Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DERİ ÇANTA TUTKUNLARINA MÜJDE!

 YAZARI TAKİP ET X
Nilay Uzun İnan’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Benim gibi çanta tutkunları varsa gelin hep beraber küçük bir keşfe çıkalım. Çanta tutkusundan kastım aslında sayı bakımından değil, kalitesinden bahsediyorum. Ben daima az ama öz olandan yana olduğum için işçiliğe daha çok önem veriyorum. Genelde kaliteli çanta dendiğinde aklımıza hep yabancı markalar gelir, onlara yöneliriz ve “Türk malı” ürünlerden çoğumuz haberdar olmayız. Bu yüzden özellikle şu sıralar hayranı olduğum iki Türk çanta markasından bahsetmek istiyorum sizlere.

El işi deri üretimi çantaların kıymeti gün geçtikçe artıyor ve özellikle bu mevsimde oldukça tercih ediliyorlar. Bu konuda da çok başarılı bulduğum iki marka var: Manu Atelier ve Rara Atelier!

Manu Atelier

MANU ATELIER

Birbirinden bağımsız bu iki marka da bildiğim kadarıyla el işi deri üretimini ailelerinden devralmış. Her ikisi de bu işi bilerek, kaliteden ödün vermeden sade, şık ve minimal tasarımlara sahip çantalar tasarlıyorlar. İster gündüz ister gece rahatlıkla kullanabileceğiniz modellere sahipler hem de renk renk! Bu kalitedeki birçok markadan da fiyatları daha uygun.

Rara Atelier

RARA ATELIER

Manu Atelier’e Beyoğlu’ndaki atölyesinden ve belirli mağazalardan ulaşmanız mümkün fakat Rara için şu an mail yoluyla sipariş verebiliyorsunuz, showroom’ları ise 4 hafta sonra Nişantaşı’nda açılacakmış. Bu iki markayı da takip edin, benden söylemesi :)
 

Yayın tarihi: 06.02.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.