Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA PANTOLONUN YIRTILMASI

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve özsevdi
İşe girdim başlamak için haber bekliyorum rüyamda işten çağırmışlar ilk günüm gidiyorum.Üzerimde okul eteğim var yürürken açılıyor.böyle gidilmez diye lojmana döndüm.önümde iki erkek var.lojmana girerken bacaklarıma sanki felç iniyor ve yürümekte çok zorlandımrüyalarımda sürekli yürüyemediğimi görüyorumerkekten yardım istedim isteksiz şekilde elimden tutuyor lojmana giriyorum.odada dağınık eşyalar var pantolon giyerken ağı yırtılıyor. Çok geç kalıyorum.ilk günüm böyle olmamalıydı diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli yürüyememeniz ilerleme olmadığını söylüyor hayatınızda. Bir türlü istediğiniz şekilde ilerleyemiyorsunuz ve artık çabalayacak gücünüz de kalmamış. Rüyanın diğer kısımları da işle ilgili kaygıların bir yansıması. Ya işler size uygun değil ya başvurular başarısız ya da çalıştığınız işte sürekli sorun çıkıyordur. Bu bir bilinçaltı rüyası neyse ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA