Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞEKER BÜFELERİ...

 YAZARI TAKİP ET X
Gaye Özbal’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yepyeni bir trend, partilerde şeker büfeleri hazırlamak... Rengarenk birbirinden ilginç şeker büfeleri baby shower partilerinden, doğum günü partilerine hatta bekârlığa veda partilerine kadar pek çok parti için hazırlanıyor.

Tam bir şeker şöleni halindeki bu masaların hazırlanması ile ilgili hem birkaç bilgi paylaşmak istiyorum sizlerle hem de aynı zamanda erkek çocuklarının çok ilgisini çekebilecek olan Kamyonlar ve İnşaat temasının hazırlıklarından bahsetmek istiyorum.

Erkek çocuklarının çoğu ortalama 4-5 yaşlarında kamyonlarla ve bina inşa etme araçlarıyla oynamaya bayılırlar. Bu kadar ilgi çeken bu malzemeler yardımı ile neden küçük afacana bu tema da bir parti düzenleyemezseniz?


  

Öncelikle renklere karar vermelisiniz özellikle hazırlayacağınız şeker büfesi bu renklerden oluşmalı. Resimlerde de paylaştığım gibi partide sarı ve siyah renkler ağırlıkta olmak üzere diğer her şey rengârenk kullanılmış. Böyle bir parti için öncesinden hazırlamanız gerekenler "Dikkat Tehlikeli" gibi yazılar ve trafik işaretleri olacaktır. Bunları mekânda ve büfenizin üzerinde süslemede kullanabilirsiniz.

Yayın tarihi: 26.09.2013
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.