Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
547 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

Jüpiter’in kapı gibi arkanızda olduğu güçlü ve dinamik olan 2018 yılına hoş geldiniz. Ocak ayı sizler için hareketli ve büyük yenilikleri başlatıcı gücüyle karşınızda durup size göz kırpıyor.

2 Ocakta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizi hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracak.

Ay içerisinde sizler içinde en önemli tarih 15 Ocak diyebiliriz. Ayın ortasında yakın çevrenizden göreceğiniz bazı destekler sizi oldukça mutlu edebilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz var ise basın-medya, eğitim alanları gibi bunlarla ilgili güzel gelişmeler yakalayacaksınız. Partnerinizle zorlandığınız ve işin içinden çıkamadığınız konular için bu ay size yapıcı anlamda büyük bir destek verecek. Ne yapmak istediğiniz konusunda daha tutarlı olmak zorundasınız.7 aydır ayrılmak istediğiniz eşinizden bugün acaba çocuk mu yapmalıyım fikri oluşuyorsa bu anlamda ciddi sıkıntılar yaşıyorsunuz demektir. İlişkinizde egolarınızdan sıyrılıp biraz daha sakin olmayı öğrenmelisiniz. Geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız aldanışlar sizin suçunuz değildi. Yorgunluklarınız sizi aslında bu yıla hazırlayan bir kazanımdı. Artık kime ne kadar güven duyacağınızı veya kime iki kere güveneceğinizi daha iyi biliyorsunuz.

17 Ocak Oğlak Dolunayına karşı daha dikkatli olmalısınız. Yakın çevre ve ilişkilerinizde önemli bazı dedikodulara şahitlik edebilirsiniz.
Kısa seyahatleriniz ya da kısa iş projeleriniz bu ay içerisinde size rahatlama getirecektir. Bu dolunay size, ciddi analiz yapma ve düşünme adına güzel fırsatlar ta sunacaktır.

21 Ocak sonrası Güneş’in, Venüs’ün ve Merkür’ün artık Kova burcunda hareket ediyor olmasıyla aile ile ilgili konularınız önem kazanacak, parasal ve finansal konular arasında bir takım anlaşmazlıklar söz konusu olabilecektir. Ekonomik koşullarınızı daha güvenli bir alana taşımak isteyebilirsiniz. Aile desteği almak sizin için bu ay ayrıca önem kazanabilir. Partnerinizle biten bir evliliğiniz var ise bu alanda hem ekonomik, hem de hukuksal durumunuzu tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. 31Ocak’ta Aslan burcunda yaşanacak Ay tutulması sonrasında hayatınızda kariyeriniz adına sürpriz bir terfi alma veya işinizde statü yükselmesi gibi konular söz konusu olabilir.

 Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: