Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
Tarot Falı
FALA BAŞLA ›

Nasıl fal bakılır?

Fala başla butonuna bastıktan sonra 5 farklı tarot açılım şekillerinden birini seçmelisiniz. Açılım şekillerimiz 6’lı psikolojik açılım, 5’li para açılımı, 9’lu dilek açılımı, 7’li kariyer açılımı ve 6’lı aşk açılımıdır.

6’lı psikolojik dağılım, duygusal problemlerininizi değerlendirmeniz için en ideal açılımlardan biridir.

5’li para açılımı, finansal durum ile ilgili çok değerli bilgilere ulaşılan bir açılımdır. Kariyer ve para konuları hakkında önemli ipuçlarına ulaşılır.

9’lu dilek açılımı, istek, arzu ve hayallerinizi belirleyen unsurların etkilerini belirlemek için idealdir.

7’li kariyer açılımı, profesyonel hayatınızla ilgili soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir açılımdır ve kariyer planınızı çizmede faydalı olacaktır.

6’lı aşk açılımı, aşk hayatınızın zayıf ve güçlü yönlerinin değerlendirilmesi açısından önemli ipuçları verir.

Öncelikle hangi açılımı tercih edeceğinize karar verin ve seçtiğiniz açılımın üstüne tıklayın. Üstteki desteden seçtiğiniz kartları istediğiniz kutuya sürükleyerek yerleştirin ve falımı göster butonuna basın.

Her kartın anlamının tek tek yorumlandığı tarot falınızı dilerseniz Twitter ve Facebook’ta paylaşabilir, arkadaşlarınıza mail olarak gönderebilir, hatta arkadaşınızın tarot falına bakıp sonucunu kendisine mail olarak gönderebilirsiniz.

TAROT UYGULAMASINI PAYLAŞ