Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; yepyeni bir haftaya başladığımız bugün, bu haftanın her konuda en şanslı olan burçlarından biri olduğunuzu söyleyebiliriz. Gerek aşk yaşamında gerek çalışma hayatında gerekse aile ortamında her konuda olumlu etkiler altındasınız. Çalışma hayatında uzun süredir takip ettiğiniz bir iş ile ilgili harekete geçip bu konuda önemli bir söz sahibi olmanız mümkün olabilir. Yaptığınız işlerle, istikrarla ve davranışlarınızla herkesin sevgisini kazanabilir ve yaşamınızın iplerini dolu dizgin ele geçirebilirsiniz. Aynı zamanda da çalışma hayatında elde ettiğiniz bu başarının üstüne aşk hayatında da önemli gelişmeler yaşanması sizler için artı mutluluk kaynağı olabilir. Zihninizdeki bütün kaygı ve olumsuz düşüncelerden kurtulup yaşamınızı istediğiniz yönde ilerletmek için artık sebepleriniz çoğalmaya başlıyor. Şartlar bu kadar sizin yanınızda iken her şeyin en iyisine niyet etmeli ve en iyisini başarmaya gayret etmelisiniz. 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14-20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.