Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu aya önemli konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Özellikle ayın 20 sinden sonra işleriniz hızlı bir şekilde ilerleyebilir ve bu süreçte enerjinizi maksimum düzeyde kullanabilirsiniz. Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz ve bu iletişimleriniz kariyer başarılarınız da oldukça etkili olabilir. Burada sosyal çevrenizle iş birliği içinde olmanız size avantaj sağlayacaktır. 06 Ocak civarlarında Satürn ve Plüton gezegenlerinin kavuşumu ile bu aya damgasını vuracaksınız. İş sorumluluklarınızda terfi ve yer değişimleri büyük bir sürpriz yapabilir.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Bu ay gündeminizi kariyer konuları yoğun bir şekilde oluşturacaktır. Ocak Ayı’nın ilk ve son haftalarında yeni bir projeyi başlatmak için oldukça olumlu bir zaman diliminde olacaksınız. Gökyüzü bu ayın sizin için ana ilgi alanlarınızın kariyer, refah ve ilişkiler olacağını gösteriyor. Bekar aslanlar için bu ay romantik birçok fırsat önlerine çıkabilir. Tutkulu ve agresif yapınız sayesinde karşı konulmaz bir enerji içinde olacaksınız. Bu ay yeni bir ilişkiyi başlatabilirsiniz. Partnerinizle sosyal çevreniz vasıtasıyla tanışabilirsiniz.

16 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcunda hareket edecek olması özellikle duygusal ilişkiler konusunda gündeminize yenilik katabilir. Evli Aslanlar da partnerleri tarafında tutku ve sevgiyle şımartılabilirler. Aile üyeleriyle ilişkilerinizde son derece diplomatik olmalı ve her türlü çatışma ve çatışma yaratacak durumlardan kaçınmalıdırlar. Finansal anlam da gelir gider denginizi kontrol altında tutmalı gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Bu ay İyi egzersiz ve doğru beslenme sizi zinde tutarak sağlıklı olmanıza vesile olacaktır. Sağlığınız nedeniyle bu ay oldukça neşeli ve iyimser olacaksınız.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kariyer hayatınızda meslektaşlarınızla ilişkileriniz biraz gelgitli olabilir. Bu konuda daha politik olmalısınız. Bu politik duruşunuz aynı zamanda ilişkiler konusunda da süregelen problemleri kökünden çözebilir. Daha sakin ve sabırlı olmanız gerekmektedir. Sosyal çevreniz finansal ilerlemenizde önemli bir rol oynayacaktır ve bu durum sizin bilginiz haricinde gerçekleşebilir. Karlı yatırım yapmak için bu ayı iyi değerlendirebilirsiniz. Bu ay akademik kariyerle uğraşan aslanlar için parlamak ve fark edilmek için oldukça güzel bir ay. Parlak bir kariyer için şans sizlerden yana olacaktır.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: