Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
547 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Alışılmış bazı olaylara tepkilerinizi eskisi gibi vermeyebilir yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Hayatınızı şekillendirdiğiniz pratik konular yeniden gün yüzüne çıkabilir. Bu noktada yapmış olduğunuz bazı hatalarla yeniden yüzleşebilirsiniz. İradenizi ortaya koymanız gereken bazı kopuşlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ve gündelik yaşamınızla fazlasıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Vücudunuza her zamankinden fazla özen göstermenizin zamanı.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Şanslı eller sizleri koruma altına alırken hayattan diledikleriniz ve istekleriniz kolayca gerçekleşebilir. hale geliyor. Haritanızda destekliyorsa bu dönemde önemli bazı açılımlar yapabilir sürpriz şanslar elde edebilirsiniz. Var olan ilişkiler evliliğe taşınabilir. Kariyerinizde uzun zamandır beklediğini terfi ve kazanç söz konusu olabilir. Çocuk sahibi olabilirsiniz.

14 Ekim Venüs Terazi

Bu geçiş süresince gizli saklı ilişkilerde denge kurmak ön planda olacaktır. Bazı konular netlik kazanana kadar gizli kalabilir. Âmâ bu durumda daha sonradan can sıkıcı hale gelirken denge kurmak daha da zorlaşabilir.

19 Ekim Terazi Yeniay

Finansal sorumluluklarınızı yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Borçlar ve alacaklar dengesiyle uğraşabilirsiniz. Eşin parasal kaynaklarında bazı baskıcı tavırlar sizi yıpratabilir. Gizli konular hayatınıza daha fazla yer edebilir. Kendinizi arındırmak ve geri planda kalmak adına ruhsal çalışmalara yönelebilirsiniz.

22 Ekim Mars Terazi

Şüphelerinizle savaşma zamanı. Gizli ilişkiler ve gelecekte sonuç vaat etmeyen bir takım sorunlar bir şüphe yüzünden yeniden patlak verebilir. Tavsiyem bazı konular ispatlanmadan hareket etmemeniz. Hislerinizden emin olsanız bile görmediğiniz ve bilmediğiniz sürece gerçek olmayabilir. Burada duygusal anlamda kendinizi sevgisiz ve mutsuz hissetmek yerine kendinizi düşünmeye ve gerekli değeri kendinize vermeyi önerebilirim.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
 
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.