Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
AKREP BURCU

AKREP BURCU

24 Ekim - 22 Kasım AKREP Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili akrepler Kasım ayının şanslı burçlarından birisi olduğunuzu söyleyebiliriz. Nihayet birçok konuda kendinizi baskılanmış gibi hissetmeniz veya bazı işleri yapmaya çalışırken başkaları tarafından bozulduğunu görmeniz bunlar sizi bir süre epey yıpratmış olan olaylardı. Özellikle Jüpiter 1 yıl boyunca hayatınızda önemli fırsatlar önünüze getirirken bunları hayata geçirme noktasında da sizleri imtihan etti. Yeri geldi evliliğiniz ve parasal ilişkileriniz sizi bir karar vermeye itekledi. Ancak bütün samimiyetimizle söyleyebiliriz ki gezegenler ayın 16'sında sonra sizlere büyük şans ve iyilik getirmeye hazırlanıyor. Özellikle Jüpiter'in sizin maddi durumlarla ilgili evinizi aydınlattığı için bu konuda size büyük şans ve bereketi de beraberinde getiriyor. Nitekim birçok konuda dayandığınız durumların ve gösterdiğiniz sabırların meyvesini alıyor olabilirsiniz. Ancak durum bu kadar şansınıza işliyorken hata yapmaya o kadar müsait bir yapıda olabilirsiniz ki bu duruma karşı özellikle tedbirli olmanızı tavsiye ediyoruz. Ayın 15'inden sonra istediğiniz bir mülkü satabilir ve çalışma hayatında tamamen farklı bir hizmette görev yapıyor olabilirsiniz. Eşinizle ortak bir iş alanı içindeyseniz artık burada kendinizi geliştiremediğinizi düşünüp belli ego çatışmalarına bir son vermek isteyebilirsiniz. Ya da evli değilseniz hayatınıza yeni girecek biri ile ortak birtakım işler içerisinde olabilirsiniz. Birçoğunuz belki bu son 1 yılda psikolojik olarak bile destek görmüş olabilirsiniz. Üzerinizdeki baskı ve engellenmişlik duygusundan kurtulduğunuzu hatırlatırız. Özel ilişkilerde ise artık sizi anlamayan insanlarla zaman kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Biliyoruz ki aradığınız arkanızda sağlam duracak bir güç ve bir destek ama onu da bu son 1 yıl içinde bulamadığınızı düşünüyorsanız artık bu ay yeni olanaklara ve yeni insanlara şans verme zamanı geldi diyebiliriz.

Sizin için yıldızlı günler: Kasım 7 ve 8
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: