Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili aslanlar, geçtiğimiz ay yaşadığınız sizin burcunuzda gerçekleşen güneş tutulmasının etkilerini bu ay daha fazla hissetmeye başlayacaksınız. Eylül ayı sizler için maddi problemlerinizi çözme ayı olaraktan görülebilir.

Merkür uzun zamandır sizin burcunuzda hareket ediyordu.6 eylülden sonra başak burcuna geçiş yapması ve arkasından 9 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte maddi konularla ilgili sıkıntılarınızın, geciktirilmiş borçlarınızın ya da uzun zamandır ödeyemediğiniz borçlarınızı yapılandırma fırsatlarına ulaşabileceğinizi söylüyor.

2018 yılının başından beri üzerinizde nedenini bilmediğiniz bir baskı hissi veya engellenmişlik duygusu sizin motivasyonunuzu azaltıyor olabilir. Bu sizi oldukça yoruyor ve yönünüzü belirlemeniz noktasında sizi duygusal anlamda düşürüyor. Artık buna bir son verme zamanı gelmedi mi? İşte bu ay sizler için tekrardan ayaklanma ve düştüğünüz yerden bir avuç toprak alarak kalkma zamanı. Gökyüzü bu ay sizin emeklerinizin karşılığını vermek için fırsatları sunuyor. Âmâ sizlerin de hareket halinde olmanızı istiyor. Eski hayal kırıklıklarınızı unutmayı deneyin.

22 Eylül’de Merkür gezegeni ikinci kez burç değiştirecek ve başak burcundan Terazi burcuna geçecek. Bu transit geçişiyle yaşamda geç kaldığınızı düşündüğünüz bazı konuların artık hızlandığını görüyor olacaksınız. Geçmişten aldığınız tecrübelerle yola çıkarak gideceğiniz bu yeni rota sizlere önemli kazanımlar sunacaktır. İlişkiler konusunda kazandığınız deneyimler sizlere önemli farkındalık katacaktır. 

Bu ay Marsın düz hareketine geçmesiyle ve tekrar tutulma derecelerine dokunmasıyla adeta son bir rövanş hakkı sunmaktadır. Bu daha çok ilişkiler anlamında gözümüze çarpmaktadır. Eş ya da partnerle aranızda maddi konular gerginlik oluşturabilir. Dikkatli olmalı ve haksız olduğunuz noktalarda durmayı bilmelisiniz.

6-7 Eylül civarlarında yapacağınız önemli bir görüşme veya mülakat sizin için çok kadersel olabilir. Bu yaştan sonramı buna başlayacağım ya da bu yaştan sonramı bu tür bir şey yapacağım bilinci içinde olmadan evrenin size sunduğu fırsatı değerlendirin. Çünkü bunun size daha sonrasında nasıl bir getirisi olabileceğini henüz bilmediğinizi unutmayın.

Venüs'ün de tam ihtiyacınız olduğu anda devreye girmesi sizin otorite figürleri ve kadınlar tarafından destekleneceğinizi gösteriyor. Özetle söylemek gerekirse en çok sıkıntı duyduğunuz alanlarda yaşamınıza yeni bir soluk geliyor. Fakat bunların hepsini gerçekleştirmek için mücadeleci davranmanız gerekecek.

21 Eylül zamanında Güneş’in Başak burcunda Merkür ile kavuşumu ise sizin için önemli bir ekonomik zaferi ilan ediyor olabilir. Bu zaman dilimine kadar parasal anlamda mücadelenizden asla vazgeçmeyin.

Dikkat çekici tarihler:12-13-14 Eylül ve 19-21 Eylül Tarihleri arasında

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: