Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ BİRİNİ GÖRMEK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Clem
Merhaba, bir kız var hiç tanımıyorum ama hayatımdaki yeri yüzünden onu hiç sevmiyorum hatta nefret bile ediyorum diyebilirim. Ve sürekli rüyamda görüyorum onu rüyamda hep dostum olarak görüyorum hep iyi konuşuyoruz rüyamda yada arkadaşım olarak görüyorum. Artık sıkıldım bu durumdan neden böyle görüyorum onu? Cevaplar mısınız lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kız geçmiş yaşamlarınızdan birinde size büyük kötülükler etmiş ve ruhunuz bunun hesaplaşmasını yaşayamamış olabilir. Genelde bu şekilde gördüğümüz kimselerle aynı ruh ailesinden geliriz. Aynı ruh ailesinden gelen ruhlar yaşamları süresince en az bir kez karşılaşırlar ve çoğu kez de aynı yaşam planın içinde sürekli görüşürler. Bu kız sizin ruh ailenizden biri ise veballer ve hesaplaşmalar için maddi dünyada mutlaka karşılaşacaksınız demektir. Uykunun ağır zamanlarında bilincin alt katmanlarına inip geçmiş yaşamlarımızın izlerini yakalayabiliriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA