Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

Umut Dolu Hikayeler

Kanser Haftası özelinde Hürriyet ve Roche işbirliğiyle düzenlenen "Umut Dolu Hikayeler" projesi kapsamında, okurlara kanseri yenme hikayenizle umut olmak ve Hürriyet’te yayınlanacak özel bir röportajda yer alıp sesinizi duyurabilmek için hikayenizi bizimle paylaşın, hikayenizle umuda umut katın!
#Umutdoluhikayeler

Proje kuralları için tıklayınız.

Yarışmamıza katıldığınız için
teşekkürler.
Kazananlar Nisan'ın son haftası belirlenecek.
PROJE KATILIM KURALLARI
 • Umut Dolu Hikayeler projesi (“Proje”) http://www.hurriyetaile.com/sizin-icin/umut-dolu-hikayeler web sayfası (“Proje Sayfası”) üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açıktır ve ücretsizdir.
 • Katılımcıların Proje’ye dahil olabilmesi için, Proje Sayfası’ndaki formu (“Form”) eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir.
 • Proje, 01/04/2017'da başlayıp 24/04/2017 tarihinde günü sona erecektir.
 • Proje kapsamında iletilen hikayelerden en etkileyici olanlar Hürriyet ve Roche özel jürisi seçimi ile belirlenecektir.
 • Form’a katılımcılar tarafından girilen her türlü kişisel veri ve/veya kişisel sağlık verisi anonimize edilmeden Hürriyet tarafından hiçbir şekilde Roche ile paylaşılmayacaktır. Roche’un Proje’ye katılan katılımcıların kişisel verisi ve/veya kişisel sağlık verisine hiçbir şekilde erişimi olmayacaktır.
 • Katılımcı, Proje kapsamında paylaştığı içerikleri kendi rızasıyla paylaştığını Form’da yer alan “Katılım Koşulları” kutusunu işaretlemek ile kabul etmiştir.
 • Hürriyet’in ilgili mevzuat gereği katılımcı tarafından paylaşılan her türlü bilgiyi ve içeriği tadil etme, kısaltma, anonimize etme hakları saklıdır.
 • Jüri tarafından seçilen 4 katılımcı, Hürriyet Dünyası’na bir gün gelecek, özel bir röportaj ve fotoğraf çekimi yapacak, hikayesi daha sonra Hürriyet Gazetesi ve dijital mecralarında yayınlanacaktır.
 • Şüpheye mahal vermemek adına, seçilen katılımcıların hikayelerinin Hürriyet mecralarında paylaşılabilmesi için katılımcılardan kişisel verilerinin ve kişisel sağlık verilerinin paylaşılabilmesi koşullarına dair ayrıca yazılı onam alınması, ilgili mevzuat gereği gerekmektedir. Bu bağlamda, seçilen katılımcıların bu hususta ayrıca yazılı onam vermek istememesi halinde, hikayeleri Hürriyet mecralarında ilgili mevzuat gereği paylaşılamayacağından, ilgili katılımcı Proje kapsamından çıkarılacaktır.
 • Katılımcılar Form’a talep edilen bilgileri doğru girmelidir. Aksi takdirde Hürriyet’in jüri tarafından seçilmiş dahi olsa ilgili katılımcıyı Proje kapsamından çıkarma hakkı saklıdır.
 • Proje Sayfası’nın tasarımı ve yönetimi Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir.
 • Hürriyet, Proje sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda katılımcının o ana kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve katılımcıyı Proje kapsamından çıkarma hakkını saklı tutar. Hürriyet’in ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
 • Hürriyet, Proje’ye katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden kaynaklanan sorunlardan ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Jüri tarafından seçilmiş olunan katılımcının özel röportaj ve fotoğraf çekimi haklarını 3. Kişilere devretmesi mümkün değildir.
 • Seçilen katılımcıya, jüri tarafından açıklama yapıldıktan sonraki 3 gün içerisinde ulaşılamaması halinde bu katılımcılar seçilmiş olunan hikayeler listesinden kaldırılır.
 • Hürriyet kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Hürriyet'in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Hürriyet'in sorumluluğunda değildir.
 • Hürriyet Proje tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.
 • Seçilmiş hikayelerin listesi, hikayelerinin Hürriyet mecralarında paylaşılabilmesi için kendilerinden kişisel verilerinin ve kişisel sağlık verilerinin paylaşılabilmesi koşullarına dair ayrıca yazılı onam alınması ertesinde, Nisan ayının son haftası haftası Hürriyet Aile içerik sayfasında yayınlanacaktır.
 • Hürriyet ve Roche çalışanları bu uygulamaya katılsalar da değerlendirmeye tabii tutulmayacaklardır.
 • Hürriyet önceden belirtmeksizin Proje’yi durdurma, Proje ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İşbu Proje’nin içeriğinin tüm hakları münhasıran Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş’ye aittir.
 • Tüm katılımcılar, Form’da yer alan “Katılım Koşulları” kutusunu işaretlemek ile işbu katılım koşullarına ayrıca bir onaya gerek olmaksızın kabul etmiş sayılır.
 • Projeye katılmak için iletmiş olduğunuz kullanıcı ve iletişim verileri müşteri memnuniyeti ve reklam amacıyla sadece Hürriyet tarafından kullanılacak olup sunulan veriler Proje sonuçlandıktan 1 ay sonra sistemden silinecektir. Şüpheye mahal vermemek adına, ilgili mevzuat altındaki yükümlülükler gereği yukarıda belirtildiği üzere Roche’un Proje’ye katılan katılımcıların kişisel verisi ve/veya kişisel sağlık verisine hiçbir şekilde erişimi olmayacaktır ve bu tür bilgiler Hürriyet tarafından Roche ile hiçbir surette paylaşılmayacaktır.
 • Hürriyet tarafından toplanan verilerin silinmesi yada anonimleştirilmesi yönünden taleplerinizi yazılı olarak iletmeniz halinde yasal olarak tutulması gerekenler dışındaki veriler Hürriyet tarafından anonimleştirilecektir.
 • Sorularınız için kampanyalar@hurriyetaile.com adresine mail atabilirsiniz.
Adınız ve Soyadınız(*)
Lütfen ad-soyad belirtiniz.
Telefon Numaranız(*)
Adresiniz ve iletişim bilgileriniz gizli tutulacaktır. Yarışmayı kazandığınız takdirde sizinle iletişime geçmek için kullanılacaktır. Bu alanı doldurmanız zorunludur.
Lütfen telefon numaranızı belirtiniz.
E-Posta(*)
Lütfen e-posta belirtiniz.
Adres (*)
Lütfen adresinizi belirtiniz.
İl (*)
Lütfen ilinizi belirtiniz.
İlçe
Semt
Mahalle
(* Doldurulması zorunlu alanlar.)
your image Fotoğrafı buraya sürükleyin yada buradan fotoğraf seçinburadan
Sadece JPG formatında fotoğraf yükleyebilirsiniz.
Hikayeni Anlat