Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
1045 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Yakın çevrenizin ve sosyal yaşamınızın hareketlenmesi ile geleceğe daha da umutla bakıyor olacaksınız. Beklentileriniz ile ilgili hayallerin gerçeğe dönüştüğünü görerek kendinizi çok farklı bir noktaya taşıyabileceksiniz. Özellikle kuracağınız iletişimler ve yakın çevre bağlantılarınız sizleri bir üst noktaya taşıyacaktır. İlişkisi olan Akrepler baskıcı tavırlardan uzak durmalı özellikle baskı ve manipülasyon içeren söylemlerin oluşmasından kendinizi korumalısınız. Empati yaptığınız takdirde olayların çok farklı yönlerini görecek hayatı ve insanları bu anlamda daha da tanımış olduğunuza sevineceksiniz. Yaşam dediğimiz şey kimine göre meşakkatli kimine göre kolay bir yoldur. Önemli olan bu yolculukta kiminle olduğun ve ona nasıl davrandığındır. Bu anlamda herkesle uyum içinde olmalı her olaya bir de gönül gözünden bakmayı denemelisiniz.

Oğlak burcundaki yeniay ile birlikte ailevi konularda sorumluluklardan kaçtığınız takdirde onlardan sert ve kırıcı sözler işitmeniz mümkün gözüküyor. Bekâr olan Akreplerin ise uzun zamandır gülmeyen yüzleri artık sevinçle ışıldıyor olacak. Heyecanlı tanışmalar ve kalplerin ritmini, değiştirecek özel paylaşımlar söz konusu olabilir. Venüs’ün de Kova burcuna geçmesiyle hafta sonuna doğru ev, aile ve yuva kavramlarında sorun olan her konuda uzlaşma sağlayacak ve orta yolu buluyor olacaksınız.

Haftanın mottosu: Sadece önceden hazırlanan konuşmacılar, büyük alkışları hak ederler.”

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 15 - 21 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumu 
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: