Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
971 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar, yepyeni bir haftaya girdiğimiz bugün kendinizi bazı duygular arasında gidip gelirken bulabilir ve duygusal dünyanızda birtakım kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu hafta gökyüzü sizi ev ve aile konusunda fevri çıkışlar yapmamanız konusunda uyarıyor. Zira olayları anlamadan ve çok iyi dinlemeden  söyleyeceğiniz her söz ileride size pişmanlıklar yaşatabilir. Bu önemli detayı atladıktan sonra eğitim ile ilgilenen aslanlar için fazlasıyla şaşıracakları sürpriz bir gelişmenin duyumunu alabilirler. Bu mutluluğu başkalarıyla da paylaşmak ve heyecanına ortak etmek isteyebilirler. Finansal konularda mücadeleci davrananlar için bu hafta ortasından itibaren önemli fırsatlar gözükmekte. Özel yaşam da ise partnerinin ilgisizliğinden yakınan aslanların birazcık da kendi üzerlerine düşen görevleri yapmaları gerekmekte. Zira her şeyi karşı taraftan beklemek yanlış olacaktır. Bekar Aslanlar ise sürekli geçmişi düşünerek kendilerini üzme eğiliminde olabilirler. Ancak böyle davranmaya devam ettikleri takdirde karşılarına çıkan fırsatları da tanımadan elemiş olacaklardır. Hafta sonu yeni kararlar almak için uygun bir zaman.

Haftanın mottosu: “Hayatımda yaşadığım olayların iç yüzünü görmem için daha derinlemesine bakmayı öğrenmem gerekiyor."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.