Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

17 MART’TAKİ BÜYÜK KARE DÜNYAYI NASIL ETKİLEYECEK?

 YAZARI TAKİP ET X
Şenay Yangel’in YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

2012-2015 arası gerçeklemeye devam eden ve sonuncusu 17 Mart 2015’te Grand Cross (Büyük Kare)’un ülkemize yansımaları neler?

Grand Chross (Büyük Kare)

2012’den beri gerçekleşmeye devam eden Büyük Kare’nin sonuncusu gökyüzünde Uranüs-Plüton karesi 17 Mart'ta tamamlanacak, ancak etkileri uzun süre hissedilecek. Uranüs-Plüton karesi reformist enerjileri getirme çabasında olan kişilerle gelenekçiler arasında radikal şaşırtıcı zorlayıcı etkileri de tetikleyecek.

Güney Ay Düğümü ve Mars’ın zorlayıcı enerjisi zaten zor olan gökyüzü etkilerini daha da zorlu bir hale getirecek. Doğal afetler, depremler, sudan gelecek zararlar, eğitim alanında yaşanacak kaos, karşıt görüşlü öğrencilerin bir birleri ile çatışmaları sokaklarda da büyük gerginliklere yol açabilir.

Çocuklarda hiperaktivite artabilir. Genel olarak stres, kazalarda artış yaşanabilir. Enerjimizi yapıcı olarak kullanmaya çalışmalı, sağduyumuzu kaybetmeden zorlukları başarıya çevirmek için mücadele etmeliyiz. Sevmeyi ve sahiplenmeyi unutan yürekler iyinin, güzelin, merhametin anlamını bilemez.

Yıkıcı değil yapıcı ve birleştiren davranışlarımızla biz olmaya çabalamamız gereken bir aydayız.

Yayın tarihi: 16.03.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.