Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu hafta kişisel ya da sağlık sorunları olan biriyle duygusal sorunları çözmeniz gerekebilir. Hafta boyunca, büyük olasılıkla ailenizin bir parçası olan insanlarla verilen kararlara bağlı kalacaksınız. Ne olursa olsun, bu hafta karamsar ya da bunalımlı ruh hallerine boyun eğmeyin. Şu anda hayatınızda önemli ve olumlu bir değişiklik yapma sürecindesiniz. Bu değişiklik bir gün içinde gerçekleşmeyecek ve muhtemelen daha uzun bir gelişme dönemi olacak. Artık, olayların doğal seyrini daha fazla sabır ve kabul etmeniz gerekiyor. Bu hafta ailenizde önemli bir olay yaşayabilirsiniz. Yapacağınız yardımların yanlış anlaşılması mümkün olabilir. Bu hususta daha özenli olmalısınız. Bir kadın figürünün davranışı sizi şaşırtabilir. Ya da beklemediğiniz bir kadınla karşılaşma sizi yıllar önceki bir hesaplaşmaya götürebilir. Bunları doğru yönetin. Parasal başarı bu hafta kendini gösterecektir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: