Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUGÜN GERÇEKLEŞECEK AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ

 YAZARI TAKİP ET X
Şenay Yangel’in YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız

8 Ekim 2014 günü Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, değişim ve beklenmedik olayların gezgeni Uranüs ile kavuşum yapacak. Tutulma esnasında “Kardinal Grand Chroos” olarak adlandırılan gökyüzü konumu gerçekleşecek.

Tutulma, Türkiye saati ile 13:50’de başlayacak

Ay, Uranüs ve Alpheratz kavuşumuna Latince “Occultare” (gizlenme) adı verilir ve tarihteki ünlü araştırmacılardan Robson ve diğerleri gökyüzü olayları için önemli yorumlar yapmıştır. Bunlara bir göz atacağız. Yorumlar uluslararası kaynaklardan alınmıştır.

“Bu kavuşum hem başarı hem de yıkıcı bir kötülük işaretidir. Büyük servet getirir. Ölüm tehlikesidir. Yırtıcı ve dikbaşlı, acımasız kişilikle insan adeta kendi sonunu hazırlar.” (Great power, honor and wealth but benefits may not prove lasting, danger of violence, sickness, drowning or assassination)

Ebertin, Mars kavuşumu için şunları yazıyor: “Alpheratz insanı sert, kavgacı, hırçın ve acımasız yapar.”

Alpheratz yıldızının anahtar kelimeleri şunlardır: “Yoğun dramatik militanlık, sezgi, şevk ve heves, kötü yargı, öfke, hırs ve acımasızlık, zalimlik, saldırganlık ve kışkırtıcılık. Şeytani güçlülük ve arzular.

Ay ve Mars kavuşumu zorlu ve şiddetli bir yaşam sonunu hatta suikastı göstermektedir. Ay-Antares kavuşumu için tarihten verilen örnek kişiler arasında Saddam Hüseyin bulunmaktadır. Bu tutulmayı ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde gökyüzünün bizlere mesajı: Fanatik dini ideolojilerin ırkçı tavır ve söylemlerin getirdiği kaos ve ikiliğin şiddetli yansımaları ile karşı karşıya kalabileceğimiz konusunda uyarıcı. Müttefiklerimizle yaşayacağımız sorunlar 11 Ekim sonrası başlayarak Kasım 21’e kadar etkili olabilecek. Ekonomideki sorunlar gündemimizde sıklıkla yer alacak gibi görünmekte. Siyasilerin son derece gergin ve doğru karar verme noktasında zorlanacakları, uluslararası ilişkilerde yaşanacak gelişmelerin fazlası ile önem taşıyacağı zorlu bir süreç. Seçimlerimizin yapıcı ya da yıkıcı yansımaları ile belirlenecek fazlası ile hassas bir sürecin içerisindeyiz. Kazalar, öfke ve hırsın aklın önüne geçmesi, kişisel olarak bencilliklerimizin, tutkularımızın esiri olarak hareket edebileceğimiz bu süreçte kendi iç dünyamıza yönelerek iyi yönlerimizi ortaya çıkartıp yapıcı tutumlar sergilemek için olağanüstü bir çaba sarf etmeliyiz.

TUTULMA BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

Ay tutulmasının ülkemize ve burçlara etkileri

KOÇ: 8 Ekim 2014 günü saat 13:50’de burcunuzda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile duygusal patlamalar ve olayları yalnızca kendi tarafınızdan değerlendirme eğiliminde olma arzunuzu kontrol altında tutabilirseniz her şey sizler için daha iyi gelişecektir. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız, eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf için de çok daha iyi bir hale getirecek. Siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Bekar Koç’lar, ruhunuzu aşkla güçlendirecek, yaşama sevincinizi arttırıp hayata bambaşka bir yönden bakmanızı sağlayacak çok özel bir beraberliğe adım atabilir, ilerleyen zamanlarda aşkınızı evliliğe taşıyabilirsiniz.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • ...
 • 12
 • Sonraki
Yayın tarihi: 08.10.2014
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.