Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

HOŞ GELDİM…

 YAZARI TAKİP ET X
Pınar Mallı’nın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Ben Ebe Pınar MALLI, yıllardır kendi sosyal medyam- internet sayfam üzerinden sizlere ulaşırken Hürriyet Aile ekranından merhaba demenin mutluluğunu yaşıyorum.

Gebelik, doğuma hazırlık, doğum, lohusalık, emzirme, bebek bakımı, annelik hakkında yazacak motivasyon doluyum. Doğru ve güncel bilginin peşinde yıllardır öğrenen bir sağlık profesyoneli olarak da sizler için sosyal sorumluluğum olarak düşünüyorum bu köşemi.

Zira internet hepimiz için en hızlı bilgiye ulaşma noktamız. Aynı zamanda da kafamızın en çok karıştığı yer. Hasta değilsek acaba hasta olabilir miyim diye ekranı kapat tuşuna basabiliyor, zaman zaman da doğru olduğunu düşündüğümüz yanlışların peşinden gidebiliyoruz.

Sağlık hepimiz için en değerli varlığımız. Hele ki gebelikte sorumlu olduğumuz bir de içimizde filizlenen bir canlı olduğunda daha da kıymetli bir hale geliyor. O nedenle özde mutlu eden, özde uzmanlardan alınan bilgilerin kıymeti de artıyor.

Dilerim bu köşe, sizin gebelik ve lohusalıkta baş ucu rehberiniz gibi olur, görünmeyen bir omuz olur…

Sorularınız varsa da cevap olacak, kesin.

Yayın tarihi: 21.02.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.