Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
961 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk günleri gündelik yaşamınız ve sağlığınızla ilgili sorunlara pratik çözümler bulmak isteyeceksiniz. Gündelik yaşamınızda var olan zaman sorununa karşı etkili ve sistemli programlamalar yapılması gerekir. Bu anlamda sizi fazlasıyla meşgul eden ve size hiç bir fayda sağlamayan bazı olumsuz alışkanlıklarınızı değiştirmeniz, karşınıza çıkan bazı fırsatları da görmenizi sağlayacaktır. Geçmişte saklamış olduğunuz bazı sırlar ortaya çıkabilir, kendinizi yine zor durumda kalmış hissedebilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu gibi durumlara karşı kendinize adil davranıp gizli oluşumların içinde olmamanız, kendinize yeni ve güzel uğraşlar bulmanız.

Oğlak Burcunda oluşan yeniayla birlikte hayatınızda düzene sokmak istediğiniz ne varsa gerçekleştirebilirsiniz. Çok çalışacağınız ve yoğunluğun fazla olduğu ama sonuçlarına bakıldığında başarılı yükselişlere açık olan bir iş fırsatı açılacaktır önünüze. Bu anlamda kariyer ve eğitim hayatınıza daha fazla odaklanacağınız bir zaman dilimi. Hayatınızda yeniliklere açık olacağınız önemli fırsatlar sizinle beraber. Bu fırsatlar bir daha ele geçmeyeceğinden bir an önce harekete geçmeli üzerinize düşen görevi yerine getirmelisiniz. Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik ile ilgili konular gündeminizde yer edecektir. Geçmişten bu yana taşıdığınız sevgi bağını artık evlilik ve ciddiyet ile taçlandırabilirsiniz.

Haftanın Mottosu: “Sen, başarmak için tasarlanmış ve büyüklük tohumları ile donatılmışsın.”

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 15 - 21 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.