Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AİLE’YE HOŞ GELDİM!

 YAZARI TAKİP ET X
Nuray Kentli Caner’in YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Bir süredir sizlerle buluşmak için heyecanla bekliyorum. Yaklaşık 1 yıl önce HürriyetAile.com’u yönetici olarak devir aldığımda hafızamda kayıtlı en az 10 yazı vardı ve anlatmak istediğim birçok hikaye ama gelin görün ki iş güç, annelik derken sevgili Sedef’in sınırsız hatırlatmalarına ve pozitif motivasyonuna rağmen bir türlü kağıda dökülemediler ve hikayeler eskidi. Neyse ki bir annenin hayatı asla sıkıcı değil; anneliğin en güzel tarafı da bu...

Evet, ben de yakında 2 yaşına basacak Deniz isminde bir erkek çocuk annesiyim. Hayatım tüm çalışan anneler gibi evle iş arasında mekik dokumakla geçiyor ama her zaman evdeki annelerin işinin daha zor ya da farklı zor olduğunu söyleyip haklarını teslim ediyorum. Dışarıda aktif olmaya alışık kadınlar için tam gün fiziksel annelik çok da kolay değil. Çocuğunuzdan uzak geçirdiğiniz her an aklınız onda, kokusu burnunuzda olsa bile özleme mesafesi, sabah ayrılırken yaşanan iç ezintisinin akşam eve döndüğünüzde harika bir kavuşmaya döneceğini bilmek güzel...

Bu ilk buluşmamız, o nedenle kısa bir merhaba ile başlamak istiyorum ama bundan sonra sizlerin de katkısı ve paylaşımları ile büyüyüp dönüşecek Hürriyet Aile’de daha fazla sohbet olmasını diliyorum.

Beni de aranıza, ailenize almanızı ve hem bu sayfalarda hem de yakında duyuracağımız yeni etkinliklerde yüz yüze buluşmayı ümit ediyorum.

Sevgilerimle...

Yayın tarihi: 30.09.2013
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.