Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili akrepler eylül ayının son haftasına geldiğimiz bugün yaşamınızda birçok şeyi değiştirme arzusunda davranabilir ve eskiyen ne varsa yaşamınızdan silip çıkartmak isteyebilirsiniz. İlişkilerle ilgili bazı tutumlarınız çevrenizdeki kişiler tarafından yanlış anlaşılabilir. Yaşamınızda bazı yeni dostluklara yer açarken bazısını da tamamen çıkartıp atmak isteyebilirsiniz. Bu hafta sağlıkla ilgili konularda biraz daha dikkatli olmanız özellikle stres kaynaklı durumlara karşı tedbirli olmanız ve bu gibi ortamlardan kaçınmanız gerekebilir. Haftanın son iş günü itibariyle sizi heyecanlandıran ve yaşam sevincinizi tazeleyen olumlu bir haber olabilir ve bu haber üzerine gereken hazırlıklara başlayabilirsiniz. Hafta sonu ise yaşayacağınız bir olay sizlere kimin dost olduğunu kimin olmadığını rahatlıkla öğretebilir.

Haftanın mottosu: “Ateş yakabileceği her şeyi yakana dek yanar ancak o zaman söner."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.