Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

P NOKTASI İLE HAZZIN DORUKLARINA ÇIKMAK!

 YAZARI TAKİP ET X
Gökçen Erdoğan’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Gizli Kapaklı Şeyler Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Cinsel Terapist
 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Hayattaki en büyük hazlardan biri cinsel haz elbette… Bundan hiç kimsenin şüphesi yok… Ama ya bunu doyasıya yaşayamayanlar, özellikle de kadınlar… Çoğu kadın, orgazma ulaşmış ve yeterince haz almış gibi davranarak hayatlarına devam ediyor. Oysa kadının hayal dünyası o kadar geniş, duyguları o kadar yoğun ki… Erkeğine yepyeni öneriler getirip cinsel yaşamlarını renklendirmeye, yeni şeyler keşfetmeye o kadar uygun ki... Ama bunu yapmaya çekiniyor ne yazık ki. Eksik olan sadece biraz cesaret… Bırakın çekinmeyi, nelerden zevk aldığınızı, onun nasıl davranmasını istediğinizi kısacası orgazm olmak istediğinizi partnerinize açıkça söyleyin. Biraz çalışsın, çabalasın sizi mutlu etmek için… Mesele G noktası, C noktası, A noktası, U noktasından sonra şimdi de hayatımıza giren P noktasını keşfetsin ve sizi uçursun… Üstelik erkeğin işi bu sefer daha kolay G noktası gibi ulaşılması zor da değil…

Yarım kalan zevklere ne olacak?

cinsellik

Malumunuz, yıllardır bir G noktası mevzusu var ki, hem mutluluğun hem de mutsuzluğun nedeni… Kadın vajinasının içinde bulunan G noktasının yerini bulmak, klitorise doğru ve ritmik hareketlerle dokunmak profesyonellik istiyor. Bulundu mu ve doğru dokunuldu mu kadının keyfine diyecek yok tabii ki… Ama ya bir türlü bulunamayan G noktasının yarattığı hayal kırıklığı, yarım kalan zevk ne olacak? 

Cinsel birleşme sırasında heyecandan dokunuşlarına pek hakim olamayan erkeklerin imdadına P noktası yetişiyor. P noktasına dokunmak daha kolay ve zevkli… Çünkü bu noktanın hem uyarılması kolay, hem de hazzı büyük... Üstelik seks yaparken “Acaba neresiydi?” diye düşünüp anın büyüsünü bozmayacaksınız. Erkekler oral seks yaparken partnerlerinin boşalmalarını kolaylaştırmak için de hemen ulaşabilecekleri P noktasını kullanmakta serbestler.

Yayın tarihi: 23.05.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

zaten öle duruma geldiki erkekler sadece kadinin zevk almasi icin calisiyorz noktasi da cikar yakinda

Erken boşalma sorununu yıllardır yaşıyorum tedavi olmak istiyorum Yaşım 49 bu saatten sonra işe yararmı?

06.08.2014 10:22:01 Necmettin Çelik