Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARAKÖY’DE GİDİLECEK EN İYİ 5 KAFE

 YAZARI TAKİP ET X
Nilay Uzun İnan’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Birçok kişi tarafından keşfedilmiş olsa da hala Karaköy’ü sanat ve eğlencenin adresi olarak benimsemeyenlere duyurulur! Yıllardır sadece tarihi bir semt olarak bildiğimiz ve işimiz düştüğü zaman uğradığımız Karaköy, şimdilerde özellikle gençlerin en uğrak adresleri arasında yer alıyor. Tarih dolu sokakları, mimarisiyle dikkat çeken kafeleri, birbirinden ilginç tasarım dükkanları ile kısa sürede herkesin ilgi odağı haline geldi. Karaköy’ü tam bilmeyenler peki bu güzel semtte nerelere gitmeli? İşte benim için Karaköy’de mutlaka gidilmesi gereken en iyi 5 mekan…

UNTER

Unter

Kendinizi yurt dışında hissedeceğiniz kesin! Gerçi bu sayacağımız tüm kafeler için geçerli. Hem mekan hem de menü küçük ama yaşattıkları keyif çok büyük! Özel partilere ev sahipliği yapan ve ünlülerin uğrak yeri olan mekanda, cheesecake ve şarapları mutlaka denemeli! Akşamları ise mekandan geri dönmek istemiyorsanız erkenden yerinizi alın!

unter.com.tr

Yayın tarihi: 11.10.2013
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

Karaköy'ün bu anlamda gelişmesi çok hoş, sizin haber çalışmanız da çok başarılı. Ancak bu tanıtılan mekanları verilen adresleriyle Karaköy'de bulmak oldukça zor ve açıkçası çok sınırlı bir kitleye hitap ediyorlar izlenimi uyanıyor insanda. Keşke insanların daha kolay ulaşabildiği mekanları da dolaşıp izlenimlerinizi yazsaydınız. Ben kendi adıma Karaköy'ün bu saydığınız tarzdaki mekanları daha uzun süre yadırgayacağını düşünüyorum. Pek semtin bünyesine uygun değiller.

25.10.2013 19:46:44 aykut taylan

Merhaba, Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim. Herkesin zevki değişiyor tabii ki gözlemlerimden yola çıkarak Karaköy'ün bu alanda daha da ilerleyeceğini düşünüyorum. Her hafta mekan tanıtımı yapmıyorum ama başka bir yazıda daha kolay ulaşılabilecek mekanlara da yer vermeyi ben de isterim, takipte kalın derim:)

05.11.2013 00:51:21 nilay uzun inan