Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AY, YAY BURCUNDA İLERLİYOR!

 YAZARI TAKİP ET X
Aygül Aydın’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Bugün Ay, Yay burcunda ilerliyor olacak ve 2 gün geçiş yapacak. Ülkemiz adına önemli, şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir. Tarihi incelediğimizde genelde birçok terör olayı ya da devletle ilgili önemli konular Ay yay burcundayken gerçekleşti.

Bu hafta genelinde bir kadın sanatçımız ile ilgili haber bizi şaşırtabilir.

Gelelim dün geceden beri hepimizin üzerinde hissettiği tarif edilmeyen gerginlik ve anlaşılmama duygusuna.

Bugün duygusal krizlerde artış olabilir. Size kuşlar çiçekler, börtü böcekler sunmak için neler vermezdim ama gökyüzünü tercüme ederken dürüst davranacağım. Kendimiz için bugün Ortadoğu ve Balkanlardan gelen soğuk hava etkisinde diyebiliriz.

Sabah saatlerinde etkisi başlayan Ay-Neptün karesi, hayal kırıklığı ve hevesinizin kursağınızda kalması duygusunu bize hissettirebilir.

İçimizde yaralandığımız ama hiçbir zaman dile getiremediğimiz şeyleri bugün sert sözlerle ifade edebiliriz. Tekrar ayağa kalkmak, arkanızdan dönen oyunları ve haksızlıkları görüp bir de bunun üzerine bunları hiç kimseye anlatamamak da cilası gibi olabilir. Ya da anlatsan da anlayan yok misali.

İdeallerinize ulaşamıyor gibi hissedip birilerinin size baskı yaptığını düşünebilirsiniz. Bunlar oluyor olmasına da biz ne yapacağız derseniz; duygularınıza yenilmemeye özen gösterin.

Bir gün gelecek kalp kıranların kalbi kırılacak, yarı yolda bırakanlar yarım kalacak, hiç kimsenin ne ahı ne duası yerde kalmayacak, herkes hak ettiğini yaşayacak...

Sabrediyoruz ve kahve içiyoruz:) Motivasyonu bozmayın. Sadece her şeye rağmen iyi kalmayı başarın.

Ufak bir hatırlatma yapmak gerekir ki; kötüler kısa vadede iyiler uzun vadede kazanır.

Güzel ve kaliteli bir gün geçirmenizi dilerim.

Gelelim burçlarımıza göre neler var bakalım.

23 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yayın tarihi: 23.01.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.