Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
150 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumları

2016’nın gerçekleşemeyenlerinin hepsi geride kalsın.2017’nin hayallere yaklaştıran etkileri gelsin diyelim. Bu yılı sizler için ikiye ayırmak gerekiyor 10 Ekim’e kadar olan birinci süreç ve 10 Ekim’den sonrası. Jüpiter Terazi seyriyle önemli hazırlık ve yapılandırma sürecinden geçiyor olacaksınız. Örneğin; unutamadığınız önemli bir aşk hikâyesi var ise, artık kafanızda haklı sebeplerle bitirebileceksiniz y'a da yaşadığınız sıkıntılı bir süreçse kalıntılarının verdiği ruhsal sıkıntılar da bitiyor olacak. Önemli yardımlar ve destekler alabileceğiniz farklı bir süreç. Psikolojik anlamda kendinizi iyileştirmek ve tedavi etmek için çok güzel şanslar ve fırsatlar elde edebileceksiniz. Kendinizi dönüştürmek ve farkındalık yaratmak bilinmeyen şansların ve fırsatların ortaya çıkması. Haberiniz olmasa da önemli kişilerin size verdiği manevi destekler sizi çok önemli bir noktaya getirecek ve 10 Ekim’den sonraki yeni kuracağınız hayatınızın altyapısını oluşturuyor olacak.

HAYATTA ÖYLE SEÇİMLER YAP Kİ KAZANDIĞIN ŞEYLER, KAYBETTİKLERİNE DEĞSİN

28 Ocak’tan sonra hız kazanmaya başlayan kariyer süreci 11 Şubat’tan sonra sizi farklı bir noktaya getirecektir. Yeni bir yere taşınma, yeni bir düzen, yeni projelerin devreye girmesi, yeni gelen tekliflerin belirginleşeceği bir döneme giriş yapacaksınız. 21 Ağustos Aslan burcundaki Güneş Tutulmasından sonra size zaman kaybettirdiğini düşündüğünüz her şeye son vermeye karar vereceksiniz. Bu tutulma sonrası önümüzdeki 1 yıl iş hayatınızda güçlü bir dönüşüm söz konusu olacak. Yeteneklerine ve derin mücadelesine güvenen Akreplerin kazanacağı bir döneme de işaret ediyor olacak. Eğitim ve yurtdışı çalışmalarınızı bu yıl özellikle tamamlamanızı tavsiye ederiz. Ailevi konularla daha fazla ilgilenmeniz gereken ve ebeveynlerinizle ilgili konuların gündeme gelmesi ekstra bonus olacak. Evinizin tadilatı, bakım - onarımı gibi konular gündemde olurken birçok Akrep taşınma ve yer değiştirme kararı da alabilir. Bazı seçimlerinizin aslında doğru olmadığı ve zaman kaybettiğinizi hissettiğiniz o an küllerinizden doğma kararı vereceksiniz. Bu yıl paranıza güzel sahip çıkacaksınız. Uzunca yıllardır parasal ve ekonomik koşullarınızda oldukça zorlandınız. Şimdi durum daha başka bir noktada olacak. Bu yıl doğru yatırım yapan veya birikim kaynaklarını koruyan Akrepleri 10 Ekim sonrası şanslı fırsatlar bekliyor olacak. Evlat sahibi olmak isteyenlerde bunun için gerekli sorumlulukları üstlenecek. Eş ile ortaklıklarınızı gözden geçirebilir. Özgürleşmek isteyebilirsiniz.

SEVMEK DEVAM EDEN EN GÜZEL HUYUM

Aşk hayatınızda önemli bir canlanma ve tazelenme dönemi geliyor çevrenizdeki oluşumları ve fırsatları fark edin. Kalbinizin ritmini değiştirecek önemli durumlarla karşılaşmaya hazır mısınız? Ama eski aşk ne durumda? Var olan ilişkilerinizi, düzenlemek isteyeceğiniz önemli adımlar atmak isteyebileceğiniz bir dönem. Çocuk ve hamilelik temalarını düşünen akreplerin bu dönemde hayatına mutluluk ve şans getirebilecekleri bir dönem. 4 Mart’ta başlayan Venüs Retro’su eski ilişkileri ve ilişkilerdeki borç alacak konularını sorunlu bir şekilde gündeme getirebilir. Takıntılı ve saplantılı bir şekilde eski aşk hikâyelerinin yeniden gündeme gelmesi ve sizin tutkuyla bu bağımlılıktan vazgeçmeyi denemeniz oldukça zor olacak. Aşka cesaretinizle meydan okuyabileceğinizi söyleyebiliriz. Lütfen daha dikkatli olup, tutku ve hırslarınızı kontrol edin. Var olan ilişkilerinizi ekstra korumanız ve sağlıklı yürütmeniz gereken bir süreç. 20 Nisan ve 20 Mayıs arasındaki tarihlerde ilişkiler arenasında netlikler oluşturmak isteyerek geçirebilirsiniz. Yeni ilişki ve tanışmalarında gündemde olacak. 25 Mayıs ve 10 Haziran tarihleri aralığında alacak verecek konuları gündemde borçlarınızı yeniden düzenleyebilir ve yeni yatırımsal planların içerinde olabilirsiniz. 21 Ağustos’ta oluşan güneş tutulmasıyla birlikte çok önemli bir projeniz kabul edilebilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da önemli bir terfi alıyor olacaksınız. Her ne olursa olsun bu sizin kurduğunuz kariyer hikâyenize göre şekillenecek. 10 Ekim ve 20 Kasım arasındaki süreç çok önemli hayatınızın çok önemli fırsatları karşınıza çıkabilir.

Gökyüzü Hareketleriniz:

• 11 Şubat Aslan Burcunda-Halkalı Ay Tutulması
• 26 Şubat Balık Burcunda-Halkalı Güneş Tutulması
• 26 Nisan Boğa Burcunda - Yeniay
• 11 Mayıs Akrep Burcunda - Dolunay
• 21 Ağustos Aslan Burcunda –Tam Güneş Tutulması

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.