Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZZZ'NİN RÜYASI: RÜYADA SİGARA PAKETİ GÖRMEK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zzz
Her yerinden sigara paketi çıkıyor,saklamaya çalışıyorum ama babamdan ayrı annemden bazense eşim oluyor,ceplerime sakladım yatağın altına bir şeyin arkasına koydum ama babam gördü birazini söylendi.Sonra eşimle Karadeniz lokantasına gidiyoruz masadaki soğanlı salçalı mezeyi yiyorum alıyor bunları boşver yeme diyor sofraya kurufasulye geliyor alüminyum tasta yiyorum ama pek de ahım şahım degilmis o arada eşim sahibi olduğunu tahmin ettiğim bayana söyleniyor çok iyi değil vs diye sonra başka bir bayan giriyor içeri eşim ayaklaniyir Esra abla sen misin diyor sarılıyor elini öpüyor kadının herkes bize bakıyor,eşim de saçı küt hafif ıslak bir bayan gibi oluyor bir anda restoran sahibi kadında benim elimi de op deyince eşim öpüp başına koyuyor ama hala kadın görünümlü.Yorumlarsaniz sevinirim.Esimle sorunlarım bitmiyor huzursuzluk vs had safhada... Anlamını çok merak ediyorum teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, eşinizle olan sıkıntılar rüyanıza yansımış. Yaşadığınız sorunları huzursuzlukları kimseye anlatamıyorsunuz özellikle de ailenizden gizlemeye çalışıyorsunuz. Eşinizin dış görünümünden hoşnut değil misiniz? İnsanlar kendilerinden ya da karşılarındaki insanların dış görünüşlerinden hoşlanmadığı zaman başkasının yüzü olarak görürler. Diğer yazdıklarınız sadece sembol. Belki de yaşadıklarınızı içinize atmayıp etrafınızdakilerle de paylaşmanız gerekiyor. Böylelikle hem hafiflemiş olursunuz hem de bir çıkış yolu bulabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA