Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZZZ'İN RÜYASI: RÜYADA UÇMAK

11.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zzz
Rüyamda Rize'nin rngebeli köylerinde bulunan stadyuma gidiyodum. Maç vardı. Yollar yamaçta ve kaygan olduğu için yürümekten sıkılıyodum ve yanımdaki kişiye kanatlarını çıkarabilirsin şeklinde cesaret verici konuşup kanatlanmasını sağladım. Birlikte uçarak aşağı maça indik.Sonrasında ise görünmez bi ruha karşı bana görev verilmişti. Kar yağıyodu görme açım bi sıfır oluyordu bi çok net görüyodum. Ara ara tipi vardı. O görünmez gücü bulmamı istemeyen kişiler bana kar gücüne sahip kişiyi göndermişlerdi. Ama ben o kişiyle anlaşabildim zar zor. Ama etraftan hep kıskanma enerjisi alıyordum. Elle tutulur bir negatiflik var gibiydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, uçmak, en güzel rüyalardan birisi ve çok ender görülür. Bu rüyayı gören insan bir durumdan daha üstün bir duruma geçecek ve bunu da kendi çabası ile yapacak demektir. Uçmak ayrıca, günahlardan arınmak, huzura, sağlığa ve manevi rahatlığa erişmenin sembolüdür. Aslında rüyanız güzel ama sonunda negatiflik var yazmışsınız.. Çok sıkıntılı süreçlerden sonra bu tip negatiflik hissettiren rüyalar görürüz. Nazarlar, sıkıntılar, büyüler ve hastalıklar ruhun böyle kötü enerjilerle kaplanmasına neden olur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA