Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SÜREKLİ BİRİNİ RÜYALARDA GÖRMEK

15.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Patch
Benim 2,5 yıldır sevgilim var. Bu yıl sınıfıma yeni bi oğlan geldi be yanıma oturdu . Onu yaklaşık 5 kez rüyamda gördüm . Dün yine gördüm ve rüyamda şunu gördüm . Ben sınıftaydım önümde kağıtlar vardı . Sonra sıra arkadaşım geldi yanıma oturdu bikaç kez ona baktım . Sınıftan gittim sonra bi daha geldiğimde yerde sıra arkadaşımın notları ve benim küçüklük fotoğraflarım vardı . Sıra arkadaşım yanıma geldi başımı omzuna yasladım ve benim fotoğraflarıma bakmaya başladık . Bu ne anlama gelir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birden çok kez görülen benzer içerikli ya da tek kişi ile ilgili tekrar eden rüyalar haberci olmazlar. Bu kişi sizin ilginizi çekmiş olmalı. Bir sevgiliniz olduğu için onunla birlikte olmayı düşünmeseniz de bilinçaltınıza söz geçiremiyorsunuz. Bu kişiyi sanki çok eskiden beri tanıyormuşsunuz gibi bir his var içinizde. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA