Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumları

Sevgili Akrep Burçları, 2018 yılı boyunca Jüpiter arkanızda durarak sizi koruma vasfını üstlenecek. Aynı zamanda yönetici gezegeniniz Mars'ın Akrep’teki etkili Jüpiter ile birleşmesiyle hayatınızda önemli bir kararın aşamasına giriş yapacak ve kimsenin size engel olmasına izin vermeden hedefinize odaklanmaya başlayacaksınız. Bunun dışında12 yıl boyunca kaybettiğiniz, haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz ya da kazanamadığınız konularda başka bir surette önünüze fırsatlar çıkabilecek. Genel anlamda kişisel gelişiminiz, seyahatleriniz, hukuksal konular ve eğitim fırsatları gündeminizde olacak. 2008’den bu yana sürdürmüş olduğunuz yakın çevre ile olan ilişkileriniz artık istikrarlı bir yol alacaktır. Satürnün,Oğlak burcundaki desteği ile hem ilişkiler adına hem de maddi alanda kendinize yepyeni bir düzen inşa edeceksiniz. Çok çalışmanız gereken aynı zamanda emeklerinizin karşılığını da çok hızlı bir şekilde alacağınız muhteşem bir yıl sizi bekliyor.

KARİYER

Bu yıl kariyerinizde elinizden gelenin en iyisini yapmak için en sağlam adımınızı atmalı ve bir inisiyatif kullanmak durumunda kaldığınızda cesur bir şekilde bunu hayata geçirebilmelisiniz. İnanın bu sefer her şey çok farklı olacak. Hep umutlu ve iyimser yönünüzü korumaya çalıştınız, işte şimdi bu emeklerin karşılığını alma vakti geldi.2018 sizin için farklı bir yıl olacak ve sizler önemli bir dönüşüm fırsatını yakalayacaksınız. Bunu yakalamak zorundasınız yoksa olaylar yine istemediğiniz şekilde tekrar edebilir. Satürn’ün de Oğlak burcunda hareket ediyor olmasıyla eğitim hedeflerinizle, yaşamınız önemli ölçüde yapılanacak. Kariyer hayatınızda ise sektörel değişimler ve olaylara yaklaşım tarzınızı değiştireceğiniz özel bir dönem sizi bekliyor. Birçok akrep satış, pazarlama, medya, eğitim, yurtdışı ticaretler, medya yayıncılık gibi sektörlerde kendilerine profesyonel anlamda yer edinebilirler. Bazı Akrepler yakın çevreleriyle ortaklaşa girişeceği projelerde önemli roller üstlenebilirler.31 Ocak ve 12 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek ay tutulması sizler için oldukça önemli. Bu anlamda kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin hayatıyla daha yakından ilgilenip bazı sorumluluklar alabilirsiniz. Bu alanlarda hayatınız için önemli bir denge kurmak zorundasınız. Şubat ve ağustos arasında oluşacak güneş ve ay tutulmaları ile zaten ev, aile ve kariyer hayatınızda önemli değişimleri işaret ediyor. Şartlar sizi istemeseniz de farklı bir noktaya taşıyacaktır. Ev değiştirmek, ev almak, mülk edinmek, yatırımlar yapmak adına olumlu ve belirleyici bir süreç. Kariyerde terfi edeceğiniz önemli oluşumlar da gelişmiş olacak. Uranüs’ün de artık Boğa burcunda seyretmesiyle ilişkiler kanalıyla hayatınızda farklılaşma ve marjinalite bir süreç oluşacaktır. Mars, haziran ayı sonlarında gerilerken artık Oğlak burcuna geçiyor. Kariyer ile ilgili çabalarınızda daha dikkatli olun ve girişimlerinizi Mars ileri hareketine geçiş yaptığında yani eylül ayında ortaya çıkartın ve tüm gücünüz ile durmadan ilerleyin.

