Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
1044 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bugünlerde isteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirebilmek için gayet güzel etkiler altındasınız. Yaşamınızda olmasını istediğiniz şeyler için artık daha fazla uğraşmayacak ve bazı şeylerin artık daha rahat olduğunu göreceksiniz. Hafta başından itibaren hem gündelik hem de çalışma hayatınızı baştan değiştirecek baz gelişmelere karşı dikkatli olmalısınız. Zira hemen değiştirmek istediğiniz şeyler sizin aleyhinize sonuçlanabilir. Bulunduğunuz ortamı ve yaşadığınız şartları şimdilik korumak daha iyi olacaktır. Ofis ortamında bazı arkadaşlarınızın değişimi söz konusu olabilir. Bu tarz durumlarda fazla yorum yapmak yerine kendinizi tamamen işinize vermeniz istikrarınız açısından daha yerinde olur. Aksi halde söylediğiniz kelimeler başka kişilere yanlış şekilde aksettirilebilir. Zaman sorunu ile ilgili hafta ortasından itibaren kendinizle daha barışçıl çözümler bulabileceksiniz. Özellikle eş veya partnerle aranızda bu tarz sorunlar varsa kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Gelecek hayallerinizle ilgili alacağınız bazı kararlarınızı sosyal çevrenizle hemen paylaşmak isteyebilirsiniz. Ancak bunu söylemek için biraz daha beklemeniz iyi olur. Hafta sonu yapacağınız görüşmeler ve seyahatler sayesinde yakın çevre iletişimleriniz önem kazanırken partnerinizle kurmuş olduğunuz ilişkiler daha farklı bir boyutta yer alacaktır. Artık hem birbirinizi anlıyor hem de anlaşılıyor olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz.

Haftanın mottosu: “Dünyanın gördüğü en büyük başarı önce bir hayaldi. En büyük çınar bir tohumda, en büyük kuş bir yumurtada gizliydi."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.