Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; yaşantınızda eskiye dair önemli sorunlarınıza ve kafa karışıklıklarınıza dair cevaplar bulmak isteyeceğiniz bir hafta içerisindesiniz. Eski aşklarınız veya geçmiş ilişkileriniz tekrar önünüze gelebilir. Merak edilenlerin hepsi yeniden ortaya dökülebilir. Bunlarla ilgili tüm cevapları bulup aydınlanmak istiyorsanız 21 Ocak’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek Ay Tutulmasını beklemeniz gerekmektedir. Bundan önce duyacaklarınız gerçekleri yansıtmayabilir. Bunun yanında ilişkileriniz ve hayatınızla ilgili geleceğe yönelik önemli planlarınızı gerçekleştirmek isteyeceksiniz.14-16 Ocak tarihleri arasında ödemelerinize dikkat etmelisiniz. Bazı borçlar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Hayatınızda yepyeni başlangıçların olacağı güçlü bir dönem sizinle olacak.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14-20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.