Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için oldukça güçlü ve kendinizi ispat edeceğiniz bir ay olarak hafızanızda kalacaktır. Yaşam içinde çözüm bulmak istediğiniz her konu sanki bu ay içinde sizlerle olacak gibi görünüyor. Hayatınızda önemli bir gerçeği öğrenebilirsiniz.

Özellikle 5 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşecek yeniay sonrası ilişkiler sizler içinde oldukça önem kazanacak. Bu sizin hikayenize göre değişim gösterecektir. Evli iseniz evliliğiniz ile ilgili bazı kronikleşmiş problemleri sonlandırmak isteyebilirsiniz. Ya da bekarsanız yeni biri hayatınıza dahil olurken onu tanıma kısmı sizi biraz yorabilir ve yerli yersiz şüpheler içerisine itekleyebilir. Artık mutlu olma zamanı içindesiniz. Kendinizi ve çevresel ilişkilerinizi belli bir düzen içine sokmalısınız.

19 Mayıs’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek olan akrep dolunayı ile artık hedeflerinize daha güvenle ilerliyor olabilirsiniz. Önemli bir arsa ya da ev işiniz varsa bunların alım satımları ile uğraşabilirsiniz. Mayıs ayının ilk başlarında sizler için önemli olan konuların bu dolunayda netlik kazandığını görebileceksiniz. Nisan ayında tamamlayamadığınız aile içi önemli bir konuda 20-21-22 Mayıs zamanlarında önünüze gelebilir ve artık bir karar vermek durumunda olabilirsiniz. Tutkular ve ihtiraslar insanı hasta edebilir. Lütfen artık bazı şeylere körü körüne bağlılık göstermeyin. Kendinize saygınızı yitirdiğiniz veya kendinize değer vermediğiniz olaylardan uzak durmayı bu ay öğrenmeniz gerekmektedir.
 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.