Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

AKREP BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

24 Ekim - 22 Kasım tarihleri arasında doğan Akrep burcunun yönetici gezegeni Plüton’dur. Sembolü çöl akrebi olan Akrep burçları, su grubuna bağlıdır. Burç burcu, en tehlikeli ve en yıkıcı burcu olarak bilinir. Fakat bu durum sadece onlar için tehlike arz ettiğinizde ve damarına bastığınızda geçerlidir. Bir Akrep burcu insanıyla baş etmek gerçekten bazen çok zor olabilir. Her zaman planları ve teorileri vardır. Kendini korumak için saldırıya geçmeye her daim hazırdır. Acımazsız planlar yapabilir, Akrep burcu insanlarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Akrep burçları karşısındakileri çok rahat bir şekilde etkisi altına alabilir. Gizemli halleri ve etkileyici bakışları insanları kendisine çeker. Kalplerini kolay kolay kimseye açmayan Akrep burcu insanlarının aşk hayatları da gizemlidir. Aşka inançları sonsuzdur. Akrepler tutkulu ve güçlü bir sevgilidir. Hayatlarının her anında sevildiklerini hissetmek isterler. İlişkilerinin her boyutu onlar için çok önemlidir. Özellikle cinsellik Akrep burçlarının hayatında önemli bir yere sahiptir. Tutkulu dolu ve doludizgin bir cinsel yaşam sürmek isterler. Cinsel yaşamlarında herhangi bir sorun varsa mutsuz olurlar. Yeni arayışlar içerisine girebilirler. Duyurucu ve mutlu bir cinsel yaşam Akrep burcu insanlarının vazgeçilmez bir parçası ve olmazsa olmazlarındandır. Akrep burcu insanı gerçeklerle yüzleşmede oldukça iyidir. Kendilerini kandırmayan yapıları sayesinde her türlü zorlukla karşı karşıya gelip başa çıkabilirler. Duygusal yanları da kuvvetli olan Akrep burçları zaman zaman kibirli görünebilir. Egoist ve bencillik aslında duygusal kalplerini gizlemek için kullandıkları bir duvardır. İş hayatlarında başarılı olan Akrep burçları istediğini elde etme konusunda kararlıdır. Asla başladıkları işi yarım bırakmazlar. Hayatlarının her anında bir ciddilik söz konusudur.

AKREP BURCU İNSANININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Sağlam bir kişiliğe sahiptir. İlişkilerinde oldukça sadıktır. İşkolik ve yaratıcıdır. Akrep burcu aşkın ve tutkunun insanıdır. Her zaman sorumluluklarının bilincindedir.

AKREP BURCU İNSANININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Alıngan bir yapısı olan Akrep burçları kuşkucudur. İlişkilerinde aşırı kıskançtır. Cinsellik bazen her şeyin önüne geçebilir. Bazen sinsilik boyutunda hayatındakileri fazla sahiplenir. Zaman zaman egoist olabilir. İnsanların zayıf yönlerini silah olarak kullanabilir. Akrep burcu insanları oldukça inatçıdır.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.