Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DEMET AKALIN'IN KIZI HİRA PRENSES OLDU!

 YAZARI TAKİP ET X
Sarı Şeker Sema’nın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Hayat Işığım
 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

HİRA PRENSES VE YEDİ CÜCELER

Demet akalın'ın kızı Hira

Geçen hafta Demet Akalın'ın kızı Hira'nın doğum günü partisindeydik. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler konseptiyle hazırlanan parti çocuklar için spor ve eğitimlerin yapıldığı bir mini club'da gerçekleşti.

HİRA, 2 YAŞ SENDROMUNUN ZİRVESİNDE

Hira, annesinin söylediğine göre 2 yaş sendromunun zirvesini yaşadığı için bir ara üstündeki kıyafetlerden sıkılıp kıyafetlerini çıkardı ve atletle kaldı. Anneler bilir o halleri, bazen bu minikleri giydirmek yerine ahtapot giydirsek daha kolay olur gibi geliyor bana. Işık artık 4 yaşını doldurmak üzere olduğu için bu tür partilerde eğleniyor ve hatta beni sürekli yanında istemiyor. Doğum gününde animasyon ekibi ve mekanın çocuklarla ilgilenen abla ve abileri olduğu için ben de arkadaşlarımla sohbet etme imkanı buldum. 

demet akalın

Işık ve Hira'nın fotoğraflarını çekerken o masum hallerine bittim. Onların dünyasında hesap kitap yok. Her ne kadar Hira üzerinde fazla ilgi olduğunun farkındaysa da ülkenin en çok takip edilen pop şarkıcısının kızı olması umurumda değil. Onların dünyası anne ve babaları, yakın çevrelerinden ibaret. Keşke hep öyle masum kalabilsek. Hira'ya anne ve babasıyla mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.

demet akalın

Çocuk saflığını her daim kalplerimizde koruyabilmemiz dileğiyle...

Yayın tarihi: 12.02.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.