme beklemeniz de normal. Çıkılacak seyahatler keyifli geçebilir, yeni arkadaşlıklara ve çevrelere zemin hazırlayabilirsiniz. Sosyal çevreniz değişebilir yeni insanlar hayatınıza dâhil olabilir. Aşk ve ilişkilerden yana yeni birliktelikler söz konusu olabilir.

22 Ekim Mars Terazi

Çalışma şartlarınız gündeme gelerek yeni bir arayışa girmek isteyebilirsiniz. Dostluk ilişkilerinizdeki yanlış anlaşılmalar gündeminizi yoğun tutabilir. Sorumluluklarınızın artışı ya da çalışma arkadaşlarınız ile ilgili bazı gerginlikler sizi hızlı karar vermeye itebilir. Daha sakin ve olayların akışını anlayarak hareket etmenizde fayda var.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.