Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

HABERİNİZ VAR MI?

 YAZARI TAKİP ET X
Şenay Tanrıvermiş’in YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

TVkolog Yrd. Doç. Dr.
 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kendi ülkesinin genç kızları tekme tokat yerlerde çığlık çığlığa sürünürken televizyonda penguen belgeseli izleten haber kanalı, haberiniz var mı tiksindik sizden!

Caddeler dolusu üniversiteli ciğerlere gaz üstüne gaz basılırken kanalında Hitler belgeseli izleten haber kanalı, rezil kepaze oldunuz!

Haberiniz var mı?

Kaldırım taşlarına tazyikli suyla devrilen bedenler yerine sadece sökülmüş kaldırım taşlarını gösteren kanallar, artık sizi insandan saymayanlar çoğaldıkça çoğalıyor! Kafanız kumdayken sizin gösteremediğinizi gösteren yabancı kanallar vardı, haberiniz var mı?

Yıllardır etliye sütlüye karışmayan çocuklarımızı çapulcu, marjinal, ayyaş ilan ettiğinizde kulaklarımıza inanamadık. Sizin gibi olmaktansa çapulcu, ayyaş, marjinal ve daha birçok şey olmaktan gurur duyarız, haberiniz var mı?

Üstün yalama, yutma, yağlama eylemlerinizle kendinizi düşürdüğünüz durum adına utancımızdan evlere, odalara sığamadık meydanlara koştuk. Bize bizi göstermeyi çok görüp uyutmaya çalıştınız ya, yazıklar olsun! Bu içler acısı halinizle el alemin haberlerine düştünüz, haberiniz var mı?

Survivor’ınız, karı koca yarışmalarınız, bilgi yarışmalarınız, dizileriniz, magazin programlarınız, vb ayakta uyutma ilaçlarınız reklam almayacak diye yandınız tutuştunuz ama halkın gördüğü zulüm kılınızı kıpırdatmadı. Sizin etiniz kanınız hiç acımadıysa bile bizim midemiz çok bulandı, haberiniz var mı?

Dünya yerinden kalktı siz yerinizden kaykılmadınız ya bizim çok rahatımız kaçtı. Siz göz yakmayan şampuan güzellerinizi canlı yayında endam ettirirken, bizim evlatlarımız kör oldu! İçimiz köreldi haberiniz var mı?

Başbakan reklamı kesen kuruluşların listesini aldığını ve gerekeni yapacağını yüzünüze karşı söyleyip tehdit ederken, biz de kendimize göre bazı medya kuruluşlarının adlarını hafızamıza yazdık. Haberiniz var mı?

Dizilerinde her hafta 120 dakika oynatıp sömürdüğünüz, gezdiği mekanlarda peşinde koşturup nefes aldırmadığınız, yediğini, içtiğini, giydiğini, dediğini demediğini haber yapıp etinden, sütünden, saçından, cildinden faydalandığınız oyuncular meydanlardalar. Şimdi maske modasına uymuşlar, yazmıyorsunuz! Solüsyon kullanıyorlar, göstermiyorsunuz! Yasadışı limon, sirke, süt vb maddeler kullanıyorlar, bakmıyorsunuz. Özgürlük, hak, hukuk, adalet, doğa falan filan diye saçmalıyorlar, kulak asmıyorsunuz. Yaralıları hastanelere taşıyorlar, oradan oraya koşup gerçekten kahramanlık yapıyorlar, prim vermiyorsunuz. Bu durumda size yalancı, yandaş, hırsız, sahtekar, yalaka, korkak diyenler çok! Haberiniz var mı?

Eh tabii normaldir; kalabalık penguen sürüsünden etrafınızı görmüyorsunuz, Başbakan’ın bağrışından gayrısını duymuyorsunuz, polisten başka kahraman bilmiyorsunuz!

Kendi aranızda haberleşiyor musunuz bari, merak ediyoruz! Penguenleriniz nasıl iyiler mi? Sağlık programlarınızda biber gazının bünyeye faydalarını anlatsanıza! Çok yedik kilo alır mıyız? Malum bikini sezonu başladı! Tazyikli suyla detoks yapılır mı, gün içinde kaç kere yapılırsa makbuldür? Gece 20.00’den sonra polisler işin kolayına kaçıyorlar, sadece gaz ve suyla direkt topluluğu hedef alıyorlar. Oysa gün içindeki vatandaşa özel coplama saldırılarından nasıl faydalanılabilir, açıklay