Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
572 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz olan Güneş bu ay içinde ikizler burcuna geçiş yapacak ve ay sonunda Uranüs’ün boğa burcuna geçişi ile sizleri de oldukça etkileyen bir süreci başlatacak. Kendinizi daha sabit fikirli ve kararlarından vazgeçmeyen bir yapıda bulabilirsiniz. Yönetici figürleri ile olan güç savaşlarını daha kontrollü yönetmeniz sizin için faydalı olacaktır. Yaratıcı işler yapanları ve açık fikirli olanları yepyeni ve başarılı bir dönem bekliyor. İşten güçten arta kalan zamanları hobiler edinerek geçirmenizi tavsiye edebilirim.

13 Mayıs'ta Merkür’ünde boğa burcuna geçiş yapmasıyla eski partnerlerinizle karşılaşma, yeniden kontağa geçme gibi durumlar yaşayabilir ve bu size çok önemli farkındalıklar yaşatabilir. Eski ilişkiler ve aşkların birbirlerinden haberdar olması (ortak kişiler, üçüncü şahıslar, sosyal medya…) gündemi bir anda değiştirebilir. Ancak kandırılma ve yanlış söylemlere karşı dikkatli olmalısınız. Aşk ve sevgi ilişkilerinde etkin bir rol üstlenebilir ve bu rolü gereğinden fazla abartma eğilimi içerisinde olabilirsiniz.

29 Mayıs'ta gerçekleşecek yay dolunayı ile sizler için muhteşem bir dönem başlıyor dersek abartmış olmayız. Yeni aşklar ve ilişkiler bu dönemde fazlaca kapınızı çalabilir. İlişkisi olanlar hızlı bir şekilde evlilik kararı alabilir. Evli olanlar ve bu döneme kadar evliliğinde problemler yaşayanlar ise başka bir ilişki kurma cesaretini gösterip yeni bir aşka yelken açabilirler. Kısacası aşk hayatına dair şanslı ve sürprizli başlangıçlara hazırlıklı olun.

Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.