Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GERİ SAYIM BAŞLADI!

 YAZARI TAKİP ET X
Nilay Uzun İnan’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Biraz tatil yazılarıma ara verip İstanbul’da Eylül ayında geçen yılın en önemli sanat olaylarından ArtInternational’ın, ikincisinin gerçekleşeceği haberini vermek istiyorum.

Sanatla ilgilenenler bilirler, ilki geçen sene yapılan İstanbul’un yeni uluslararası sanat fuarı ArtInternational’ın bu sene de 26-27-28 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacağı duyuruldu.

Uluslararası ve Türkiye’deki birçok galeriyi İstanbul’da bir araya getiren fuar, yerli ve yabancı ziyaretçilere İstanbul’un sanat merkezi olmasının yanı sıra zengin kültürel mirasını da tanıtma şansı sunacak.

Artinternational

ArtInternational’a kardeş geliyor!

Yapılan açıklamalara göre ayrıca ArtInternational’ın gerçekleşeceği tarihlerde, Haliç Kongre Merkezi’nin Kuleli Binası’nda Moving Image video sanatı fuarı da gerçekleşecek. ArtInternational’dan bağımsız gerçekleşecek Moving Image, dünyanın farklı bölgelerinden video işlerini İstanbul’da buluşturacak.

İki günü hafta sonuna denk gelen, bilet fiyatları da gayet makul olan fuarı ziyaret etmemek için bir nedenimiz olmamalı. Böyle programlara yabancı ziyaretçiler dışında bizden de fazla katılım olursa ilerleyen yıllarda farklı farklı daha birçok sanat etkinlikleriyle buluşuyor, onlara ev sahipliği yapıyor olacağız.

istanbulartinternational.net

Yayın tarihi: 14.08.2014
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.