Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

ZAYIFLAMAK İÇİN SARIMSAK ÇAYI

ÜNLÜ FİLM YILDIZI ANGELİNA JOLİE'NİN DOĞUM SONRASI KİLOLARINDAN KISA SÜREDE KURTULMASI VE TAM 11 KİLO VERMESİNİ SAĞLAYAN SARIMSAK ÇAYI TÜM DÜNYA TARAFINDAN FARK EDİLDİ VE TÜKETİLMEYE BAŞLANDI.

 YAZARI TAKİP ET X
Ender Saraç’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Doğanın Şifalı Eli Ayurveda ve Beslenme Danışmanı
 
 

PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Sayısız faydası bulunan ve birçok ülkede soğuk algınlıkları ve bağırsakları çalıştırmak için tüketilen sarımsak çayı, ünlü film yıldızı Angelina Jolie'nin doğum sonrası kilolarından kısa sürede kurtulması ve tam 11 kilo vermesi nedeniyle tüm dünya tarafından fark edildi. Bu olay sonrasında ise milyonlarca insan sarımsak çayı kullanmaya başladı.

İşte sarımsak çayı için malzemelerimiz:

3 bardak kadar su
3 diş taze sarımsak
Yarım çay bardağı kadar kaliteli ve katkısız bal
Yarım çay bardağı kadar limon suyu

Hazırlanışı ve uygulanışı:

Bir kap içerisine 3 bardak suyunuzu doldurun ve içerisine 3 diş kadar taze sarımsakları da ekleyerek kaynatın. Su kaynadıktan sonra içerisine yarım çay bardağı kadar kadar kaliteli ve katkısız bal ve limon suyu ekleyerek soğumaya bırakın. Gün içerisinde 3 defa ılık halde yarım bardak kadar içerek tüketin. Kalanını buzdolabında muhafaza edip ertesi gün ılıtarak tekrar içebilirsiniz. İstediğiniz kiloya ulaşana kadar sarımsak çayı kürünü uygulamanızda hiçbir sakınca yoktur.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİREN VE BAĞIRSAKLARI ÇALIŞTIRAN SARIMSAKLA KARİDESLERİNİZE AYRI BİR LEZZET KATIN. 10 DAKİKADA HAZIRLAYACAĞINIZ SARIMSAKLI KARİDES TARİFİ İÇİN TIKLAYIN!

PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

Bende emin olsam zayıflayacağıma hemen başlarım

21.06.2012 berrin küçük

gerçekten zayıflayacağımı bilsem uygularım bu kürü

21.06.2012 selda