Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalıyor olabilirsin. Bazı nedenlerden ötürü yaşantın bir kaosa dönmüştü ama kasım ayı adeta bunu yoluna sokuyor. Özellikle kariyer hayatınla ilgili önemli bir başarı seni bekliyor olabilir. Bu ay en dikkatli olman gereken şey Merkür gerilemesi sürecinde atacağın adımlar olacaktır. Merkür gerilemesi 20 Kasım tarihine kadar devam edecektir.

Bu süre zarfında bir şeyler yapma demek istemiyorum. Bahsettiğim şey daha özenli ve kontrollü olma durumudur. Son 2-3 yıldır hayatın da yaşadığın şeylere sende pek anlam veremedin. Bu ay tahmininden daha fazla zorlandığını düşünüyorsan, demek oluyor ki bırakman gereken şeyleri vaktinde bırakamadığın için bu zorlukları yaşıyorsun. Çünkü “benim olan benim kalır” mantığını büyük bir inatla uzunca zamandır savundun. Şu an yaşadıklarını bir olumsuzluk ya da aksilik olarak görmemeli kendi gerçek gücünü keşfetmelisin.

12 Kasım da boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ve 19 Kasım’da Mars gezegenin senin burcuna giriş yapıyor olması seni daha gerçekçi olaylar içerisine alacak. Duygusal anlamda iyi bir refah düzeyine ulaşıyorsun ama Mars’ına ayrılıklar ve bitişler getirme ihtimalinde unutmamalısın. Eğer kaliteli bir ilişkin varsa bu eşiği iyi atlatırsın. Şayet böyle bir ilişki içinde değilsen burada artık olması gereken olacaktır. Bir yandan süren hukuksal sorunlar ya da eşinin belki de ortaklarının hukuksal problemleri senin canını sıkıyor olabilir. Bu tür konularda daha geri adım atmalı ve sabırlı davranmalısın. Stres yaratmamalı ve stresten uzak durmalısın.

Bu ay sana önerim, çevreni kararlılığın ve iyimserliğinle hayran bırakman olacak. 23-24-25 Kasım civarları mal-mülk konularınla ya da parasal hususlarla ilgili bazı finansal anlaşmalara gitmen gerekebilir. Tartışmadan ya da fazla gerilim yaratmadan hareket etmen senin adına daha doğru olacaktır. Büyük bir sorumluluktan artık arınıyor olabilir ve kendi yaşam alanını kurabilirsin. Bazı şeyleri bırakman için belki bazı nedenlerin var. Artık bunları gör ve cesur ol. Bu ay kendini daha fazla dinlendirerek ve kişisel ihtiyaçlarınızı önemseyerek ilerlemeyi seç. Güzel bir ay dilerim.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.