Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili aslanlar eylül ayının son haftasına geldiğimiz bugün özellikle maddi konularla ilgili önemli bir planlama içinde olabilir ve yaşamınıza büyük bir düzenleme getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu ilişkiler konusunda da geçerli olabilir. Uzun süreden beri düşünmüş olduğunuz bazı hayat görüşlerini yaşama adapte edebilir adeta kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda da eskisinden daha fazla güçlü olduğunuzu fark edin. Artık yaşamdaki bütün olayların sizlere iyi ve kötü tecrübe yaşatacağını biliyor ve eskisi gibi olan biten her şeye üzülmüyorsunuz. Bu hafta kadınlarla olan ilişkilerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Kariyer yaşantınızda ise sizin göremediğiniz bazı ince ayrıntılar yakın dostlarınız sayesinde ortaya çıkabilir. Hafta sonunu gelecek ile ilgili planlamalar üzerinde geçirmek isteyebilirsiniz.

Haftanın mottosu: “Kimsenin hayatında hiç kimsenin yeri garanti değildir. Gün gelir rüzgâr tersine eser. Sevilmenin değerini bilmeyeni yalnızlık terbiye eder."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.