Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖĞÜS BÜYÜTME ESTETİĞİ MUTLU EDİYOR!

 YAZARI TAKİP ET X
Güncel Öztürk’ün YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

İnsan Heykeltraşı Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr.
UZMANA SOR
 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Göğüs büyütme estetiği psikolojik açıdan kişiye gizli bir mutluluk verir. Göğüs büyütme estetiğinin amacı, hastanın hem vücut güzelliğini ve öz saygısını geliştirmek için göğüslerini ideal formuna kavuşmasını sağlamaktır. Böylece hastanın mutlu olması da sağlanır.

Göğüs büyütme estetiği, fiziksel olarak görünümü geliştirir, öz güveni artırır, kıyafet seçiminde özgürlük sağlar, özel ilişkilerinde kişiye birçok avantaj sağlar. Özellikle aşırı küçük göğüslü kadınlar ya da göğüslerinde şekil kaybı olan kadınlar meme estetiğinin sonuçlarından çok daha fazla memnun kalırlar.

EN YAYGIN GÖĞÜS ŞİKAYETLERİ

Göğüsleriniz çok küçük ya da az gelişmişse, göğüsleriniz çok küçük olduğu için vücut şeklinizin orantısının bozulduğunu ya da kalçalarınızın daha geniş göründüğünü düşünüyorsanız, göğüslerinizi destekleyen sutyen ya da destekli mayo ve bikini seçmek zorunda hissediyorsanız, göğüslerinizin üst kısmı boş görünüyorsa veya göğüslerinizin asimetrikse göğüs büyütme estetiğinden faydalanabilirsiniz.

DOLGUN GÖĞÜSLERİN AVANTAJLARI

Meme estetiği daha kadınsı hissetmenize ve daha kadınsı görünmenize yardımcı olur. Öz saygınızı ve öz güveninizi artırır. Daha rahat ve çok daha çeşitli kıyafet seçebilir, giydiğiniz giysilerin üzerinize daha çok yakıştığını hissedersiniz.

Daha simetrik görünen göğüslere sahip olabilirsiniz. Ayrıca meme büyütme estetiği geçirenlerin büyük bir çoğunluğunun cinsel yaşam memnuniyetinde genel bir artış görülür.

Sonuç olarak meme estetiği kadınların kendilerini en memnun eden estetik operasyonların başında geliyor. İster genler, hamilelik ve emzirme, ister daha göğüslerin şeklinin ve hacminin kaybolmasına neden olan yaşlanma ve yerçekimi etkileri olsun, çoğu kadın göğsünün dik ve biraz daha büyük olmasını ister.

KADINLAR GÖĞÜŞLERİNİN İYİ GÖRÜNMESİNDEN MUTLU OLUYORLAR

Temel olarak, kadınlar göğüslerinin iyi görünmesinden mutlu oluyorlar. Meme büyütme, kendinize olan güveninizin artmasını hem sosyal hem de özel hayatınızda kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Göğüslerinizle ilgili memnuniyetsizliğiniz, diyet ve egzersiz yoluyla giderilemeyen bir şeydir. Göğsünüzün boyutunu, şeklini ve sıkılığını sadece ameliyatla iyileştirilebilirsiniz, bu durumda meme implantı ameliyatını sizin için en iyi seçenektir.

Yayın tarihi: 03.09.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.