Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
547 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

İçsel güvenlik anlayışınız tamamen değişecek. Güven sorunu yaşayabileceğiniz bir dönem olabilir. Ebeveynlerinizle ilgili devam edegelen sorunlarla atık tamamen yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ev, aile, yuva yerleşimlerinizde değişiklikler meydana gelebilir. Sahip olduğunuz değerleri kaybetme korkusuyla yüzleşebilirsiniz. Gayrimenkulleriniz ve kazanımlarınızla ilgili bazı değişimler meydana gelebilir. Taşınmak ve yer değiştirmek konuları da ayrıca gündeminize gelebilir.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

Eski arkadaşlıklarınızın gündeme geleceği önemli bir dönem. Hayatınızın belli bir döneminde kalmış konu ve olaylar yeniden karşınıza çıkabilir. Eski bir lise aşkı ya da ilkokul arkadaşı ile yeniden ortak bir amacı ya da bir ideali gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Kariyerde özel ve önemli başlangıçlar zamanı. Yeni bir proje teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Terfi ve zam istemek içinde ideal zamanlar. Âmâ sanki şartlar sizi kariyer anlamında başarıya zorlamak adına önünüze bazı yol ayırımları getirecek ve sizde doğru seçimlerle başarıya ulaşabileceksiniz.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Aşk hayatlarıyla ilgili arayışları olanlar kendilerini en iyi şekilde gösterebilecekleri fırsatlar yakalayabilirler veya romantik şansları artabilir ya da duygusallıklarını göstermeleri kolaylaşacak. Karizmanız, kullandığınız kelimeler ve zarafetiniz bu sefer samimiyetin getireceği faydalardan daha fazlasını sağlayabilir.

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları

 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: