Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya iş yoğunluğu ve bazı karışık hisler içinde başlıyor olabilirsiniz. Yeni bir işe başladığınız ya da yeni bir teklif aldığınız heyecanlı bir hafta içindesiniz. Her şey rutin gidiyorsa yaşam içinde yenilikler belirlemeniz gerekmektedir. Bu rutinlik sizler için mutsuzluk verebilir. Bu hafta Güneş’in sizin ilişkiler evinize geçmesiyle güçleniyorsunuz. İlişkiler ve aşk anlamında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Geçtiğimiz hafta biraz zorlanmış duygular yaşadıysanız bile bu hafta her şeyi geride bırakıyorsunuz. Sağlığınız ile ilgili yeni yöntemler denemek veya fiziksel olarak değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Ruhsal yardımlar almak veya kişisel gelişiminize katkısı olacak eğitimler almak sizlere iyi gelecektir.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 20 Ocak 26 Ocak 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.