Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

İLK MERHABA

 YAZARI TAKİP ET X
Aylin Anne’nin YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Anneler Gezegeni Özel Eğitim Öğretmeni ve Psikolojik Danışman
Uzmanımız artık burada sorularınıza yanıt veremeyecektir. Sorunuzun yanıtını uzmanımızın daha önceden yanıtladığı sorular içerisinde arayabilirsiniz.
 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Merhaba,

Aylin Atasağun, nam-ı diğer Aylin Anne.

Bundan sonra eşim Çağatay ile birlikte bu köşede pek çok konuda paylaşımda bulunacağız. Hiç şüphesiz burada 26 aylık oğlumuz Ata' nın adı bol bol geçecek. Onunla birlikte yaptıklarımızı, yaşadıklarımızı, hatıralarımızı, kişisel görüş ve birikimlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Doğma büyüme İzmirli, Ankara Ünivesitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretim bölümü mezunu, zihinsel engelliler sınıf öğretmeni, Eğitim Bilimleri Derneği kurucusu ve başkanı, Bir Dilek Tut Derneği gönüllüsüyüm. Yazı yazmayı, çiçekleri, fotoğrafları, müziği ve keşfetmeyi çok seven bir anneyim.

Milli Eğitim Bakanlığı personeline "öğrenmeyi öğrenme" konusunda seminerler verdim. Çeşitli AB ve Dünya Bankası projelerinde eğitim uzmanı olarak yer aldım.

Engellilerden çocuk kitaplarına, beslenmeden istismara, öğrenme ve zekadan çocuklar için sanata kadar hemen hemen her konuya değinmek isterim. Aynı zamanda dezavantajlı yaşam koşulları olan çocuklar, yardım konuları gibi alanlarda düzenli ve sürekli paylaşımlarım olacak.

Ölümsüzlüğün ve oğlumuz Ata'ya bırakacağımız mirasın yaptığımız iyi işlerde gizli olduğuna inanıyoruz.

Aylin Atasağun

***

Merhaba ,

Eşim Aylin’in ardından ben de ilk tanışma yazımızda sizlere kendimden, kendimizden bahsedeceğim.

Ben Çağatay Atasağun. Doğma büyüme İstanbulluyum, Mimar Sinan Üniversitesi (MSÜ) Mimari Restorasyon bölümü mezunu olup erken yaşta bazı sorumluluklarımdan dolayı Güzel Sanatlar Fotoğraf bölümünü kazanmama rağmen bıraktım ve iş hayatına atıldım.

Uzun yıllar medya sektöründe görev aldıktan sonra, aile şirketimizin kurulması yönünde karar verdim. Medya, sağlık sektörlerinde, ürün ve hizmetlerimiz ile 2006 yılından beri şirket yöneticisi olarak görev yapmaktayım. Yirmi yıldır fotoğraf çalışmalarımda yaratıcılığı, özellikle doğal fotoğrafları hayata taşıma isteğimi, doğum fotoğrafları konusunda yaptım. Aldığım, kurum içi etik değerler yönetmeni sertifikasını yaptığımız işlere taşımaya ilke edindim. Şiirler, hikayeler ve senaryolar yazdım. Görüntü yönetmenliği ve yapım koordinatörlüğü konusunda çalışmalarım oldu. Müzik konusunda ruhumu doğru şekilde beslemeyi ve paylaşmayı sevdim. Filmler, çocukken benim hobimdi sonrasında aile işimiz oldu, çoğu zaman örneklerimde bile film sahneleri, planları ve oyunculardan örnek verir oldum.

Rakamlara olan ilgim, hayatımın en önemli değerleri ile karşılaştırdı beni. 08.08.2008 tarihinde eşim Aylin ile evlendim ve 09.09.2009 tarihinde oğlum Ata ile tanıştım. Oğlum Ata ile beraber hayata yeniden doğmuş gibi başladım ve onunla beraber tekrar bir çocuk gibi büyüyerek, güven, sevgi ve saygı üzerine dayalı sağlam bir iletişim kurmaya karar verdim.

Ailemizde, Hürriyet grubunda yer alan üçüncü kuşağım. Hayatımda her zaman, ailenin önemi, kutsallığı ve değerleri üzerine bir şeyler öğrenip, paylaşmayı sevdim. Şimdi aile olarak bu fırsatı Hürriyet Aile içinde yakaladığımız ve deneyimlerimizi, bilgimizi sizlerle paylaşacağımız için çok mutluyum.

Sevgiyle,

Çağatay Atasağun

Yayın tarihi: 28.11.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (18)

Aylin merhaba yeni görevin veya ilgi alanın hayırlı olsun başarılar , Günel , Gülin ve Hakan YAŞDAL

29.11.2011 20:12:46 Hakan YAŞDAL

hoşgeldiniz:)

28.11.2011 23:12:48 devrim atılkan
18 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER