Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Akrepler; 2018 yılının üzerinizdeki baskıcı ve zorlayıcı enerjisi artık bu ay ile birlikte son buluyor diyebiliriz. Bu ay yapmak istediğiniz planları yoluna koyma ve insanları etkileme zamanı. Venüs’ün burcunuzda olmasıyla hayatınızla ilgili beklediğiniz küçük de olsa şanslar ve fırsatlar söz konusu olabilir. Aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler önünüze gelirken geçmişte yaşadığınız ilişkilerinizle ilgili bazı konuları hızlıca çözümleyebilirsiniz. Kendinizi ifade edebilir ve beklentilerinizi karşılayabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili beklediğiniz ve gücünüzü toparlamanız gereken oluşumlarla doğru bir yol bulabilirsiniz. Bu ay evlat sahibi olma ya da çocuklarınız varsa onlarla ilgili sorumluluklar önünüze gelebilir. Ve güzel bir yön çizebilirsiniz. Ayın ilk yarısı dostluklarınıza dikkat etmeniz gereken olaylar söz konusu olabilir. Aranızda oluşan yanlış anlaşılmaları düzeltebilirsiniz. Ay sonunda oluşan Aslan ay tutulmasıyla bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Olaylara yaklaşımınız objektif olmalıdır ve üzerinizde hissettiğiniz bazı sorumluluklar artık zorunlu bir değişim noktasına gelebilir.

Yıldızlı günler:7-9-22-24 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.