Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
953 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya finansal sorunlarla başlayabilirsiniz. Yersiz harcamalara karşı biraz daha dikkatli olun. Bazı şüphelerinizi ve kafa karışıklıklarınızı dışarı çok fazla yansıtmayın. Yaralarınızı sağduyu ile sarmalayarak bir yerlerden ruhsal arınmaya başlamanız doğru olacak. İlişkilerinizin gündemde olacağı bu hafta sürpriz bazı kararlar verebilirsiniz. Olaylara karşı yaklaşımınız değişebilir ve eğer hatalarınızı kabullenme noktasına gidip, büyüklük gösterebilirseniz alacağınız olumlu sonuçlar sizi oldukça memnun edecektir. Ailenizin kararları sizin de hayatınızı etkileyecek bir noktaya getirebilir. Taşınmak yer değiştirmek hayatınızla ilgili değişim yaratacak olan konular gündeminizde olacaktır. Bir ilişkinizde (aile, baba, anne, sevgili, eş, kardeş) artık çok büyük bir sorunu aşmak adına uzlaşma konuşması yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Haftanın Mottosu: Çözümde görev almayanlar, problemin bir parçası olur.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14 - 20 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.