Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
1050 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Akrepler, yeni bir haftanın arifesinde her şeyin sizin için daha da güzel olmasını diliyor ve bu hafta özellikle dikkat etmeniz gereken konunun aile ilişkileriniz konusunda olduğuna değinmek istiyorum. Bu hafta gökyüzü sizi fevri çıkışlar yapmamanız konusunda uyarıyor. Bilhassa ailenizle ilgili konularda daha empatili olmanız ve onların size bazı yanlış gelen hareketlerini gönül gözüyle değerlendirmeniz gerekmekte. Zira bu davranışların altında yatan bambaşka sebepler olabilir. Finansal konularda bazı fırsatları kaçırmış olmanız üzüntü yaşamanıza neden olabilir. Ancak bilginizin yetmediği konularda başkalarından bilgi almanız sonradan yaşanacak pişmanlıkların önüne geçecektir. Özel yaşamda ise sürekli geçmişi düşünerek kendinizi yıpratma eğiliminiz farkında olmasanız da sizi güçsüz bırakmakta. Her şeyin yaşanmış olduğunu düşünerek ve gerekli tecrübeyi alarak yolunuza devam etmeli ve insan ilişkilerinde gereken sınırı koyabilmelisiniz. Çalışma hayatınızda yöneticilerinizin size anlamamasından kaynaklı problemler yaşanabilir. Serinkanlı davranarak olaylara çözüm odaklı yaklaştığınız takdirde her şey kendiliğinden rahatlıkla çözülebilir.

Haftanın mottosu: “Artık dünyaya daha farklı bir gözle bakmaya çalışacak ve olayların iç yüzünü görmeye gayret edeceğim."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.