Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

23 Temmuz - 23 Ağustos ASLAN Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta sorumluluklarınız, çalışma ortamınız ya da sağlık ile ilgili konularınızla haftaya giriş yapıyor olabilirsiniz. Gündelik yaşamınıza dair size ekstra sorumluluk birden üstlenebilirsiniz. Belki de bu sizin planladığınız bir durum değildi ama her şey biranda bu yönde gelişmek durumunda kalmış olabilir. İş temposunun yoğunluğu aile yaşamınıza yansıdıysa ve sizi zor durumda bıraktıysa bu sorunları çözümleyebilmenin fırsatları gündeminizde olacaktır. Özellikle baba ve ailedeki erkek figürlerle olan iletişimleriniz güçleniyor olacak. Finansal ilişkileriniz ve kariyer beklentileriniz ile ilgili konular çözüme kavuşmaya doğru ilerliyor. Sadece geçmiş hataları yapmamaya özen gösterin. İnsan ilişkilerinde bu tarz konuların üzerinizde yanlış anlaşılmalara neden olmasına sebep vermeyin.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: