Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
ANNE MUTFAĞI
ANNE ŞEFLER
Oya Emerk Hakkında

Çocukluğundan beri İngilizcesini ilerletmek için sevdiği konu olan yemek ile ilgili yabancı dergilerden tercüme ettiği yemek tariflerini sayısız tarif defteri doldurmuştur. Şimdi onları pişirip sevdiklerine tattırmaktan büyük keyif alıyor. Yenilikleri seviyor. Yeni tatlar peşinde koşuyor ve sevdiği tatları hemen uygulamaya koyuyor, sevdiklerine tattırıyor, kilolarına kilo katarken onları da hiç unutmuyor. Yaptığı yemeklere kendinden de bir şeyler katıyor mutlaka. En iyi tarife bile eklenecek bir şey bulmaya çalışıyor. Yemek yapmaktan misafir ağırlamaya geçen süreç onun için ayrı bir keyif.

Bir emeklilik hobisi olarak başladığı Oya’s Cuisine yemek tarifleri sitesi de batik, pathcwork, takı tasarımı, vitray gibi uğraşlarından biri olacaktı. Ancak teknoloji merakı ve internetteki sonsuz fırsatlar, bu projenin boyutları dışına taşmasına sebep oldu. Bumerang network 2013 yarışmasında en tarz blog kategorisinde ilk üç finalisten biri olması motivasyonunu çok arttırdı. Bumerang network ile hem Oya’s Cuisine yeni dostlar kazandı hem de emeklilik hobisi yeni bir boyut kazandı.

http://www.oyascuisine.com

Oya Emerk’in Tüm Tarifleri