Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLAN BURCUNDA AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ

 YAZARI TAKİP ET X
Aygül Aydın’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız

KİŞİSEL TABAN DA HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK

Yılın merakla beklenen ilk ay tutulması geldi çattı. Beklenilen fırsatları karşımıza çıkartabilecek nitelikte. Hepimiz bir şekilde etkileneceğiz ama tabii en çok Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçları ve yükselenleri bu sabit nitelikte burçlarda olanları çok daha fazla etkileyecektir.

Her Dolunay'da konuştuğumuz ve söylediğimiz gibi Dolunaylar; insan duygularında değişime ve sonlandırmaya sebebiyet verir ve tabii bu hiç de kolay olmaz. 1

1 Şubat’ta Aslan burcunda gerçekleşecek 22. derecedeki Ay tutulması 3.dekanda olacaktır. 3.dekanı Mars doğasındadır. Bu dekandaki Ay tutulmasında, toplumsal olayların görkemli bir şekilde kendini göstermesi söz konusu olabilir. Halkın, yöneticilerin, sanatçıların daha fazla görünür oldukları ya da ayaklanma tarzı davranışların ortaya çıkması veya askeri, polis, devlet ile ilgili farklı operasyonların gündeme gelmesi öngörülebilir.

Kişisel tabanda haritalarınızda bu Ay tutulmasının bir diğer dikkat çekici yanı ise 2017 yılı içerisindeki öykünüzü oluşturan bir tutulma olmasıdır. 11 Şubat sonrasında hayatınızda ne gibi konular gündeminizi oluşturacak ise 21 Ağustos’ta 28 derece Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasında tüm mesele tamamlanacak denilebilir.

Bu tutulmada yine Aslan burcunun üçüncü dekanına denk geleceği için hayatınızın en önemli gelişmeleriyle karşı karşıya kalacaksınız diyebiliriz. Bu ülkemiz için de geçerli. Uluslararası ilişkilerimizde yüksek ego ve benlik duygusuna teslim olabileceğimiz için gelişen bazı ses getirici olayların da habercisi olabilir. Yönetimsel değişikliğinde gerçekleşeceğini yasaların, hukuksal konuların büyük değişime gireceği bir döneminde altyapısı oluşmaya başlayacak.

Bir diğer önemli husus ise 11 Şubat’taki Ay tutulması esnasında Jüpiter-Uranüs karşıtlığının üzerinde, Mars-Uranüs kavuşumunun gerçekleşmesidir. Aniden, beklenin dışında gelişen olayların dengemizi bozabileceğini gösteriyor. Özellikle doğal afetleri de tetiklediğini söyleyebiliriz. Ülke genelinde iç savaş tarzı atmosferlerden uzak durmamız gerekli. Para piyasalarında çok önemli dönüşümler, kanunlar söz konusu olabilir. Yönetici figürlerinin güç savaşları içerisinde kalıp toplumsal bir direniş gösterilebilir. Bu tür davranışlardan uzak durulmasını tavsiye edebiliriz.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • ...
 • 16
 • Sonraki
Yayın tarihi: 11.02.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu yazar yazısına henüz yorum yapılmadı.