Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DOLUNAY BOĞA BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK!

 YAZARI TAKİP ET X
Şenay Yangel’in YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız

6 Kasım 2014 saat 22:24’te Hint Astrolojisi'ne göre enerjiye sahip hayatın güzelliklerinden hoşlanan ve yaşama güzellikler getirenler olarak tanımlanan Boğa “Vrishibha”da Dolunay gerçekleşecek.

Genel olarak her birimiz için gerginlikler, kontrolümüz dışında gerçekleşecek olaylar söz konusu olabilir. Yakın çevremizde tahammülsüz, huzursuz kişilerin çıkışları ile karşılaşabilir aynı şekilde karşılık verme eğiliminde olabiliriz. Şiddete şiddetle, öfkeye öfkeyle karşılık vermek pişmanlıklara, bizi biz yapan özelliklerimize ters düşeceğimiz davranışlar içinde olmamanıza sebep olabilir.

Bu süreçte sakin kalmak öfkeyi sevgiyle yenmek kendimize ve sevdiklerimize yapacağımız en büyük iyiliktir. Hayat güzeldir ilkesi ile hareket etmeli şikayetçi olmaktansa yaşamın güzelliklerini görmek için çabalamalı ve şükredecek ne kadar fazla şeye sahip olduğumuzun idrakine varmalıyız. Sevgi, merhamet, sabır tohumlarını yüreklerimize ekmeli ve bunu büyütme çabası içinde olmalıyız ki dünyamız daha yaşanabilir keyif alınabilir bir yer haline gelebilsin. Siz yapmazsanız, biz yapmazsak güzellikler nasıl büyüyebilir ki?

Dolunay zamanları meditasyon ve ibadetle ego, öfke, kin ve hırslarımızdan uzaklaşmaya çalışmalı ve ruhumuzu iyileştirme çabası içinde olmalıyız. Kendimize dürüst olmalı, intikam, öfke, kıskançlık gibi duyguların esiri olmadan iyi ve güzel yanlarımızı ortaya çıkarmalıyız ve bilmeliyiz ki bu duygulara yenilirsek bize geri teper, ektiğimizi biçeriz. Sadece bırakın ve hayatınızın güzelliklerini iyi yönlerini görmeyi seçerek hareket edin.

Astrolog Şenay Yangel, hem kadın erkek burç uyumları hem de 6 Kasım 2014 saat 22:24’te gerçekleşecek Dolunay ile ilgili çok önemli bilgiler aktardı. Bu önemli bilgileri aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz:

 

KOÇ BURCU

koç

6 Kasım 2014 saat 22:24’te Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak. İlişkinizi ya iyileştirecek ya da kangren olan sorunları sonlandırıp yeni başlangıçlara yürüyeceksiniz. Aşk hayatınızda kararlarınız eş ya da sevgilinizin tutumu ile netlik kazanacak. Duygularınızı özgür bırakın ve anlayışlı davranın.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • ...
 • 12
 • Sonraki
Yayın tarihi: 05.11.2014
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.