Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KOÇ BURCUNDA YENİ AY

 YAZARI TAKİP ET X
Şenay Yangel’in YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız

Zodyak’ın ilk burcu başlangıçlar heyecan ve umudu temsil eder. Eril ve Rajastiktir. Yöneticisi güç ve cesaret veren Mars’tır. Güneş, Koç burcunda güçlü konumdadır. “Rajas” enerjinin özü anlamına gelir. Yenilenme, arınma, yaşam enerjimizi yükseltmemiz için gökyüzünün bizlere armağanı...

Niyetlerimiz, seçim ve başlangıçlarımızla şekillenen tohumlama zamanıdır ve bir yıl boyunca etkili olacaktır. Şimdi özümüzden gelen güzellikleri fark edip hayatımıza yansıtma zamanıdır. Baştan ayağa, tepeden tırnağa yenilenebilir, olumsuz alışkanlıklarımız ilişkilerimiz ve rahatsızlıklarımızdan uzaklaşabiliriz.

Ne duruyorsunuz şikayetçi olduğunuz konularda çözüm üretmek için harekete geçin, değiştirmediğiniz gerçeklere bakış açınızı değiştirin ve yenilenin.

Rajas: Dinamizm, canlılık, yaşama gücüdür.

Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay'da yapılacak ritüel

2 adet mavi mum alın, evlerinizin güney yönünde yakın ve mum ışığına odaklanın. Zihninizin berraklaştığını, olumsuz düşüncelerinizden, korkularınızdan, endişelerinizden arındığınızı hissedin. Hiçbir şey düşünmeden mum ışığı ile bütünleşin ve şu sözleri söyleyin: 

’’Düşmanlarıma teşekkür ediyorum, beni bana tanıttıkları, var olan yeteneklerimi fark etmemi sağladıkları için. İnanıyor, şükrediyor mucizelerle zenginleşiyorum. Bana sunulan mucizeleri sevgi ile karşılıyor ve kabul ediyorum.’’

Bunun ardından kırmızı renkli bir saksı alın, toprağınızı saksınızın içine doldurun ve içine çim tohumlarınızı ekin. İnancınızdan aldığınız gücü toprakla harmanlayın ve gerçekleşmesini istediğiniz dileklerinizi sınırsızca sıralayın; iyiye, güzele, bolluğa, berekete yönelik...

Doğum haritalarınızda Yeni Ay hangi evde nasıl etkiler yapacak?

Yeni Ay 1. evde - İnisiyatifinizi ortaya koyun ve cesaretli davranın.
Yeni Ay 2. evde - Rekabet edin, kazanmaya odaklanın ve hakkınız olanı alın.
Yeni Ay 3. evde - Cesurca konuşun; rahatsızlıklarınızı da aşkı da.
Yeni Ay 4. evde - Ailevi bağları güçlendirin. Evinizde dekoratif değişiklikler yapın.
Yeni Ay 5. evde - Çocuklarınıza zaman ayırın ve onlarla bütünleşin.
Yeni Ay 6. evde - İş hayatınızda aktif olun, girişimlerin startını verin.
Yeni Ay 7. evde - Aşk, ilişkiler,ortaklıklar ve hukuksal konularda zafer ve mutluluk sizin.
Yeni Ay 8. evde - Psikolojik olarak güçlenmeye çalışın, dua edin, meditasyon yapın, ruhunuzu canlandırın.
Yeni Ay 9. evde - Cesaretinizi açıkça ortaya koyun ve ideallerinizi hayatınıza yansıtın.
Yeni Ay 10. evde - Yeteneklerinize güvenin ve profesyonelce kendinizi ilerletmek için fırsatları değerlendirin.
Yeni Ay 11. evde - Sosyalleşin, ikili ilişkiler, yeni imkanları ve fırsatları getirebilir.
Yeni Ay 12. evde - Kendinizi ve sizi sevenleri sevin. Gönüllü olun ve başkalarının iyiliği için fedakarlık yapmaya başlayın.

KOÇ

 Koç 

18 Nisan Koç burcunda Yeni Ay mesajı: İnandığın gibi yaşa, mücadeleden asla vazgeçme.

Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile duygularınız netleşecek ve bencilce yaklaşımlardan uzaklaşacaksınız. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar, başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız ve eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf için de çok daha iyi bir hale getirecek. Siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın!
Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Bekar Koç’lar, ruhunuzu aşkla güçlendirecek, yaşama sevincinizi arttırıp hayata bambaşka bir yönden bakmanızı sağlayacak. Çok özel bir beraberliğe adım atabilir, ilerleyen zamanlarda aşkınızı evliliğe taşıyabilirsiniz.

Yeni Ay enerjisi ile finansal konularda güçlü iş birlikleri sağlayabilir, uzun zamandır üzerinizde çalıştığınız projelerinizle ilgili ilk adımı atabilirsiniz. Riskli yatırımlar ve bilmediğiniz bir işe yönelmeden hareket etmeli, anlık kararlarla cazip tekliflerin büyüsüne kapılmamalısınız.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • ...
 • 12
 • Sonraki
Yayın tarihi: 17.04.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.