Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Aslan: Bu haftaya hızlı başlıyorsunuz. Mars gezegeni kova burcuna geçiş yaparak Satürn ile ilk kavuşumunu gerçekleştirecek. Evde olduğumuz ve mümkün olmadıkça dışarı çıkmadığımız bugünlerde sizleri bu etkileşim ilişkileriniz veya kariyer konusunda oldukça şaşırtabilir. Güven ve hatalar birlikte var olabilir. Hatalarımızı telafi ettiğiniz, değerlerinizden ödün vermediğiniz zaman başarılı olursunuz. Kimseyi suçlamamalısınız. Pişmanlık duymamak adına daha sakin bir iletişim biçimi belirleyin. Hafta başında kendinizle bu konuda anlaşma yapın. Kendinizi tutun ve olayları abartmayın. Kariyerinizde sürpriz bir değişim sizi şaşırtabilir. Sosyal medya kullanımlarınızı bu hafta aşağıya çekin ve kitaplarınıza önem verin. Bu hafta evde kalmaya devam ediyorsunuz ve tedbirleri ihmal etmiyorsunuz.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumu
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: