Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar; bu hafta hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız daha çok denemek ve daha fazla çalışmak zorunda olduğunuzu hatırlatmak isterim. Bu, planlarınıza gittiğiniz yolda daha güçlü, daha güvenli ve daha odaklı hissettirecektir. Günlük yaşamınızın her yönüne size pozitif bir gerçeklik getirecek ve bu hafta genelinde birçok değişikliğe hazırlanacaksınız. İlişkilerinizde bazı sorunlu durumları düzeltme şansını yakalayacaksınız ve bu size biraz rahatlık getirecektir. Eşinizle ilişkinizi geliştirmeye çalışın. Bu hafta ikna kabiliyetiniz ve pozitif enerjiniz size birçok yeni tanıdık sağlayacaktır. Mümkün olduğunuz kadar eğlenin ve geçmiş bağlılıklarınızla ilgilenmeyin. Hedeflerinize doğru adımlarınızı düzenleyin ve haftaya ilişkin yükümlülüklerinizi planlayın. Finansmanınızda, giderlerinizi kontrol edin ve şimdilik yeni yükümlülükler üstlenmeyin. Hafta sonunda gelirinizi artıracak ve sıkışmış gibi görünen profesyonel meseleleri çözüme kavuşturacaksınız.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 18 Kasım - 24 Kasım 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.