Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZZZ'NİN RÜYASI:RÜYADA KARDEŞİN ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

05.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zzz
Rüyamda erkek kardeşim ölmüş daha çok gençti nasıl ölür,çocuğunuza göremedi diye çok üzülüyor inanamiyordum daha sonra başka şubeye gönderildiğini işyerinde tüm bir odada bekliyorum,koridora çıkınca ne kadar tenha olduğunu görüyorum Kurumun beni nereye gonderecekler diye soruyorum cevap yok,başka bir arkadaşa çekip bı odaya soruyorum,sen İngilizce biliyorsun ya onun için tekrr çağırdılar diyor,fazla konuşamıyor üşüyorum diyor bende yatağımı açıp yaptırıyorum üzerini örtüyor um,oda da yatak ne alaka bilmiyorm. İr şeyler var ama duyamadım öğrenemedim,sonunda da alakası olmayan beklediğim yer olmayan bir yere gönderildim,masalarda dökülmüş plastik bardaklar meyve suları vs.yine ev gibi odaları olan bir kurum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tarz ölüm rüyaları haberci değildir, sıkıntılı bir dönem atlattıysanız ya da ölümle ilgili duyduklarınızdan etkilenmiş olabilirsiniz. İş yeri ile ilgili rüyanızda bilinçtaltı rüyası. Eğer bir değişiklik ya da terfi beklentiniz var ise bu rüyayı görmüşsünüz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA