Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

DOĞUM GÜNLERİ

 YAZARI TAKİP ET X
Nuray Kentli Caner’in YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Ben doğum günleri konusunda kısmetli olmadım hiçbir zaman. Çocukken ya tam okulun açıldığı güne denk gelirdi ya da bir hafta öncesine ve insanları toplamak zor olurdu. Büyüyünce de sanıyorum çok önemsemediğimden büyük kutlamalar hatırlamıyorum. Seyahat edebildiğim ya da daha önce yapmadığım bir şeyi yapabildiğim doğumgünlerinin anısı kalmıştır bugüne kadar.

Oğlum için geçen yıl, doğduğu gibi güzel güneşli bir günde, açık havada dostlarla 1. yaş kutlaması yaptık. Bu yıl ise daha farkında olduğu için onu eğlendirmek üzerine bir organizasyon yapmak istesem de geçtiğimiz haftaların yoğunluğu ve yorgunluğu beni bundan alıkoydu. Hava da tatsız olunca tüm planlarım bir bir bozuldu. (Bu süreçte internette bir hayli araştırma yaptım ve Hürriyet Aile’de bu konuda yeterli rehberlik yapamadığımızı da fark ettim).

Apar topar son çare dün evde Deniz’imizin ikinci yaşını aile içinde kutladık. Biraz yorulduk ama günün sonunda herkesin mutlu olduğu ve en çok da oğlumuzun hediye denizinde coştuğu bir doğum günü oldu.

Pastasını keserken “İyi ki doğdun” diye kendi şarkısını söylemesi, mumlarını defaten sonuna kadar söndürmesi, gitarı ve davul setiyle verdiği konser geçtiğimiz 1 yılda ne kadar büyüdüğünün göstergesi. Hepsinin ötesinde en büyük başarısı tuvalet eğitimini tamamlamaktı; anneannemizin desteği ve Deniz’in bezden kurtulma azmi işimizi kolaylaştırdı. Oğlumuz üstüne düşeni yaptı, tüm emeklerin, uykusuz gecelerin hakkın verdi. Önümüzdeki yıl bize ne maceralar yaşatacağını merakla bekliyoruz.

Yayın tarihi: 07.10.2013
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (4)

Deniz çok tatlı bir çocuk annesi... Doğum günü kutlu olsun, her 6 Ekim'i sevdiklerinle böyle mutlu kutlamalarla geçirsin. Bezden kurtulma konusu için ise darısı başımıza diyorum:)

11.10.2013 23:16:55 meltem bicioğlu

Çok teşekkürler Meltemcim. 3 yaş organizasyonu için kesinlikle senin tavsiyelerini alıp önceden çalışacağım. Tuvalet konusunda detaylı konuşuruz. Sevgilerimle

21.10.2013 16:15:18 nuray kentli

maşallah Deniz'e Allah bağışlasın. Nice güzel yaşları olsun inşallah.

08.10.2013 10:42:15 meltem arslan

Çok teşekkürler Meltem Hanım, tüm çocuklarımızı...

08.10.2013 11:20:51 nuray kentli
4 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER