Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bu hafta bir kadınla ilgili bazı ilginç ve duygusal olaylar yaşayabilirsiniz. Bu olayı fazla büyütmemelisiniz. Bu haftanın sizler için en önemli konuları yeni çabalar, gelecekteki değişikliklere yönelik çözümler ve daha fazlası için gayret gösteriyor olmanızdır. Önümüzdeki günler için ne yaptığınıza ve neye karar vermeniz gerektiğini iyi belirlemelisiniz. Çalışma alanındaysanız meslektaşlarınızla ilgili bazı rekabetler söz konusu olabilir. Vereceğiniz iş taahhütlerinize dikkat etmelisiniz. Siz yapabileceğiniz şeyi söylemelisiniz. Başkalarının gidişatı veya eylemlerine göre hareket etmek size hata yaptırabilir. Bu hafta hayatınızdaki çeşitli sürprizlerin ve yeni gelişimleri sizin lehinize olduğu fikrini benimsemelisiniz. Kredi veya diğer finansal avantajlarla ilgili ilginç bir tekliften yararlanabilirsiniz. Çocuk planlarınız ya da sağlığınız ile ilgili planlar pozitif anlamda sizi mutlu edebilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.