Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEL YAĞLARINI BREZİLYA POPOSUNA DÖNÜŞTÜREN YÖNTEM

 YAZARI TAKİP ET X
Tayfun Türkaslan’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Doğal ve Yakışan Estetik Estetik ve Plastik Cerrah Doç. Dr.
 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yağların vücuda geri kazandırılarak belin incecik kavislere, poponun ise dolgun, yuvarlak ve dik bir forma 1 günde dönüştürüleceğini biliyor muydunuz?

Bu mümkün, günümüzde estetik ve plastik cerrahinin geldiği son noktada geri dönüşüm estetiği tekniğiyle vücut ölçüleri çok kısa bir sürede kalıcı olarak ideal estetik oranlara getirilebiliyor. Kadınlardaki erkeksi hatlar ortadan kalkıyor. Vücudun her bölgesini puzzle gibi düşünürsek puzzle’ın bütün parçaları birbiriyle uyumlu hale getiriliyor.

Yaşlanmak vücut estetiğinin de artık yavaş yavaş bozulması, deformasyonların başlaması demektir. Yeme içme kültürünün, kalıtımsal etkilerin, yerçekiminin de etkisiyle kadınların dişilik imajında dengeler değişmeye başlıyor.

Kadın vücudunda dengeler nasıl değişiyor?

Nedir bu dengeler? Popo yağlanıyor, ki yağların miktarı ve dağılımı poponun şeklini belirler. Basenler, şaşırtıcı derecede genişliyor ve adeta popoyu yutuyor. Bel çevresi kalınlaşarak kadına ince bel hattını yok ediyor. Karın bölgesinde yağlanma ve sarkma başlıyor. Oysa ki ideal kadın vücudunu oluşturan lokomotif unsurlar ince kavisli bir bel hattıyla bütünleşen ve basenleri minimale indirilmiş, sıkı, hafif geriye doğru, yüksek, bacak ile birleştiği kıvrımları net, yuvarlak yapıdaki popo kombinasyonudur. Dengeler bozulduğunda bu kombinasyonda kadının aleyhine kalıcı değişimler oluşur.

30’lu yaşlardan sonra her kadın gençliğindeki vücut ölçülerinden hızla uzaklaştığını fark eder. Bu rahatsızlık verici bir durumdur. Özellikle fit bir vücuda sahip kadınlara gıpta ile baktıklarını, böyle bir vücut arzuladıklarını belirtmek yanlış olmaz. Burada kadınların kadınsı hatlarını koruyan, kalkan görevi görecek bir tedaviden bahsedeceğiz. Bu tedavi yöntemine geri dönüşüm estetiği diyoruz.

Bel yağlarını brezilya poposuna dönüştüren yöntem

Yayın tarihi: 24.02.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.