AKREP BURCU AŞK VE İLİŞKİLER

Bu yıl, sevginin hayatınızda son derece önemli bir dinamik yapı alacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Aynı zamanda bu yıl verdiğiniz kararlar, ilişkinizin ne kadar iyi veya ne kadar kötü olduğunu doğrudan belirleyecek. Her konuda duygularınız daha fazla etkili olacak. Eğer duygularınızı bastırırsanız ilişkileriniz olumsuz yönde ilerleyecektir. Çünkü geçmişteki kadar uyumlu olabilecek bir gücünüz yok artık. 2018, arkadaşlarınızla ve ailenizle olan ilişkilerinizi de önemli düzeyde göz önüne getirecek. Onlara karşı sert bir tutum içinde olmamaya çalışın. Ancak sizi rahatsız eden bir şey yaptıklarında onlara söylemekten de korkmayın. Duygularınıza sadık kalın ve 2018'de başkalarının sizi duygusal anlamda yıpratmasına artık izin vermeyin. Bu yüzden yoğunlaşan duygularınızı pozitif yönde kullanın. İlişkinizden ne istediğinizi veya beklentinizin ne olduğu konusunu eşinizin anladığından artık emin olun. Sizler genellikle doğrudan konuşmayı seven ama olayları dolaylı yönden anlatmaktan hoşlanmayan insanlar olduğunuzdan, bu sizin için daha kolay olacaktır. Bunun dışında tüm bu kararları verdiğinizde artık çocuk sahibi olmak isteyip istemediğinizi de düşünmeniz gerekmektedir. Yakın arkadaşlarınız ve kardeşleriniz vasıtasıyla hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Hayatınızda yeni bir dönemin kapılarını açarak, kendinize yeni bir yol haritası çizeceksiniz. Jüpiter, Akrepler için derin aşklar ve tutkuların zamanıdır. Jüpiter’in ekim ayına kadar burcunuzda geziniyor olması sizlere ilişkilerinizi yönetme fırsatını verecek. Tabi bu fırsatı verecek ama o tahammül ve sabrı hakkedecek bir partner var mı? Önce buna karar vermeniz gerekmektedir. Uzun zamandır aşkta yüzü gülmeyen akreplerin istediği ilişki fırsatı ayağına kadar gelebilir. Bu bağlamda mayıs ayı sizler için çok önemli olacak. Kadersel bazı tanışmalar ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. 26 Haziran ve 27 Ağustos tarihleri aralığında Mars gerilemesi bu konuları hayatınıza kendiliğinden getirecektir. Sonrasında gelişen Venüs Retro’sunun da aktifleşeceği bu süreç başlıyor.5 Ekim ve 16 Kasım tarihleri aralığında eski aşklarla ilgili geri dönüşler ve tekrar başlatmalar, gündemde yer ederken var olan ilişkilerinizde tutkuyu ve aşkı başkalarında bulma noktasına kadar gelebilirsiniz. Bunun için çok dikkatli olmalı, gereksiz yere kendinizi ve sevdiğinizi üzecek tuzak duygulardan kendinizi arındırmalısınız.

ASTROLOG AYGÜN AYDIN'IN AKREP BURCU 2018 TAVSİYESİ

Bu yıl diğer yıllara göre daha güçlü, daha akıllı ve daha kararlı olmalısınız. 1 Mayıs'tan itibaren Uranüs karşıtlığını yaşamaya başlayacağınız için hayatınızda hızlı ve beklenmedik değişiklikler olması öngörülebilir. Uranüs işin içinde olduğunda değişikliklerin doğası pek öngörülemeyen bir noktada olabilir. Bu ilk giriş biraz şaşırtıcı gelebilir size ve değişen koşullara hızlı bir şekilde tepki göstermenize neden olabilir. Değişime uyum sağlamayı öğrenmek bu yıl önemli bir tema olacak sizler için. Daha yüksek bir bilinç kazanmak kendinize ayrı bir bakış açısı ile bakmanıza olanak sağlayacak. Bu deneyim sizi bambaşka biri yapacak. Yaşananlar size stresli gibi gelse de değişiklikler büyümenizi sağlayacaktır. Artık fiziksel, maddi ve manevi dünyalarda bir büyüme ivmesi gayet mümkün gözüküyor. Karşınıza çıkan fırsatların en iyisini seçmek için ılımlı olmaya ve araştırmaya ihtiyacınız var. Uranüs hayatınıza bir şekilde artık dâhil olmaya başladığı için daha açık fikirli ve esnek olmanız sizin daha çok başarılı olmanızı sağlayacaktır.1 Eylül sonrası yönetici gezegeniniz Plüton'un Jüpiter’e sağlayacağı destek ile büyük bir mucizenin kapınızı her an çalacağını öngörebiliriz. İYİ SENELER!

Demem o ki; 2018 Yılında sırtınızdan vuran tek şey akşam güneşiniz olsun. Mutlu seneler…

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2018 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.