Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AMELİYATSIZ DÜĞÜN ESTETİKLERİ

 YAZARI TAKİP ET X
Güncel Öztürk’ün YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

İnsan Heykeltraşı Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr.
UZMANA SOR
 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Düğününüz yaklaşıyor ve içinize sinmeyen, sizi rahatsız eden estetik sorunlarınız mı var? Üzülmeyin, ameliyatsız estetikler ile bu sorunlarınızdan kurtulmanız için hala vaktiniz var. Cerrahi olmayan teknikler ile sizi rahatsız ve mutsuz eden bazı sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

DÜĞÜN GÜNÜ KUSURSUZ BİR GÖRÜNÜM İÇİN

Düğün günü daha kusursuz bir görünüm için baby botoks, ışık dolgusu, kaş kaldırma, dudak dolgusu ve saç botoksu gibi estetik tekniklerden faydalanılabilir. Mimik kırışıklıkları, gözaltı morlukları, kaş düşüklükleri, dudaktaki hacim eksiklikleri ve sönük saç sorunları ameliyatsız uygulamalar ile giderilebilir.

AMELİYATSIZ BURUN ESTETİĞİ YAPTIRMAK MÜMKÜN

Botoks ve dolgu enjeksiyonlarıyla burun küçültme dışındaki diğer bütün estetik sorunlar ameliyatsız olarak tedavi edilebilir. Burun kemeri, burun deliği asimetrisi ya da burun ucu düşüklüğü gibi sorunlar birkaç dakika içinde ameliyata gerek olmaksızın düzeltilebilir.

BABY BOTOKSLA HAFİF KIRIŞIK TEDAVİSİ

Baby botoks enjeksiyonuyla kaş arası, kazayakları, gülümseme çizgileri ve boyun kırışıklıkları 15 dakikalık bir operasyonla tedavi edilebilir. Botoks enjeksiyonunu etkisini tam olarak gösterebilmesi için düğünden birkaç gün önce yaptırmanız gerekir. Minimal dozlarda uygulandığı için yüzde donuk bir ifade oluşturmaz, mimik hareketlerini kısıtlamaz, bu sayede hiçbir şekilde fark edilmez.

GÖZALTI MORLUĞU İÇİN IŞIK DOLGUSU

Gözaltı morluğu ve torbaları çok erken yaşlarda ortaya çıkabiliyor. Üstelik düğün stresi nedeniyle düğün döneminde iyice belirgin hale gelebiliyor. Işık dolgusu ile ameliyatsız olarak gözaltı morluğu, çukurluklar ve torbalanmalar tedavi edilebiliyor. Yüzünüzde yorgun, bitkin ve yaşlı görünümü engelleyebilirsiniz.

DUDAK DOLGUNLAŞTIRILABİLİR

Eğer dudaklarınız çok inceyse ve bu sizde sinirli, mutsuz, gergin ya da yorgun bir görünüme neden oluyorsa ameliyatsız dudak dolgusu estetiğinden faydalanabilirsiniz. Dudağınızın şeklini değiştirebilir, hacmini artırabilir ve konturunu düzelttirebilirsiniz. Bu yüzünüze canlılık ve enerji katmanızı sağlayacaktır.

BOTOKSLA KAŞLAR KALDIRILABİLİR

Kaşın şekli ve konumu yüz güzelliğinin en belirleyici unsurları arasındadır. Gözlerinizi ön plana çıkarır, daha genç görünmenizi sağlar, yüze enerjik bir ifade verir. Botoks enjeksiyonu ile ameliyatsız kaş kaldırma tekniğinden düğünden önce rahatlıkla faydalanılabilir.

Tüm bu estetik operasyonların sonuçlarını operasyondan önce kendi görüntüleriniz üzerinden 3 boyutlu olarak görebilirsiniz. Bu sayede uygulanacak işlemler hakkında çok daha net kararlar alabilirsiniz. Evlenecek olan herkese şimdiden mutluluklar dilerim.

Sevgiyle kalmanız dileğiyle…

Yayın tarihi: 23.05.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.