Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

12.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çegi
Rüyamda aşık olduğum çocuk bana çok kötü davranıyordu gerçek hayatımda aşık olduğum çocukla bir buçuk yıl beraberdik fakat 11 ay önce ayrıldık. Rüyamda benim kafama taş atıyordu ve bana güvenmediğini söylüyordu hep kırılıp ağlıyordum.telefonda sakladığım mesajlaşmalarımızı silip hala bunu saklıyormusun diyordu ve ben yine ağlıyordum.daha sonra intihar etmeye çalışıyordum ama o bana hep engel oluyodu ben aşşağı atlamaya çalıştıkça o beni aşşağıdan tutuyodu.o gittikten sonrada bir türlü intihar ed
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Bu rüya da haberci değil. Sizin ağlayıp boşalmaya ihtiyacınız varmış ve rüyanız eminim sizi rahatlatmıştır. Negatif enerjiler yüklenen ruh, bazen bunları temizlemek için rüyalarda çeşitli yöntemler kullanır. Bunlardan biri de çok miktarda ağlamaktır. Rüya için endişelenmeyin, hayatınızda kötü bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA