Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için engellerin ve baskıların üzerinizden biraz daha kalktığı bir ay olabilir. Bu süreçte birçok şeyle mücadele edebilirsiniz olanları sabırla karşılamalısınız. Bu ay içsel kaygılara ve yaşamın duygusal yönlerine odaklanabilirsiniz. Duygularınız öngörülemez ve düzensiz olabilir. Bu süreçte başarınız duygularınızla nasıl savaştığınıza bağlıdır. Hedeflerinize ulaşmak için üzerinize düşen sorumluluktan daha fazlasını yapmanız gerekebilir. O anın şartlarına uyum sağlamayı öğrenin ve iş birliği yapın. Öfkenize yenik düşüp bireysel hareketler yapmak size yeni hatalar yapmaya sürükleyebilir.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ile çaresiz ve karışık duygular içine girebilir ve kendinizle bir çatışma veya ikilem yaşayabilirsiniz. Olayları akışına bırakmalı ve gevşemeye çalışmalısınız. Bu durum sizin için daha iyi olacaktır. Venüs’ün Balık burcundan size vereceği destek sayesinde bu iç dengeyi daha rahat koruyabileceksiniz. İlişkilerinizde siz isterseniz bir toparlanma ve iyileşme yaşamanız söz konusu olabilir. Belki çocuk sahibi olma kararı ya da hayatınızda yeni bir eve taşınma durumunuz gibi konular ilişki bağlılığınızı arttırabilir. Bazı sürprizler yaşanabilir. Her şeye hazırlıklı olun! Bekar akrepler yeni bir ilişkiye başlayabilirler. İlişkisi olan Akreplerde de tutkunuz artabilir ve partneriniz ilişkinizi ve tutkunuzu beslemede size öncülük edebilir. Bu ay ailenizle oldukça keyifli vakit geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Birleşme ve kutlamalarla aile ortamında eğlenceli gelişmeler olabilir. Partnerinizin hukuksal sorunları çözüme kavuşabilir. Eğer doğum haritanızda sert etkiler yoksa daha rahat bir ay yaşayabilirsiniz.

16 Ocak birçok gezegenin Kova burcuna geçmesiyle samimi ilişkileri sorgulayabilirsiniz. Bu ay sağlık bakımınıza dikkat etmeli ve mevcut rahatsızlıklar için derhal tıbbi yardım almalısınız. Kronik hastalıkların yoğunlaşması muhtemeldir. Sağlığınız aşırı çalışma ve başkaları ile olan çatışmalar nedeniyle de tehlike altına girmemelidir. Yeterince gevşeyerek gerginliği azaltmaya çalışın.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay beklentilerinizi düzene sokabilir ama tam olarak istediğinizi vermeyebilir. Bu yüzden acele etmeyin. İşyerinde olan durumlardan etkilenebilirsiniz. Performansınızı etkileyecek bir hayal kırıklığı ve kaygı duygusu oluşursa bu tuzağa asla düşmemelisiniz. Yatırım yapmayı düşünüyorsunuz bunu harekete geçirebilirsiniz.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: