Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

Tarot Falı

FALA BAŞLA ›

Ücretsiz Tarot Falı

Hoş geldiniz,
İnsanlar her zaman geleceği merak etmiş, bu uğurda çeşitli yöntemler geliştirerek gelecekle ilgili bazı ipuçlarını yakalamaya çalışmışlardır. Bu yöntemlerden en eskisi de Tarot Falı’dır. Tarot Falı’nın kökeninin nereye dayandığı tam olarak bilinmemektedir ancak Tarot, Eski Mısır büyülerinden başlayarak çingenelerin falları ile günümüze kadar gelmiş en eski kehanet yöntemlerinden biridir. Tarot destesinde 78 renkli kart bulunur. ilk 22 kart büyük sırlar serisini (Major Arcana= Büyük Arkana), kalan 56 kart ise oluşan küçük sırlar serisi (minor arcana-Küçük Arkana) oluşturur. Tabii ki, yaşadıklarımızı ve yaşayacaklarımızı hiç kimse değiştiremez ama hepimiz dönem dönem hayatımızın bilinmeyen bazı noktalarına yolculuk yapmak, hatta bildiklerimizi bile başka ağızlardan tekrar duymak isteriz. İşte bu yüzden sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğümüz Ücretsiz Tarot Falı bölümümüz var. Sayfamızda yer alana tüm Tarot Falı açılımları tamamen ücretsiz olup herkesin keyifle vakit geçirmesi için tasarlanmıştır. Herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geniş bir yelpaze içerisinde hazırlanan tarot açılımları merak ettiğiniz pek çok konuda sorularınıza yanıt verecek.
Sitemizde 5 farklı tarot açılımı vardır.
6’lı psikolojik dağılım, duygusal problemlerininizi değerlendirmeniz için en ideal açılımlardan biridir.
5’li para açılımı, kariyer ve para ve finansal konularıhakkında önemli ipuçlarına ulaşılır. Beyin fırtınası, yaratıcılık ve meditasyon için mükemmel bir açılımdır
9’lu dilek açılımı, istek, arzu ve hayallerinizi belirleyen unsurların etkilerini belirlemek için idealdir.
7’li kariyer açılımı, profesyonel hayatınızla ilgili soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir açılımdır ve kariyer planınızı çizmede faydalı olacaktır.
6’lı aşk açılımı, en çok tercih edilen tarot açılımlarından biridir. Aşk hayatınızın zayıf ve güçlü yönlerinin değerlendirilmesi açısından önemli ipuçları verir.
Fala başlamadan önce hangi açılımı tercih edeceğinize karar verin ve hemen Tarot falınıza bakmaya başlayın.

Unutmayın hayatınıza yön verecek olan tek şey sizsiniz. Fala inanmayın ama falsız da kalmayın!
İyi eğlenceler...

TAROT UYGULAMASINI PAYLAŞ