Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AY TUTULMASI

19.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Ailemle birlikte büyük bir yoldayız ve sabah olmasına rağmen heryer karanlık saate bakıyorum 10.20 Bugün ay tutlması mı emin değilim bir doğa olayı var diyorum ardından deprem gibi bir felaket olacak diye hissediyorum birgünlük bir erzak hazırlamak için market arıyorum sonra küçük oğlum bir dolmuşa biniyor önde kırmızı lüks bir cip var dolmuş onu takip ediyor.bugün küçük oğlumun önemli bir eğitim görüşmesi var. Teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir değişimin beklentisi içinde ruhunuzu bu değişime hazırlıyorsunuz. Yaşamınızda daha iyi bir dönem başlayacak. Oğlunuz işe kabul edecek ve tutkulu, hırslı insanların önderliğinde işinde ilerleyecek. Siz inançlarınızın gösterdiği yolda ilerleyen birisiniz. Bu durum sizi diğer bütün insanlardan ayırıyor. Sizin yolunuz başka, ailenizden diğer insanların yolundan gitmeyeceksiniz ama sizin seçimleriniz daha selamet. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA