Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GALATA’DA GİDİLECEK EN İYİ 3 MEKAN

 YAZARI TAKİP ET X
Nilay Uzun İnan’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İstanbul’da son yıllarda kafe anlayışına yeni bir yorum getiren, Karaköy’le yarış halinde olan, özellikle tarihi dokusuyla dikkat çeken Galata’ya uğruyoruz bu hafta. Galata, sadece kafeleriyle değil butikleriyle de oldukça ünlü aslında. Hele o Serdar-ı Ekrem sokağı yok mu, işte o sokak birçok tasarımcıya ev sahipliği yapıyor. Ben bu hafta sizlere Serdar-ı Ekrem sokakta yer alan, beni en çok büyüleyen 3 mekanı aktarmaya çalışacağım. Umarım en kısa zamanda siz de ziyaret eder, benim kadar keyif alırsınız.

Nikol

Galata

Galata’nın meşhur Serdar-ı Ekrem sokağında yer alan Nikol Galata, concept store&cafe şeklinde anılmasıyla son zamanların en dikkat çeken kafelerinden biri oldu. Bu kafede leziz yemeklerin yanı sıra yemek yediğiniz masadan, oturduğunuz sandalyeye kadar gördüğünüz her şeyi satın alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra çiçek, çanta, tişört, takı ve mum gibi etrafınızda gördüğünüz her şeyi de satın alma imkanınız var.

Keyifli birkaç saatin sonunda en eğlenceli kısım ise kalkarken hesapla beraber üç tane zarın da gelmesi oldu. Bunun sebebi ise eğer 3 zarı da 6 atarsanız hesabı ödemeyecek olmanız.

Farklılığı sevenler, hem yeni tatlara açık olan hem de alışveriş keyfi yaşamak isteyenlere Nikol Galata’yı şiddetle öneririm.

Adres: Serdar-ı Ekrem sokak, No:9, Galata/İstanbul
Telefon: (0212) 251 5158

Yayın tarihi: 25.02.2014
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.