Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili akrepler, Eylül ayı sizler için tam bir dönüşüm ayı olacak nitelikte. 9 Eylül'de başak burcunda gerçekleşecek yeniay ve Satürn gezegenin ileri hareket geçmesi aynı zamanda Venüs gezegeninin de sizin burcunuza ilerlemesi hayatınızla ilgili önemli dönemeçleri alacağınız bir ay olacağını gösteriyor. Özellikle ayın ilk günlerinde aşk hayatınızda önemli yakınlaşmalar kaydedebilir ve istediğiniz iletişim şeklini kurabilirsiniz. Karşı taraftan beklediğiniz adımları görmek sizi daha da cesaretlendirecektir.

Bu ay Venüs’ün size getirdiği enerjiler sayesinde kendinize güveniniz tam olacağından ilişkilerle ilgili net bir karar alıp yolunuza o şekilde devam etmeye niyetlenebilirsiniz. Yaşamınızda hiçbir sorun kabul etmeyeceğiniz bu ay ruhunuzu yoran ağırlıklardan kurtulmak ve sizi yoran bir ilişkiden sıyrılmak her şeyden önemlisi kendinizi bulmanıza yardımcı olacaktır. Sizi çok ileriye taşıyacak olan bu düşünceniz iş ortaklığı konusunda da aynen devam edecektir. Sizi bir faydası olmayan veya aşırı yıpranmış olduğunu düşündüğünüz ortaklığı bitirip yeni kararlar alma yolunda kendinizi cesaretli hissedebilirsiniz.

12-17 Eylül arasında Venüs’ün Uranüs ile yapacağı karşıtlık ile yaşamınızda ani ve şaşırtıcı gelişmelere hazırlı olmalısınız. İşin içinde Uranüs olduğundan yaşamınızda hiç beklemediğiniz deneyimleri yaşamanız mümkün. Çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Ya da çocuk sahibi olmak için tedavi sürecine başlama kararı alabilirsiniz. Bunun dışında başka senaryolar üretmek gerekirse hayatınıza yeni biri girebilir ya da uzun zamandır problemlerinizi çözemediğiniz partnerinizle yolları ayırabilirsiniz. Bu senaryolardan hangisi sizin yaşam öykünüze uygunluk sağlıyorsa öngörülerinizi buna göre yapmalısınız.

Venüs’ün burcunuzda seyretmesi zaten kendinize olan güveninizi artırdığından bu dönemde hem çekici hem de beraberinde gelen şansı kullanabilir ve hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcını yapabilirsiniz.

21 Eylül’de Güneşin Merkür ile kavuşum yapması bir dostunuz ya da sosyal çevre arkadaşlıklarınızla ilgili birinden aldığınız bir fikir veya bilgi paylaşımı sayesinde çok önemli bir başarı elde edebileceğinizi gösteriyor. Gelecek günlere yönelik projelerde bilginizi sunacağınız ve para kazanacağınız bir işin onaylanması söz konusu olabilir. Bu kişisel hedeflerinizi yeniden değerlendirmek, onları arkadaşlarınızla tartışmak ve sizi destekleyen insanlar etrafınıza çekmek için harika bir zamandır. Özellikle sizden genç insanlardan alacağınız tavsiyeler kazanım getirebilir.

25 Eylül de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte hayatınızla ilgili ani ve sürpriz kararlar verebilir yeni bir dönemi başlatabilirsiniz. Finansal konularda da bu ay şans sizden yana. Elinize geçen fırsatları değerlendirip kullandığınızda kazancınız istediğiniz yönde ilerleyebilir. Eğer var olan bir yatırımınız veya arsanız, mülkünüz varsa bunların satışları ile uğraşabilirsiniz.

Dikkat çekici tarihler:4-7-9 Eylül ve 28-29 Eylül Tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.