Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya yakın çevre iletişimleriniz ve seyahatleriniz ile ilgili konularda sorumluluklarınızla başlayabilirsiniz. Bu hafta beklediğiniz önemli bir haberi alabilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz ama netleşmeyen olaylar artık sizi sevindiren gelişmelerle gündeme gelebilir. Yeni başlangıçlara doğru yol alacağınız bu hafta geçmiş Hesaplarınızı da kapatabilme fırsatı sunuyor. Geçmiş hesaplaşmalarınızda haklı çıkan taraf olmanın gururunu yaşayabilirsiniz. Kendiniz bu anlamda oldukça kararlı ve geleceğe umutla bakan bir yaklaşım içinde bulunabilirsiniz. Yalnız bu hafta iletişimsel üsluba ekstra dikkat etmenizde fayda var. Hafta ortasından itibaren borç ve alacaklarda önemli bir rahatlama söz konusu olabilir. İfadelerinizdeki kontrol sizi ilerleyen günlerde önemli başarılara sürükleyebilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.