Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
1045 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya maddi kaynaklarınız ve gelirlerinizde meydana gelen artışla başlangıç yapıyor olacaksınız. İş projelerinize beklediğiniz maddi kaynakları ve destekleri bulabileceksiniz. Bunun yanında borçlarınızı tahsil etmek ve ödemeleriniz dengeye almak açısından önemli bir zaman dilimi.

Yurtdışı ticaret ve pazarlama medya ile ilgilenen akreplerin kariyerlerin de büyük bir sıçrama olabilir. Önemli bir kişi ile görüşme sağlayıp çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiiniz.25-27 Ekim tarihleri aralığında yakın çevre İletişimlerinize dikkat. Yakın arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz.

Şüphe duyduğunuz bazı konularda haklılığınızın ortaya çıktığını fark edebilirsiniz. Hemen kendinizi ifade etmeye çalışmayın. Çevrenizdeki insanlarında bu durumu anlamasını akışa bırakın. Baskı ve yönlendirmelerden uzak durun.

Haftanın Mottosu: Siz yolunuza bakın. Böyle yaparsanız hedefe kendiliğinden varırsınız.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 23 - 29 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu   

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: