Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta Balık burcundaki yeniay ile haftaya başlıyorsunuz. Yeni işlerinizi karara bağlamak için beklediğiniz cevaplar gelebilir. Bunlar için şu an sizin karar vermeniz önemli olacaktır. Merkür gezegenin geriliyor olması geçmişte çözümsüz kalan bazı problemleri tekrar önünüze getirebilir. Her konuda titiz davranacağınız bu hafta özellikle stresten kaynaklanan sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Çalışma ortamında ise yaptığınız şeylerin yanlış anlaşılması sizler de biraz hayal kırıklığına neden olabilir ve insanlarla aranıza küçük de olsa bazı mesafeler çekmek zorunda hissedebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler cephesinde de fazlasıyla güven duygusu duymak isteyeceğiniz yeni bir döneme doğru giriyorsunuz. Sevdiğiniz kişiden fazlası ile ilgili görmek isteyebilir ve her anınızı onunla beraber geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonunu ise uzun zamandır merak ettiğiniz bir konu ile ilgili derin bilgiler elde etmek üzere ayırabilirsiniz.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 24 Şubat-1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: