Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
572 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Evet, sizin yılınız sayılabilecek kalitede yeni bir yıla başlıyoruz. Eminim ki sizin için heyecan doruktadır.2018 genel itibari ile Aslan burçları için büyük dönüşümlere işaret ediyor. Tabi asıl kazanımlarınız Şubat ayında önem kazanacak olsa da Ocak ayı kendinizi hazırlamak ve yeni şartlar oluşturmak adına çok kaliteli bir ay

2 Ocak tarihinde Uranüs gezegenin düz hareketine dönmesi ile beraber Yengeç burcunda bir dolunay deneyimleyeceğiz. Hayatınızda haberiniz olmayan bazı olayları öğrenmeniz söz konusu olabilir. Gizli saklı kalmış bazı konular su yüzüne çıkabilir. Ya da siz böyle bir durumun içinde iseniz bununla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Aralık ayında zaten oldukça duygusal yorgunluklar yaşadınız yüzden bu gibi gizli saklı işlerle uğraşmak yerine kendinize karşı dürüst olmanızda büyük fayda var diye düşünüyorum. Ayrıca bağışıklık sisteminizi koruyucu çalışmalar yapmanız gerekebilir. İş ortamınızı düzenlemeniz, eksik kalan bazı işlerinizi tamamlamanız geleceğiniz adına rahatlatıcı olacaktır. Çalışma arkadaşlarınız ya da ortaklarınızla bir takım problemleri rayına koyabilirsiniz. Geçmiş meselelerle vakit kaybetmeden 16 Ocak'ta gerçekleşecek Dolunay’a kadar bir takım hazırlıklar yapmak size çok büyük kazanımlar sağlayacaktır. Ayrıca arka planda yürüttüğünüz işleri dürüstlük içinde yönetmeniz sizler adına daha doğru sonuçlar doğuracaktır. İş ortamınızda ise bazı değişimlere karşı daha öngörülü yaklaşmanız gerekiyor. Evliliğiniz veya ilişkiniz üzerine artık bir karar verme noktasındasınız. Daha cesur ve dinamik bir şekilde harekete geçmenin tam vaktidir.

31 Ocak Ay tutulması: İlişkilerde Kırmızı Alarm!

21 Ocak'tan sonra Güneşin Kova burcuna geçiş yapması, sizlerin ilişkilerde önünüzü daha iyi görmenize yardımcı olacak.31 Ocak'ta yaşanacak Kova burcundaki Ay tutulması adeta bu konunun karanlık yüzünü ortaya dökecek nitelikte. İlişkide her an manipüle olabilirsiniz. Haklıyken haksız duruma düşmeniz söz konusu olabilir. Eğer bir ilişkiniz yok ise yeni biri ile tanışabilirsiniz. Bu kişiyle olan ilişkinizi şubat ayına kadar sabırla gözlemleyin ve acele karar vermeyin. Şayet evli iseniz ve aldatma-aldatılma söz konusu ise artık bu anlamda sessiz kalmamanız gerekmektedir. Siz bir "Aslan’sınız bunu unutmayın. Ormanın Kralı bellidir. Bazı kararları vermek zor olsa da kendinize olan saygınızı asla kaybetmeyin.

 Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2018 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: