Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
967 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizin planlarını yapmak ve bir an önce hayatınıza dahil etmek isteyeceksiniz. Özellikle bu konu finansal alanla ilgili ise bazı kişilerle görüşmek ve önemli bağlantılar kurmak isteyeceksiniz. Haftanın ilk günleri itibarıyla iletişim ve haberleşme trafiğiniz her zamankinden daha yoğun bir şekilde işliyor olacaktır. Bu anlamda beklediğiniz iletişimlerde istediğiniz haberleri duymanız mümkün. Hafta ortasından itibaren kariyer hayatınız ve çalışma düzeninizle ilgili konularda bazı önemli sorumluluklar üstlenebilir ve şimdiye kadar yaptığınız işten daha farklı bir iş yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sahip olduğunuz yönetme kabiliyetiniz ve duruşunuzla üstleriniz ve çalışma arkadaşlarınızın bir numaralı referansı olabilir ve projeler için ehil olan kişi sıfatıyla ön plana çıkabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz önem kazanabilir. Bazı önemli davetler ve organizasyonlarda yer alabilirsiniz.

Haftanın mottosu: “Zaman; aklı, olgunluğu ve hizmeti artırmak için bize verilmiş en değerli sermayedir."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.